Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

                Pin on Arts,Crafts & Sewing

                      Szczescia Spokoju Zdrowka Cudnosci Swiateczkowych

     Calej Rodzince Cukiereczkowej

Dzięki Nadziejko! ❤

Pani od Cukierka napisała mi, że ciasteczka zawieszone na dolnych gałązkach choinki zostały w nocy schrupane... Nie wiadomo absolutnie przez kogo, bo wszyscy rano mieli miny aniołów, a Cukierek najbardziej :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przepraszam za prywatę, ale suczka trafiła na bruk i od dzisiaj nie ma dt. Szukam hoteliku w Lublinie, Warszawie i okolicach... Macie jakiś pomysł?

https://www.dogomania.com/forum/topic/353165-zabierajcie-ją-natychmiast-dt-albo-hotelik-potrzebny-na-wczoraj-3-lata-na-łańcuchu-i-rodzenie-co-cieczkę-dzieci-a-teraz-trafia-na-bruk-łatka-w-typie-parson-terriera/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
1 godzinę temu, Livka napisał:

Ten to ma życie :)

Luksus :)

No! Zaopiekowany materialnie i intelektualnie :D

A przy okazji dowiedziałam się, że owinął sobie pańcia wokół pazurka. Ze spaceru z panem nie wchodzi po schodach, tylko czeka aż pan go wniesie. Wystarczy, że jęknie mruknie, stęknie - pańcio już leci na spacerek lub po smaczka, żwaczka itp. Pani nie dała sobie aż tak wejść na głowę :D 

Ale pan jest jednak za swoje oddanie piesowi wynagradzany - jutro jak będę przed kompem, postaram się przesłać filmik jak Cukier śpiewa panu sto lat na urodziny : ))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...