Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

15 godzin temu, agat21 napisał:

Tylko wciąż żadnych telefonów z ogłoszeń :( Są pobrania telefonów, są obserwujący i cisza. Taki fajny pies! Dlaczego?? 

 

13 godzin temu, Poker napisał:

Bo podaż przewyższa popyt.

No i teraz ciężki czas, ludzie borykają się z wieloma osobistymi problemami...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Głowa do góry, agat21. Piegusek jest prześliczny, pełen uroku - znajdzie swoich Wielbicieli. :)
Pokazałaś go już na fejsbuku?

Dzięki :)

Tak, udostępniony był przez znajomą - moje ogłoszenie olx oraz Aga go u siebie udostępniała, ja dziś też udostępniłam i widziałam,  że Mazowszanka i Sara też to zrobiły

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2020 o 19:50, Tianku napisał:

Co slychac Piegusku:)

No trochę słychać :)

Bardzo proszę o trzymanie kciuków za Pieguska i za mnie w przyszłym tygodniu w piątek ;)

A dzisiaj był dzień ogrodowania i łamigłówek jak z plastikowej butelki wyjąć kawałki parówki

92471378_2036373983172660_16200703184103

92647702_522638808435063_690259150934271

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2020 o 09:41, Nadziejka napisał:

Pieguskowi i Trekowi Agatkowym!Dywanik,slodyczki,wąż na szyje..zajrzyj Dobraduszko do 30 .03

                           Serduchem zapraszam z Nadziejkowa

                                                                                         

rozliczam rozliczam kramik dla dwoch serduszek

Link to comment
Share on other sites

Pieguskowi i Trekowi Agatkowym!Dywanik,slodyczki,wąż na szyje..zajrzyj Dobraduszko do 30 .03

                                                serduchem 30 zl 50 gr  dla Piegunia

                                                 i 30 zl 50 gr dla Trekusia

poslalam teraz Agato ku Tobie  61 zl z zakonczonego

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgłosili się do mnie znajomi znajomej, szukają do adopcji suni - małej, młodej, lubiącej koty. Dom z ogrodem, ale suczka oczywiście domowa, plus spacery. Najlepiej jak najbliżej Warszawy, ze względu na dojazd...

Mamy coś takiego?....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, malagos napisał:

Zgłosili się do mnie znajomi znajomej, szukają do adopcji suni - małej, młodej, lubiącej koty. Dom z ogrodem, ale suczka oczywiście domowa, plus spacery. Najlepiej jak najbliżej Warszawy, ze względu na dojazd...

Mamy coś takiego?....

Ja mam ale w Bielsku

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Zgłosili się do mnie znajomi znajomej, szukają do adopcji suni - małej, młodej, lubiącej koty. Dom z ogrodem, ale suczka oczywiście domowa, plus spacery. Najlepiej jak najbliżej Warszawy, ze względu na dojazd...

Mamy coś takiego?....

Wiem, że Sara2011 ma pod opieką Hubę - cudną spokojną i młodą sunię. Nie ma ofert domkowych żadnych a jest śliczna. Tylko ona jest w hoteliku u kasinat. :(

cea0b8a98f560ba8med.jpg

91ae9b0bdfe8254emed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...