Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

Kochani!

Zwracam się do Was, którzy wzruszeni losem Albinka zadeklarowaliście dla niego pomoc. To dzięki Wam Albinek jest dzisiaj w swoim własnym domku, ma swoich Ludzi, którzy go kochają i będą o niego dbać. Bardzo serdecznie Wam dziękuję.
W schronie pojawił się, jak wiecie, piesio bardzo podobny do Albinka. Nawet podobnie, jak Albinek, ma pewną „wadę”. Albinek miał na ciele, ten piesio ma w psychice. Potworny strach przed wszystkim, co go otacza. Widać to na filmiku, który wkleiłam kilka postów wyżej. On nie chodzi, on się czołga, po czym wtula się w człowieka
 Moje serce drgnęło na widok tego przerażonego stworzenia    
Jestem pełna obaw, bo mam pod swoją opieką trzy starutkie, chorutkie pieski, dla których deklaracje nie pokrywają pełnego kosztu utrzymania i 100,00 zł miesięcznych deklaracji na psiaki nie będące pod moją opieką. W sumie mam miesięcznych deklaracji na kwotę 200,00 zł. Ale ten biedak potrzebuje pomocy. Jak on musi się męczyć, choć nie ma powodu. Strach to cierpienie tak samo bolesne, jak ból fizyczny, a nawet chyba gorsze, bo ból choć chwilami ustaje, a strach nigdy.
Myślę, że z Waszą pomocą uda się uwolnić go od tego potwornego cierpienia.

Dlatego bardzo gorąco Was proszę, przekażcie swoje deklaracje dla tego biedaka. Podarujmy mu dobre psie życie. Bez naszej pomocy życie tego biedaka będzie jednym wielkim koszmarem, pasmem coraz większych cierpień.
Jeśli zdecydujecie się pomóc temu biedakowi, to bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź na ten apel/prośbę, gdyż od Waszej decyzji zależy podjęcie życiowej dla tego psiaka decyzji. 

On i ja bardzo na Was liczymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Kochani!

Zwracam się do Was, którzy wzruszeni losem Albinka zadeklarowaliście dla niego pomoc. To dzięki Wam Albinek jest dzisiaj w swoim własnym domku, ma swoich Ludzi, którzy go kochają i będą o niego dbać. Bardzo serdecznie Wam dziękuję.
W schronie pojawił się, jak wiecie, piesio bardzo podobny do Albinka. Nawet podobnie, jak Albinek, ma pewną „wadę”. Albinek miał na ciele, ten piesio ma w psychice. Potworny strach przed wszystkim, co go otacza. Widać to na filmiku, który wkleiłam kilka postów wyżej. On nie chodzi, on się czołga, po czym wtula się w człowieka
 Moje serce drgnęło na widok tego przerażonego stworzenia    
Jestem pełna obaw, bo mam pod swoją opieką trzy starutkie, chorutkie pieski, dla których deklaracje nie pokrywają pełnego kosztu utrzymania i 100,00 zł miesięcznych deklaracji na psiaki nie będące pod moją opieką. W sumie mam miesięcznych deklaracji na kwotę 200,00 zł. Ale ten biedak potrzebuje pomocy. Jak on musi się męczyć, choć nie ma powodu. Strach to cierpienie tak samo bolesne, jak ból fizyczny, a nawet chyba gorsze, bo ból choć chwilami ustaje, a strach nigdy.
Myślę, że z Waszą pomocą uda się uwolnić go od tego potwornego cierpienia.

Dlatego bardzo gorąco Was proszę, przekażcie swoje deklaracje dla tego biedaka. Podarujmy mu dobre psie życie. Bez naszej pomocy życie tego biedaka będzie jednym wielkim koszmarem, pasmem coraz większych cierpień.
Jeśli zdecydujecie się pomóc temu biedakowi, to bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź na ten apel/prośbę, gdyż od Waszej decyzji zależy podjęcie życiowej dla tego psiaka decyzji. 

On i ja bardzo na Was liczymy.

 

Ja podtrzymuję swoją deklarację 20zł przez 6 m-cy licząc od maja.Tylko chciałabym wiedzieć gdzie Albinek trafi.Deklarację dla Albinka wpłaciłam za IV jeszcze.W tytule zawsze piszę za jaki miesiąc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anula napisał:

Ja podtrzymuję swoją deklarację 20zł przez 6 m-cy licząc od maja.Tylko chciałabym wiedzieć gdzie Albinek trafi.Deklarację dla Albinka wpłaciłam za IV jeszcze.W tytule zawsze piszę za jaki miesiąc.

Albinek 2 może pojechać do dt u Kasi u , której był Albinek nr1.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Ja podtrzymuję swoją deklarację 20zł przez 6 m-cy licząc od maja.Tylko chciałabym wiedzieć gdzie Albinek trafi.Deklarację dla Albinka wpłaciłam za IV jeszcze.W tytule zawsze piszę za jaki miesiąc.

Aniu bardzo, bardzo serdecznie Ci   1897825752_dzikuj2.jpg.6b1e308951e65f98d2d84b282c86a399.jpg  1290363015_buziaczki6a.jpg.b9e9dba8616a9ca8de4972f294f99ac5.jpg

Wstępnie rozmawiałam z Panią Kasią i ten psiaczek trafiłby też pod Jej troskliwą opiekę.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Albinek 2 może pojechać do dt u Kasi u , której był Albinek nr1.

Dziękuję Basiu za wyjaśnienie  :) Pisałyśmy równocześnie.

Wstępnie rozmawiałam z Panią Kasią i gdybyśmy zdecydowali się na zabranie tego biedaka z hotelu, to Pani Kasia da mu DT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z Anna G-R i z radością mogę poinformować, że Anna G-R także przekazuje swoją deklarację dla tego biedaka.

Bardzo serdecznie   1789324362_dzikuj3.jpg.9ef194e712ed385fd7a76a2b7985a3d6.jpg      1757753958_buziaczki6a.jpg.4954c00111bbfe52ae972e8c85cd53be.jpg

To już trzecia deklaracja, bo ja także przekazuję dla niego swoją, co jest oczywiste  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Elu ja mam w hoteliku ful biedaków bez jakichkolwiek deklaracji ale 20 zł miesięcznie przez 6 miesięcy wyskrobię choćby spod ziemi.

Strasznie mi go żal. Wpłacę z góry.

Basiu kochana wiem, że w pełni utrzymujesz w hotelach kilka psiaczków.Twoja deklaracja świadczy, jak bardzo leży Ci na sercu los tego psiaczka.

  563397857_gifDzikuj))).gif.a95dfbc1f360b691594862488adb806b.gif         988674144_buziaczki6a.jpg.32ca63bb67fb0b86d08b9bfc18d76583.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Mam też ładne ubrania - Solar , Promod .Chętnie przekażę na bazarek dla Albinka.

Basiu na pewno, jeśli podejmiemy decyzje o jego zabraniu ze schronu, to będę robić dla niego bazarek. Jeśli więc chcesz przekazać te ubrania, to chętnie przyjmę je na bazarek  :)

Dzięki  1683371635_dajekwiat.gif.f696ced1bfa1c233b9012ad003433d1e.gif

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Basiu na pewno, jeśli podejmiemy decyzje o jego zabraniu ze schronu, to będę robić dla niego bazarek. Jeśli więc chcesz przekazać te ubrania, to chętnie przyjmę je na bazarek  :)

Dzięki  1683371635_dajekwiat.gif.f696ced1bfa1c233b9012ad003433d1e.gif

Z przyjemnością:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

A nie lepiej bazarek imienny? Mi że starczyłoby na wszelkie zabiegi weterynaryjne?

To dobra myśl, tylko ja już nie dam rady, czasowo nie jestem w stanie ogarnąć. Chyba, że ktoś mógłby pomóc w ten sposób psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Elu moja Albinkowa przechodzi na drugiego Albinka.

Wydaje mi się że z niego będzie miziak wielki, trzeba go jak najszybciej zabrać zanim nie pozna co to agresja.

 

Iwonko kochana    1635626052_dzikujlicznie.jpg.237831d105688c3dc58ea4e7cbb54562.jpg     432320120_buziaczki6a.jpg.4be1a95fd1cbb0172ad6f4eded310d38.jpg

Tak właśnie czułam, że Albinek2 i ja możemy na Ciebie liczyć  :)               

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dorcia01 napisał:

Moją deklarację również podtrzymuję :)

Dorciu bardzo, bardzo serdecznie      452613055_dzikuj4.jpg.fa6d5d240a6e763bc9209249ed202f8a.jpg   

Z każdą przeniesioną deklaracją lepsze życie psiaka staje się bardziej realne   :)      

   
   
  deklaracje stałe
     20,00    Anula      przez pół roku
     20,00    ewu
     30,00    Anna G-R
     20,00    elik
     10,00    Nesiowata
     20,00    jaguska
     20,00    dorcia01
   140,00     
 
   
   
   
   
   
   

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Czy konto będzie to samo co Albinka pierwszego, bo jutro będę przelewała deklaracje.

Tak Iwonko, to będzie ten sam nr konta, tylko bardzo proszę, póki psiaczek nie dostanie swojego imienia,  w tytule pisz teraz  -  dla Alfika2.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...