Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Stałej nie mogę zadeklarować, ale wpłacę chociaż jednorazową zapomogę. Tylko nie mam konta.

Eluniu kochana bardzo, bardzo serdecznie i gorąco   1226603969_serduszkozkwiatami.gif.af8ef7a139eab5ebabfd2b99455d6489.gif   ale, ale zaproponuję Ci zamianę na bazarek. Nie bij proszę  :(

Zaskoczyłaś mnie i uprzedziłaś, bo zamierzałam prosić Cię o bazarek imienny dla chłopaczka o ile akcja zabrania go ze schronu powiedzie się, tzn. o ile zbierzemy odpowiednią ilość deklaracji.
Wiem, wiem, to za wiele śmiałości z mojej strony, bo nie tak dawno prosiłam Cię o bazarek dla innego pieska, poza tym wiem, że na prawdę masz wiele obowiązków i mało czasu więc jeśli odmówisz, nie będę miała Ci tego za złe. Zrozumiem, ale wybacz, mimo wszystko poprosić muszę

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Eluniu kochana bardzo, bardzo serdecznie i gorąco   1226603969_serduszkozkwiatami.gif.af8ef7a139eab5ebabfd2b99455d6489.gif   ale, ale zaproponuję Ci zamianę na bazarek. Nie bij proszę  :(

Zaskoczyłaś mnie i uprzedziłaś, bo zamierzałam prosić Cię o bazarek imienny dla chłopaczka o ile akcja zabrania go ze schronu powiedzie się, tzn. o ile zbierzemy odpowiednią ilość deklaracji.
Wiem, wiem, to za wiele śmiałości z mojej strony, bo nie tak dawno prosiłam Cię o bazarek dla innego pieska, poza tym wiem, że na prawdę masz wiele obowiązków i mało czasu więc jeśli odmówisz, nie będę miała Ci tego za złe. Zrozumiem, ale wybacz, mimo wszystko poprosić muszę

 Elu, przepraszam, że muszę odmówić. Po pierwsze; Tola prosiła mnie juz o bazarek cegiełkowy dla Tyci. Czeka ją bardzo droga i skomplikowana operacja łapki, a po drugie; od pewnego czasu, nie robię już bazarków imiennych. Myślę, ze są osoby bardziej wprawione ode mnie i dużo lepiej sobie poradzą z tym tematem. Sorry...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

 Elu, przepraszam, że muszę odmówić. Po pierwsze; Tola prosiła mnie juz o bazarek cegiełkowy dla Tyci. Czeka ją bardzo droga i skomplikowana operacja łapki, a po drugie; od pewnego czasu, nie robię już bazarków imiennych. Myślę, ze są osoby bardziej wprawione ode mnie i dużo lepiej sobie poradzą z tym tematem. Sorry...

Eluś zdawałam sobie sprawę z tego, że jesteś, brzydko mówiąc, zawalona robotą , ale to Ty mi wybacz, że w ogóle pytałam, ale musiałam zapytać. Rozumiem i przepraszam, ale to "wina" tego, że jesteś w tym super   :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Stałej nie mogę zadeklarować, ale wpłacę chociaż jednorazową zapomogę. Tylko nie mam konta.

 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ja również nie mam.

Dziękuję Wam serdecznie, Konto podeślę, gdy będzie pewne, że uda się nam psiaczka wyciągnąć ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

Mamy nowe zdjęcie z DS Albinka i wiadomość, że Albinek najlepiej czuje się przy Natalce, córeczce Pani Małgosi i nie odstępuje Jej ani na krok  :)
Kurtka czy nie będzie tęsknił, gdy Natalka wróci do szkoły?

na.jpg.ea6bd3a190a819c4180d1f6348a5a8f0.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, b-b napisał:

Dam stałą tylko na 6 miesięcy. 

Czy za kwiecień wpłacić jeszcze na Albinak czy już na jego sobowtóra? :)

Boguniu bardzo serdecznie Ci  507032308_dzikuj5..jpg.742e319076e8ffd52b4044529c798967.jpg    1883256165_buziaczki6a.jpg.e71f03d70151c980c5c970c54c2a1320.jpg

Z każdą deklaracją wyjście psiaczka ze schronu staje się bardziej realne.

Boguniu Albinek jest już w swoim domku i dzięki Wam nie pozostawił po sopbie długu wi ęc  już za kwiecień

Te kilka dni marca i kwietnia Pani Kasia podarowała Albinkowi prezencie więc to będzie deklaracja jużna kwiecień.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z Anna G-R i z radością mogę poinformować, że Anna G-R także przekazuje swoją deklarację dla tego biedaka.

Bardzo serdecznie   1789324362_dzikuj3.jpg.9ef194e712ed385fd7a76a2b7985a3d6.jpg      1757753958_buziaczki6a.jpg.4954c00111bbfe52ae972e8c85cd53be.jpg

To już trzecia deklaracja, bo ja także przekazuję dla niego swoją, co jest oczywiste  :)

Anna G-R nie tylko przekazała swoją deklarację dla tego biedaka, ale jeszcze podwyższyła z 30,00 na 50,00 zł.

    piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.4d6f8c7d91a0a54758598a9fd55080cb.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, auraa napisał:

Deklaruję swoje 20zł na Albinka 2 :)Mam nadzieję ,ze i jemu się  poszczęści  i szybko znajdzie domek

auraa bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo, bardzo, bardzo      663870069_dzikujlicznie2.jpg.d16fe9978d84710293513252e9140bfc.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Albinek 2 ma ogromne szanse na to, aby być w przyszłości przytulakiem ;) Dobrze, że tylu ludzi chce mu pomóc. Ja mogę... jedynie kibicować :(

Kibicowanie także bardzo, bardzo mile widziane i prosimy o nie  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Albinek, pies na włościach  :) :) :)

2.jpg.f90c4b9fcdc14f2c90d5347f315a5681.jpg

Pani Małgosia napisała, że Albinek jest uwielbiany przez wszystkich, kochają go i dziękują za niego  :) Ma częsty kontakt także z Panią Kasią (DT)   :)

                          Image about heart in Drawings and paintings by Yfie Mennen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...