Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

Dostałam wiadomość od Pani Małgosi, że Albinkowi coś dolega. Początkowo było podejrzenie, że to przepełnione gruczoły kołoodbytowe, ale ich opróżnienie nie dało oczekiwanego efektu. Albinek nadal unikał głaskania zadu. Teraz trwają badania mające na celu ustalenie przyczyny bólu okolic pupy. Dostanę wiadomość, gdy będzie już wiadomo co dolega Albinkowi.

IMG-20201020-WA0002.jpg.16a17023748191aec7af23d6884264b5.jpg

IMG-20201020-WA0000.jpg.2e4d5a041ebaad062db9e35a417e6b80.jpg

Albinek ze swoją uluibioną zabaweczką - piszczący kurczak

IMG-20201020-WA0001.jpg.c052456bb959619b6141175fc3397ed9.jpg 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że to nic poważnego... :( Czy będzie miał/miał już robione prześwietlenie?

Bądź zdrów, Albinku.

Obawiam się, że to jednak nie coś błahego  :( Albinek miał już kilka badań w tym także prześwietlenie, ale jak na razie nie wiadomo jaka to przyczyna. Ma mieć jeszcze badania. Oby to nie coś z kręgosłupem  :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Niestety potwierdziły się moje obawy. Powodem bólu jest poważna nieprawidłowość kręgosłupa. Brak dysku pomiędzy ostatnim i przedostatnim kręgiem :(  Na razie Albinek jest na środkach przeciwbólowych i dzikuje niemożliwie. Pani Małgosia mówiła o Albinku z wielką czułością w głosie. Wie, że środki przeciwbólowe nie mogą być podawane w nieskończoność. Alternatywą jest operacja polegająca na zespoleniu tych dwu kręgów, żeby pracowały jako jeden. Na razie nie wiadomo kiedy mogłaby się odbyć ta operacja. Podejrzewam, że koszt będzie znaczny :(  Pani Małgosia obiecała poinformować mnie gdy już będzie coś wiadomo w sprawie operacji.

IMG-20201123-WA0012.jpg.01b79af8d5821fe4fe29bb80dac214f5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...