Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Z puli otrzymanej od Małgosi i Rafała, a także ze zbiórki w mojej firmy tzw. bluzgających zlotówek udało sie wygospodarować dla piesulka 250 zł. Poproszę numer konta, najchętniej już jutro zrobiłabym przelew:)

Ewuniu kochana, po raz kolejny mówię, że masz wspaniałych Znajomych.   Wyściskaj Ich ode mnie i powiedz, że łzy szczęścia sprawiła ta wiadomość. Wiesz, to nie tylko z powodu tej wielkiej pomocy, jakiej co rusz, to udzielają skrzywdzonym psiakom, ale także ze szczęścia, że są tacy wielkoduszni ludzie  serce_3.gif  To wielka radość i szczęście mieć takich Znajomych.

To wirtualne serce z róż dla  Nich za pomoc, jaką udzielają psiakom z dogo.

serce_1.gif

 

Nr konta prześlę Ci Ewuniu na PW

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Z okazji moich urodzin deklaruje 50 zl miesiecznie, mial chlopak szczescie, bo wyczerpalam swoj limit na pomoc. Konto.

teresaa118 kochana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, zadowolenia z życia i tylko życzliwych ludzi wokół siebie.

Sto lat, sto lat, …..

kwiatki_11.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Z okazji moich urodzin deklaruje 50 zl miesiecznie, mial chlopak szczescie, bo wyczerpalam swoj limit na pomoc. Konto.

Ogromnie dziękuję za ten wspaniały dar serca     kwietki-Kopia.jpg

Chłopaczek faktycznie ma szczęście, że tyle dobrych dusz pochyliło się nad jego nieszczęściem.

Zaraz prześlę nr konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jaguska napisał:

Malutki biduś jeszcze nie wie że los zaczyna się do niego uśmiechać.

Dzięki Wam wszystkim, jesteście jego zastępem aniołów.

e479f4971e8cd7398596e90d5bf01cd6.gif

Tak Iwonko chłopaczek jeszcze nie wie, że już jutro opuści to paskudne miejsce, a pojutrze będzie miał operację, która umożliwi mu normalne jedzenie, a wszystko to dzięki wsparciu i pomocy wspaniałych ludzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Nie mogę się doczekać chwili, w której będzie już w DT. Potem stres w związku z operacją ale potem będzie już tylko lepiej...

Kasa od Małgosi i Rafała poleciała już do psiulka:)

Ewciu, ja też nie mogę się doczekać wiadomości, że opuścił to straszne miejsce i jedzie do DT.
Bardzo się cieszę, że będzie w domowych warunkach, identycznych jak w DS. Niech maluszek szybko zapomni  koszmar,  jaki przeszedł.
Żyję w strachu, żeby maluszek dotrwał do jutra, żeby mu nic się nie stało :(

Bardzo dziękuję za wpłatę.  Dam znać jak dotrze na konto.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Z okazji moich urodzin deklaruje 50 zl miesiecznie, mial chlopak szczescie, bo wyczerpalam swoj limit na pomoc. Konto.

teressa118,w tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie,pragnę zaoferować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata,a Ty spośród nich wybierz te,które przyniosą Ci radość,miłość i szczęście.

Od lat wspierasz psiaki i to jest piękne.DZIĘKUJĘ.

                                                          Podobny obraz

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

teressa118,w tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie,pragnę zaoferować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata,a Ty spośród nich wybierz te,które przyniosą Ci radość,miłość i szczęście.

Od lat wspierasz psiaki i to jest piękne.DZIĘKUJĘ.

                                                          Podobny obraz

 

Wprawdzie już złożyłam życzenia urodzinowe, ale Twoje Anulko życzenia są tak wspaniałe, że korci mnie, żeby, jeśli pozwolisz, przyłączyć się do nich z jeszcze jednym bukiecikiem  :)

urodziny1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Z okazji moich urodzin deklaruje 50 zl miesiecznie, mial chlopak szczescie, bo wyczerpalam swoj limit na pomoc. Konto.

Wszelkiej pomyślności, jak najwięcej zdrowia i radości, kolejnych wspaniałych lat w spokoju i szczęściu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

O matko najsłodsza, dopiero wróciłam do domu, czytam i się popłakałam. Jesteście kochani, coś niesamowitego tu się zadziało.

8f88da6b87366b9c797a403effe3fb19.gif

No nie???  Ja Co zaglądnę, to też muszę nos  wysiąkać   :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak sobie dumam,że dla DT będą potrzebne pieniążki z góry aby opłacić miesiąc i aby pani miała za co gotować naszemu maluszkowi.

Eluniu,pomyśl.

Bardzo trafna uwaga Anulko. To pani emerytka i może skromnie żyje, a naszemu słodziakowi potrzebne będzie konkretne pożywienie. Trzeba go też będzie od razu odrobaczyć i odpchlić.
Może nie od razu kwotę za cały miesiąc, ale 200,00 zł?  Co o tym myślcie?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo trafna uwaga Anulko. To pani emerytka i może skromnie żyje, a naszemu słodziakowi potrzebne będzie konkretne pożywienie. Trzeba go też będzie od razu odrobaczyć i odpchlić.
Może nie od razu kwotę za cały miesiąc, ale 200,00 zł?  Co o tym myślcie?

Najlepszym rozwiązaniem by było skontaktować się z panią i porozmawiać.Przeważnie emeryci skromnie żyją i liczą się z wydatkami.Maluszek ma być chyba od środy a więc od jutra,pani musi poczynić zakupy albo już poczyniła.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Najlepszym rozwiązaniem by było skontaktować się z panią i porozmawiać.Przeważnie emeryci skromnie żyją i liczą się z wydatkami.Maluszek ma być chyba od środy a więc od jutra,pani musi poczynić zakupy albo już poczyniła.

Anulko wysłałam do Basi SMS-a z zapytaniami co i jak z płatnościami, na czyje konto mam przelewać kasę itp. Prosiłam też, żeby poinstruowała Panią w sprawie karmienia psiaczka. Co mu dawać i ile.
Czekam na odpowiedź.
Bardzo się stresuję.
Jutro maluszek ma być zabrany ze schronu i wykąpany. Na operację pojedzie już z DT. Oby nie było żadnych komplikacji.
Poproszę o nr telefonu do Pani, żebym mogła na bieżąco uzgadniać co potrzeba.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, jaguska napisał:

Przywitam się z Wami przy porannej kawie kawa-ruchomy-obrazek-0041.gif

Elu, ale badanie hist-pat tego guza zrobią? Lepiej wiedzieć z czym się ma do czynienia, mam nadzieję  że to łagodna zmiana i że nie będzie nawracać. Tego się trzymam.. 

Witam wszystkich serdecznie w pierwszym dniu nowego rozdziału w życiu maluszka.

Też zapraszam na poranną  kawę  :)  gif-kawa-z-kogutem.jpg

Myślę, że dobrze byłoby wiedzieć co to za draństwo. Badanie histopatologiczne jest wykonywane na życzenie i trzeba to zlecić lekarzowi przed operacją. Poproszę Basię o nr telefonu do wolontariuszki. Musimy mieć kontakt z DT maluszka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...