Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Proszę o informacje czy ktoś zna dobrego nefrologa w Warszawie. Stan Cukierka b.poważny 🥺🥺🥺

No i jak w temacie wątku: zwariowałam i na głowę upadłam, nie po raz pierwszy zapewne. Psiak nie dawał mi spać. W nocy nawiedzał i patrzył prosząco w oczy. Cóż było robić?

Kombinowanie jak koń pod górę, nerwy, poszukiwania miejsca, transportu... No i efekt jutro może być taki, że przy opiece dobrych psich aniołów i duszków tan oto bidak wyjedzie z radys do hotelu po nowe życie.

Proszę o wielkie wielkie kciuki i dobre myśli. Nie mam odwagi prosić o pomoc finansową, bo wiem, jak tu wszyscy przetrzebieni i wyzuci z kasy, ale jeśli ktoś coś ... to będzie mi bardzo miło a psiaczkowi jeszcze milej.

Oto i on:

83635697_213205196392045_425132743468043

Tylna łapka ewidentnie do dokładnego zbadania 😞

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE

wydatki:

400 zł - hotel - 3 II

232, 40 zł - karma Farmina Cibau 14 kg + puszki 12 x 800 Dolina Noteci - 24 II

60 zł - hotelowanie 26 - 29 II

405 zł - odrobaczenie, odpchlenie, badania krwi i kastracja - 1 III

17,80 zł - wyróżnienie ogłoszenia olx - 25 III

400 zł - hotelowanie w marcu i gryzaki - 1 IV

40 zł - paliwo do hotelu po Pieguska - 10 IV

40 zł - paliwo powrót do hotelu - 13 IV

268 zł - hotelowanie w kwietniu - 26 IV

-------

1863,20 zł

 

wpływy:

25 zł – Onaa - 11 II

20 zł - uxmal – 10 II

100 zł – Maciek777 - 10 II

20 zł – Nesiowata - 10 II

77 zł - bazar Nadziejki - 18 II

100 zł - Kiyoshi - 25 II

wpływy z fb: 385 zł

10 zł - Tianku - 28 II

20 zł - Livka - 1 III

30 zł - p. Krystyna D. z fb - 1 III

40 zł - p. Marta z fb - 3 III

40 zł - p. Daria z fb - 3 III

205 zł - bazarek festiwal filmowy - 6 III

30 zł - p. Anna z fb

8 zł - jeszcze z bazarku filmowego - 9 III

20,50 zł - z bazarku Nadziejki - 9 III

150 zł - p. Anna z fb

28,25 zł - z mojego bazarku na ogłoszenia - 27 III

25 zł - p. Mirella z fb

30 zł - p. Krystyna z fb

150 zł - p.Ania B. z fb

30,50 zł - Nadziejka ze swojego bazarku - 8 IV

50 zł - z bazarku spożywczego - 8 IV

40 zł - na paliwo ode mnie - 13 IV

136,22 zł - od Gabi79 z bazarku - 14 IV

30 zł - od p. Marty z fb - 14 IV

40 zł - od p. Anny z fb - 14 IV

------------------------

1840,47 zł

 

Stan na 26 IV

-22,73 zł

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Melduję się i trzymam mocno kciuki :)

 

2 minuty temu, uxmal napisał:

Szacun Agatko. Poprosze o nr konta coś przelejne na kropka

 

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Agatko, gdyby wszyscy w taki sposób, jak Ty cyt. "upadli na głowę" było by cudownie. Cudny, bidulek, oby jak najszybciej opuścił Radysy. Na ten moment mogę tylko kibicować. Piesio w 100% w moim typie, szkoda, że to nie ja trafiłam 29mln w lotto 

Dzięki Wam bardzo za tak szybkie odwiedziny :)) Jak tylko uda się psinkę wyciągnąć, dam znać.

Sarze bardzo dziękuję za pomoc w organizacji transportu do Warszawybo097-224d.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Nie wiadomo :( Nic o nim nie wiadomo. Tylko z jakiej gminy go odłowili. 

 

2 minuty temu, agat21 napisał:

Jeszcze raz o kciuki proszę i idę spać, jutro ważny dzień. O ile zasnę z nerwów...

W zasadzie nic, co było nie jest istotne. Teraz piesio zacznie nowe życie i to jest najważniejsze. Mocno trzymam kciuki 

Link to comment
Share on other sites

Piesek żyje, jest w schronisku, dziewczyny, które mają go zabrać go widziały. Jest jeden problem. Piesek jest podobno agresywny, nie dały rady wejść do kojca, I pytanie do mnie czy jednak go chcę. Myślę, że psiak może być obolały, cierpiący z powodu łapy, a jednocześnie jest w kojcu z innymi psami, więc nie może okazać słabości, musi pokazać swą siłę. Myślę, że tym bardziej muszę go zabrać stamtąd. :(

To może być takie jego podwójne wołanie o pomoc..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Piesek żyje, jest w schronisku, dziewczyny, które mają go zabrać go widziały. Jest jeden problem. Piesek jest podobno agresywny, nie dały rady wejść do kojca, I pytanie do mnie czy jednak go chcę. Myślę, że psiak może być obolały, cierpiący z powodu łapy, a jednocześnie jest w kojcu z innymi psami, więc nie może okazać słabości, musi pokazać swą siłę. Myślę, że tym bardziej muszę go zabrać stamtąd. :(

To może być takie jego podwójne wołanie o pomoc..

Też myślę, że broni się agresją z powodu bólu i przerażenia.

Oby tylko udało się go wyciągnąć.

Agatko, jesteś wspaniała, że nie zamierzasz się poddać

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Psiak został w radysach :(( Dziewczyny, które miały go wziąć musiały zabrać 4 połamane psiaki, które wymagały natychmiastowej pomocy. Na naszego nie było już miejsca :(( Rozumiem ich decyzję, ale tak mi zal tego biedaka. Będę szukac innego transportu. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Psiak został w radysach :(( Dziewczyny, które miały go wziąć musiały zabrać 4 połamane psiaki, które wymagały natychmiastowej pomocy. Na naszego nie było już miejsca :(( Rozumiem ich decyzję, ale tak mi zal tego biedaka. Będę szukac innego transportu. :(

Ojej, biedaczek

Oby jak najszybciej udało Ci się Agatko znaleźć inny transport.

A Patrycja nie będzie jechała w najbliższym czasie?

Link to comment
Share on other sites

Ta agresja na pewno spowodowana jest strachem i być może bólem, wszystko może się zmienić, jak biedak poczuje się bezpieczny i wtedy wynagrodzi agat21 trud wspaniałej decyzji.

Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej udało się wydostać smutaska  do lepszego świata.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, agat21 napisał:

Psiak został w radysach :(( Dziewczyny, które miały go wziąć musiały zabrać 4 połamane psiaki, które wymagały natychmiastowej pomocy. Na naszego nie było już miejsca :(( Rozumiem ich decyzję, ale tak mi zal tego biedaka. Będę szukac innego transportu. :(

Boże....nie wierze :( a kto miał go przewozić?? sorki że tak o wszystko wypytuje ale chodzi mi tylko czy Pati czy ktos postronny? bo to jednak dla mnie troszke takie...rozumiem oczywiście sytuacje ale przecież tak się nie robi :(....teraz duzo osób jeździ prywatnie do Radys...w razie co daj znać..strasznie przykro :(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Boże....nie wierze :( a kto miał go przewozić?? sorki że tak o wszystko wypytuje ale chodzi mi tylko czy Pati czy ktos postronny? bo to jednak dla mnie troszke takie...rozumiem oczywiście sytuacje ale przecież tak się nie robi :(....teraz duzo osób jeździ prywatnie do Radys...w razie co daj znać..strasznie przykro :(

Też pomyślałam sobie, że to nie fair.

Może ktoś się przestraszył "agresora" i brak miejsca był tylko wymówką.

Najpierw padło pytanie, czy Agata chce, by był zabrany, a potem brakło miejsca, trochę dziwne

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Też pomyślałam sobie, że to nie fair.

Może ktoś się przestraszył "agresora" i brak miejsca był tylko wymówką.

Najpierw padło pytanie, czy Agata chce, by był zabrany, a potem brakło miejsca, trochę dziwne

 

to zaley kto jechał...bo dziś chyba w Radysach było sporo osób...i dziewczyny od zdjęc i chyba Patrycja i chyba jeszcze ktoś...

wiesz Gabrysia..jeśli ktoś miał go zabrać że tak powiem przy okazji...no to mógł zabrać psa w większej potrzebie...jeśli za kase- no to już nie fair

ale cchyba nie ma co rozkminiać. Agatka na pewno jest przygnębiona tym wszystkim też :(

Agatuś nie martw się- będzie na pewno szansa by go zabrać szybko! będzie dobrze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...