Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Myślę, że był już za słaby, zatrucie organizmu przez niedziałające nerki zrobiło swoje, kroplówki i leki nie dały rady. 😣 

3 lata byli razem. Cukier zjeździł kawał świata, bywał w muzeach i restauracjach, czytał książki, zdobywał góry i wylegiwał się na plaży. I to wszystko spotkało psiaka z Radys. To były jego bardzo intensywne 3 lata. Cieszę się, że go wypatrzyłam na zdjęciach z Radys, a dobrzy ludzie pomogli. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2023 o 21:28, agat21 napisał:

Myślę, że był już za słaby, zatrucie organizmu przez niedziałające nerki zrobiło swoje, kroplówki i leki nie dały rady. 😣 

3 lata byli razem. Cukier zjeździł kawał świata, bywał w muzeach i restauracjach, czytał książki, zdobywał góry i wylegiwał się na plaży. I to wszystko spotkało psiaka z Radys. To były jego bardzo intensywne 3 lata. Cieszę się, że go wypatrzyłam na zdjęciach z Radys, a dobrzy ludzie pomogli. 

Tak bardzo mi przykro...

Dobrze, że psy nie mają poczucia czasu, dla nas to były tylko 3 lata, dla Cukiereczka wieczność.

Żegnaj cudny słodziaku

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2023 o 21:46, uxmal napisał:

Jeju czymś się zatruł  że aż tak szybko nerki wysiadły?

Oprócz Neski  też Lancecie mają dializator. Neska nie jest jedyna.

 

😞 biedny piesek Szkoda że nie zauważyłam wątku.

Miał w zeszłym roku poważną operację ślinianek. Według weta, który teraz go leczył, narkoza mu nie posłużyła. Od tamtego czasu zaczęły się problemy z nerkami. Żałuję bardzo, że od razu nie było konsultacji z jakimś fachowcem od nerek, bo nie każdy wet chyba wie jak postępować w takich przypadkach. Ale były momenty poprawy wyników badań i to chyba uśpiło czujność rodziny Cukierka. Ale nie chcę teraz tego analizować, bo z żalu wyć mi się chce, a i tak życia już mu to nie wróci..😣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...