Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Relacje z domu Pieguska są rewelacyjne, często poprawiają mi humor, więc nie gniewajcie się, że tak zasypuję nimi wątek, ale chcę się z Wami dzielić tą radością :)

Dzisiaj rano dostałam od pani zdjęcie z podpisem mówiącym o pobudce spowodowanej mocnym chrapaniem ze strony męża... :D

100085070_1172434403094475_5834348089590

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

O znów lajki poszły e sina dal.

 A pies przecież musi pilnować porządku. To i ciszy nocnej również.

Zdecydowanie! Tylko on ma prawo tę ciszę nocną przerywać... bo to on chrapał! :DDD

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Relacje z domu Pieguska są rewelacyjne, często poprawiają mi humor, więc nie gniewajcie się, że tak zasypuję nimi wątek, ale chcę się z Wami dzielić tą radością :)

Dzisiaj rano dostałam od pani zdjęcie z podpisem mówiącym o pobudce spowodowanej mocnym chrapaniem ze strony męża... :D

100085070_1172434403094475_5834348089590

Agatko, fotek szczesliwego Pieguska nigdy za wiele, zasypuj nas proszę jak najczęściej. Cudny piesio i wspaniali ludzie. Czy przypadkiem Piegusek nie miał zakazu wstępu na łóżko? 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Agatko, fotek szczesliwego Pieguska nigdy za wiele, zasypuj nas proszę jak najczęściej. Cudny piesio i wspaniali ludzie. Czy przypadkiem Piegusek nie miał zakazu wstępu na łóżko? 

He he, no pewnie, że miał ;)) Ale co mu tam zakazy... On byle zakazu się nie boi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piegusek vel Dropsik zwany też cukierkiem niebawem wybiera się nad morze, a potem w góry. Chłopak to praedziwy światowiec ! Na osiedlu też już ma sporo znajonych, i psich - szaleje z nimi zapamiętale, i ludzkich - jest już wręcz legendarny w miescie, i ludzie za nim się oglądają. Pani napisała, że trafił im się pies celebryta :D

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Piegusek odkrył jeszcze jedną życiową pasję: kopanie w ziemi. Na wieczornych spacerach robi mnóstwo dziur w ziemi. Dobrze, że nosi świecącą obrożę, bo inczej ciężko by go było odnaleźć :D

Ale kolejna cecha jakiegoś pradziada baseta się ujawniła. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Piegusek odkrył jeszcze jedną życiową pasję: kopanie w ziemi. Na wieczornych spacerach robi mnóstwo dziur w ziemi. Dobrze, że nosi świecącą obrożę, bo inczej ciężko by go było odnaleźć :D

Ale kolejna cecha jakiegoś pradziada baseta się ujawniła. 

480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

haha ale cudnie az czlek ryczy z radosci zycia nowego

 dalej i dalej razem badzcie 

 szczesliwi ponad wszystko Piegunkowa calutka Rodzinko

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie wszystko super, ale na ostatnich filmikach, które dostałam było słychać jak Piegusek dość mocno charczy i sapie. W pozycji leżącej. Trochę mnie to zaniepokoiło. Poprosiłam panią, żeby skonsultowali to z wetem, może będzie potrzebne badanie serducha. Nie wiadomo co on biedak w radysach przeżył, może był mocno przeziębiony, spędził tam zimę, a sierść ma dosyć krótką :( Pani obiecała, że się wybiorą sprawdzić to.

Link to comment
Share on other sites

Dziś od rana w domu Cukierka było pakowanie, cała rodzina odwozi synka nad morze do babci. Nasz łapek podobno chodził za panią krok w krok i patrzył w oczy jakby chciał się upewnić, że jego też spakują. Spakowali :) 

 

received_1412292202311933.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...