Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Tak na prawdę to on jeszcze nie ma imienia. Rufi to takie bardzo "robocze" imię, które Basia wymyśliła żeby było wiadomo, o którym piesku mówimy, a nie mówić  - ten piesek z guzem w pyszczku.

On bardzo potrzebuje kasy na operację i ew., inną opiekę weterynaryjną, jak odrobaczenie, szczepienia itp. Bardzo przydałby mu się bazarek imienny. Piękne i oryginalne bazarki tematyczne robią Havanka i uxmal. Nie mam śmiałości prosić, bo wiem, że Obie mają huk obowiązków. Mam nadzieję, ż któraś ulituje się nad malcem i przyjdzie mu z pomocą, robiąc bazarek imienny    gif__prosz%C4%85cy.gif

Poproś uxmal ( nie bij mnie ! ). Pomysł już był, przypomnę go jej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Udało się załatwić pdt u Mamy Wolontariuszki.

Piesio ( bo na razie nie ma imienia) we środę opuści schronisko i już z dt pojedzie w piątek na zabieg.

Basieńko dziękuję z całego serca za to DT dla maluszka, no i za pokazanie go  kwietki-Kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jaguska napisał:

Nie umiem wstawić tego banerka wyskakuje mi takie coś "Serwer www.dogomania.com odrzucił połączenie."

Może spróbuj skopiować z wątku i bezpośrednio i wstawić do sygnatury oczywiście "wchodząc" w Ustawienia konta, a potem w Sygnatura.

Powinno się udać, a jeśli się nie, to chyba będzie trzeba przez serwer zewnętrzny.

Ale miałaś już go w swoim podpisie?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, jaguska napisał:

To był Elu tylko obrazek i nie prowadził do wątku, tak jak napisała Anula, a tego naprawionego nie potrafię wstawić w sygnaturkę bo wyskakuje ten komunikat. 

To zróbmy tak:

Musisz mieć otwarte dwa okna. W jednym już przygotowany obrazek banerka wklejony w sygnaturę ten nie podlinkowany, a w drugim oknie I stronę tego wątku.

  • skopiuj link do I strony tego wątku
  • przejdź na okno, gdzie masz obrazek banerka. Kliknij szybko 2 razy lewym klawiszem myszki w obrazek. Pojawi się okno dialogowe i na górze tego okna będzie  napis link, a pod nim prostokąt. Wklej w ten prostokąt link do wątku i zapisz - na dole po prawej stronie.

I to by było na tyle  :)  

Acha i wykasuj sobie te puste miejsca w podpisie  :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Ewa Marta napisał:

Eluniu, popraw w linku datę bazarku:) Masz tam wpisaną datę 2.09, zamiast 2.02:) To może mylić i mniej osób wejdzie na bazarek:)

O rety Ewuniu bardzo dziękuję  :) Faktycznie, czeski błąd  :)  Już poprawiam, dzięki  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Kliknęłam na wymowny banerek w podpisie Eli i przyprowadził mnie na wątek tej bidusi. Pomyślę nad formą pomocy.

Witam Cię Elu serdecznie   buziaczki-6.jpg
Myślałam o Tobie intensywnie, ale nie śmiałam Cię namawiać na cokolwiek, bo wiem jak dużo masz obowiązków i domowych i tu na dogo. Ogromnie się cieszę, że zaglądnęłaś do maluszka. Każda pomoc będzie cenna, a bywanie na wątku jest wręcz oczywiste  :)
Bywaj u maluszka najczęściej jak tylko możesz. W swoim czasie będę się uśmiechać do Ciebie o ogłaszanie kawalera, ale to melodia przyszłości. Na razie musi się oporządzić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dorcia01 napisał:

20 zł stałej. Poproszę nr konta.

Witam gorąco i serdecznie u biedactwa. Na szczęście zaświeciło sie dla niego światełko w tunelu, ale jak to zwykle w takich przypadkach, kasa potrzebna.
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla tego biedaka   serce_7.gif

Nr konta podam na PW

Link to comment
Share on other sites

W natłoku spraw i obowiązków tu na dogo i domowych, dopiero teraz znalazłam czas, żeby  napisać, że nasza koleżanka Alaskan malamutte  zadeklarowała dla piesionka jednorazową wpłatę w wysokości 50,00 zł.

Asiu kochana, bardzo serdecznie  Ci dziękuję   serce_7.gif

Link to comment
Share on other sites

hurra.gif  uxmal zgodziła się zrobić bazarek imienny dla psiaczka. Początek prawdopodobnie w środę.

Bardzo serdecznie dziękuję uxmal

dzi-kuj-2.jpg

A ja już teraz bardzo gorąco proszę o aktywne uczestniczenie w bazarku. Biedak jest na razie goły, choć nie wesoły :(  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...