Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

2 minuty temu, agat21 napisał:

Po raz kolejny biorę w obronę chłopaka i jego rodzinę. On nie jest gruby, ma bardzo specyficzną budowę ciała - bardzo masywny korpus i króciutkie łapeczki. On nawet jak był zachudzony po radysach wyglądał na grubego. Tymczasem pod skórą były same kosteczki. Wiem, bo sama go wiozłam do hotelu do Agi.

A teraz prowadzi naprawdę intensywne życie i ma dużo długich spacerów. Dba więc i o duszę i o ciało :)

To niech tak dalej zostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 godziny temu, Anula napisał:

Cudny ten Cukierek i ma cudne cukierkowe,słodkie życie.

To prawda. Serce się cieszy, ale ja już jestem niestety zupełnie nienormalna na punkcie zwierząt, bo za każdym razem jak dostaję jego zdjęcia, filmiki, słucham nagrań z zachwytami od pani (tak, tak - relacje z różnych wydarzeń też mi przesyła :D), to przypominam sobie jego zdjęcie z radys i opinię, że to agresywny pies.... i tak sobie myślę, ile takich biedaków tkwiło i tkwi w śmierdzących schronach. I nikt nawet się nie dowie, że są takie cudowne i mądre. Nikt nawet nie da im szansy na pokazanie tego. Sorry za ten pesymistyczny wpis. Przecież płaczę z radości na widok zdjęć Cukierka i jak słyszę o jego szczęściu i jak go jego ludzie kochają. Tylko potem jednak pojawia mi się szerszy kontekst.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

To prawda. Serce się cieszy, ale ja już jestem niestety zupełnie nienormalna na punkcie zwierząt, bo za każdym razem jak dostaję jego zdjęcia, filmiki, słucham nagrań z zachwytami od pani (tak, tak - relacje z różnych wydarzeń też mi przesyła :D), to przypominam sobie jego zdjęcie z radys i opinię, że to agresywny pies.... i tak sobie myślę, ile takich biedaków tkwiło i tkwi w śmierdzących schronach. I nikt nawet się nie dowie, że są takie cudowne i mądre. Nikt nawet nie da im szansy na pokazanie tego. Sorry za ten pesymistyczny wpis. Przecież płaczę z radości na widok zdjęć Cukierka i jak słyszę o jego szczęściu i jak go jego ludzie kochają. Tylko potem jednak pojawia mi się szerszy kontekst.

Tak ten szerszy kontekst jest tragiczny.Tak samo ja mam.A Cukierek to miał niesamowite szczęście,że jakimś cudem został wypatrzony jeden z tysięcy psiaków.I jeszcze do tego ma najcudowniejszy domek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

To prawda. Serce się cieszy, ale ja już jestem niestety zupełnie nienormalna na punkcie zwierząt, bo za każdym razem jak dostaję jego zdjęcia, filmiki, słucham nagrań z zachwytami od pani (tak, tak - relacje z różnych wydarzeń też mi przesyła :D), to przypominam sobie jego zdjęcie z radys i opinię, że to agresywny pies.... i tak sobie myślę, ile takich biedaków tkwiło i tkwi w śmierdzących schronach. I nikt nawet się nie dowie, że są takie cudowne i mądre. Nikt nawet nie da im szansy na pokazanie tego. Sorry za ten pesymistyczny wpis. Przecież płaczę z radości na widok zdjęć Cukierka i jak słyszę o jego szczęściu i jak go jego ludzie kochają. Tylko potem jednak pojawia mi się szerszy kontekst.

Agatko, ja mam tak samo. Straszne jest to, że niektóre psiaki nigdy nie zaznają miłości i dobrych warunków. A przecież każdy na to zasługuje 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Tak ten szerszy kontekst jest tragiczny.Tak samo ja mam.A Cukierek to miał niesamowite szczęście,że jakimś cudem został wypatrzony jeden z tysięcy psiaków.I jeszcze do tego ma najcudowniejszy domek.

Nie wiem co zadziałało, że jego zdjęcie akurat tak mnie rozwaliło..chyba chora łapka, którą trzymał w górze. Bałam się, że nie przeżyje w radysach, że nie dopcha się nawet do miski. Dopiero jak go wyciągałam okazało się, że przeżył bidul tam już rok i że to zdjęcie z dnia przyjęcia do schronu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...