Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

5 minut temu, agat21 napisał:

On jednak miał wczoraj masę stresu i emocji. Najpierw podróż samochodem ok. godziny, potem wizyta u weta z goleniem łapki i pobieraniem krwi, potem znowu samochód i jazda do hoteliku, potem kolejne nowe miejsce, masa nowych ludzi, zwierząt, dzieci...

Nie wiem Agatka może masz rację ale jakoś o serwer uje psiaki w kojcach i takie mocne spanie maja tylko chore psy albo wycienczone. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Nie wiem Agatka może masz rację ale jakoś o serwer uje psiaki w kojcach i takie mocne spanie maja tylko chore psy albo wycienczone. 

Najważniejsze, że Piegusek już poza tym miejscem. Napiszę do osoby, która mi polecała hotelik, żeby sprawdziła czy tez nie ma tam żadnych psów swoich lub znajomych lub żeby sprawdziła to miejsce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Przypominam się  - poproszę nr konta, skrobnę coś dla Pieguska :)

Jesteście cudowne! Same się przypominacie :))

Dzięki zaraz konto prześlę.

Dziś Dropsik (kolejne imię, tym razem Aga mu nadała :D)  został wykąpany i rezydował już w domu! :)

85137940_200203117851639_352687282959522

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aga postanowiła przyzwyczaić go do kennela, żeby po kastracji nie był w kojcu tylko w domu, a nie chce go jeszcze bez opieki zostawiać jak będzie dzieci odwozić do przedszkola. Zachęciła go parówką. Dropsik wszedł, parówkę zszamał i wyszedł. Potem Aga się czymś zajęła i po chwili ...

87460267_217774106068764_743098563766412

Psiulek sam wszedł do kennela i oczekiwał nagrody :)

Powiedziała, że jest w szoku i tak zdolnego psa to nie widziała. :)))

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, agat21 napisał:

obraz.png.ba2d61bf8fb62d37c2bb354fc5ba53c3.png

Czy ktoś wie co to ten MCH i MCHC? :/

mój Tobi też miał MCH podwyższone i wetka powiedziała że morfologię analizuje się całosciwo i jeśli jeden wskaźnik jest poz normą to nie ma alarmu. Ale nie widzę PLT lub innych ? nie bada się przed operacją?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, uxmal napisał:

mój Tobi też miał MCH podwyższone i wetka powiedziała że morfologię analizuje się całosciwo i jeśli jeden wskaźnik jest poz normą to nie ma alarmu. Ale nie widzę PLT lub innych ? nie bada się przed operacją?

Tutaj nie zaleciła innych badań przed kastracją. Co to jest PLT?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Kurcze to jest mega mega dziwne że on tak twardo spał tyle godzin w miejscu gdzie jest pierwszy raz

Tak śpią tylko psy które nie mogły spokojnie odpocząć wczesniej

Coraz bardziej mi się nie podoba tamten hotelik. 

Jak dobrze że Piegusek jest bezpieczny. Taki mądry z niego piesek

Szkoda tych wszystkich psiaków, które przebywają w tym hotelu, wygląda na to, że to miejsce nastawione jest na zysk i z dobrą opieką nie ma nic wspólnego. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Aga w domu tak bardziej uważnie się przyjrzała Pieguskowi vel Dropsikowi. On jak chodzi to nie widać żadnych problemów w poruszaniu się (no schody są przeszkodą, ale u tak jamniorowatego psa to normalne), ale przy przyjrzeniu się z góry widać dysproporcję bioder i łapek. Ta strona od podkulonej na zdjęciu z radys łapki jest taka zaokrąglona. :(

87800636_627805897765147_137624136140927

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

obraz.png.ba2d61bf8fb62d37c2bb354fc5ba53c3.png

Czy ktoś wie co to ten MCH i MCHC? :/

Google podaję :) że ten pierwszy podwyższony może wskazywać na niedobory witamin a ten drugi podwyższony może wskazywać na nadmiar zelaza

Przy normalnej dobrej diecie szybko się to unormuje moim zdamiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...