Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Do poniedziałku nic nie ruszy, jutro pan ma dzwonić do radys i się umawiać na odbiór psiaka. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Już tak długo kombinuję jak pomóc temu psu. Wszystko było pod górę. Brak miejsc w hotelach, brak transportu. Nikt nie chciał pomóc. Pora odwrócić los tego psa. Musi być dobrze. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, od rana ledwo się wyrabiam (jak przysłowiowa świnia na zakręcie) z robotą i sprawą psiaczka. Pan z fb raniutko pojechał do radys! Dał mi znać, jak już był pod bramą ;DD  A za chwilę był telefon z radys do mnie, że pies ma atak padaczki!

Że nigdy wcześniej nie miał, że jest weterynarz teraz u niego itd. itp. Na to ja poprosiłam, żeby jednak psa wydali mimo tej padaczki. Wydali!! Pan mi napisał, że pies w samochodzie. No to pytam go czy faktycznie padaczka, a on odpowiada, że żadna padaczka, że pies trząsł się ze strachu :(( No i jadą. Hotel uprzedzony i czeka. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Dzięki, od rana ledwo się wyrabiam (jak przysłowiowa świnia na zakręcie) z robotą i sprawą psiaczka. Pan z fb raniutko pojechał do radys! Dał mi znać, jak już był pod bramą ;DD  A za chwilę był telefon z radys do mnie, że pies ma atak padaczki!

Że nigdy wcześniej nie miał, że jest weterynarz teraz u niego itd. itp. Na to ja poprosiłam, żeby jednak psa wydali mimo tej padaczki. Wydali!! Pan mi napisał, że pies w samochodzie. No to pytam go czy faktycznie padaczka, a on odpowiada, że żadna padaczka, że pies trząsł się ze strachu :(( No i jadą. Hotel uprzedzony i czeka. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.

O rany, aż się bałam doczytać do końca.

Kochany piesio, nawet nie chcę myśleć, jak bardzo był przerażony

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, kiyoshi napisał:

Kochany, mądry piesek...wiele psiaków w schronisku tak niestety "pokazuje" strach.....oby jego droga do szczęścia w dobrym domu była juz bardzo krótka :) dzięki Agat za niego

 

9 minut temu, Jo37 napisał:

Agat - psiak zawdzięcza Ci życie.  Taki agresor, że dziwię się, że osoba na zdjęciu ma jeszcze całe ręce. 

 

Przed chwilą, beataczl napisał:

ale sie super znaja w schronisku na psach ;)

Dzięki, że jesteście :) Wiem, że pies nigdy nie jest agresywny sam z siebie. Musi mieć powody. Często to strach. Najczęściej. W padaczkę też tak łatwo nie wierzę. Zwłaszcza w takim miejscu...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, beataczl napisał:

ale sie super znaja w schronisku na psach ;)

oj...to akurat mogło się zdarzyć w KAŻDYM schronisku......choć w tym na pewno prędzej niż w innych, ale i u nas były juz 2 psy ktore uważałyśmy za agresywne...oba tylko straszyły bo przeraźliwie się bały....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Dzięki, od rana ledwo się wyrabiam (jak przysłowiowa świnia na zakręcie) z robotą i sprawą psiaczka. Pan z fb raniutko pojechał do radys! Dał mi znać, jak już był pod bramą ;DD  A za chwilę był telefon z radys do mnie, że pies ma atak padaczki!

Że nigdy wcześniej nie miał, że jest weterynarz teraz u niego itd. itp. Na to ja poprosiłam, żeby jednak psa wydali mimo tej padaczki. Wydali!! Pan mi napisał, że pies w samochodzie. No to pytam go czy faktycznie padaczka, a on odpowiada, że żadna padaczka, że pies trząsł się ze strachu :(( No i jadą. Hotel uprzedzony i czeka. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.

Pies się trząsł na widok pracowników z radys. Nieżle

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

ale sie super znaja w schronisku na psach ;)

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

 

 

Dzięki, że jesteście :) Wiem, że pies nigdy nie jest agresywny sam z siebie. Musi mieć powody. Często to strach. Najczęściej. W padaczkę też tak łatwo nie wierzę. Zwłaszcza w takim miejscu...

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare
             

          Agacku z calego serduchs sciskamy i radujemy

 ze uratowalas bialenka niezwyklego 

                            ze walczylas 

mnostwo pozdrowien cudnemu 

                    niechaj sie ulozy najpiekniej 

 zycie jemu 

 zapraszam na maluni choc kramik

,zTobie kropeczku bialeczku Agatkowy! kramik malusi sercem calem do 16 luty!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Nadziejka napisał:

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare
             

          Agacku z calego serduchs sciskamy i radujemy

 ze uratowalas bialenka niezwyklego 

                            ze walczylas 

mnostwo pozdrowien cudnemu 

                    niechaj sie ulozy najpiekniej 

 zycie jemu 

 zapraszam na maluni choc kramik

,zTobie kropeczku bialeczku Agatkowy! kramik malusi sercem calem do 16 luty!

Bardzo Ci dziękuję! Jak zwykle szybka jak złota rybka do pomocy ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Piesio pierwszą noc przetrwał spokojnie. Chociaż widać, że nie jest przyzwyczajony do bycia w domu - bardzo ziajał, ponadto obsikiwał co się dało. Natomiast w ogrodzie od razu lepiej, zaczął węszyć i poznawać wnikliwie teren. Nie umie chodzić na smyczy. Jest dość lękliwy, osowiały, ale chętnie podchodzi po smaczki :)  Łapka wydaje się być w porządku, natomiast trzeba będzie sprawdzić dlaczego z jednej strony ma jakieś dziwne wgłębienie.. Z dokumentów wynika, że pies spędził w radysach ok. roku. Wtedy chyba było zrobione zdjęcie z tą łapką w górze. Myślę, że mógł być po wypadku. Łapka jakoś wydobrzała, ale nie wiadomo co jeszcze mogło mu się stać. :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...