Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Cudownie!!! A czy jest szansa, by DT przyjął kolejnego pieska, na takich zasadach, jak Albinka? 

Dobre pytanie. ...Bądź maluchu szczęśliwy ze swoją rodzinką, Teraz to z niego pan na włościach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Cudownie!!! A czy jest szansa, by DT przyjął kolejnego pieska, na takich zasadach, jak Albinka? 

Rozmawiam z Panią Kasia na ten temat. Niesamowite, ale podobno w M. jest kopia Albinka. Basia obiecała zdjęcia.  Na razie Pani Kasia wybiera się do domu na święta, a po świętach... :)

Dlatego na razie przekaże Orionkowi tylko wpłatę teresaa118, deklarację na kwiecień i maj.  Nad resztą będziemy się zastanawiać, jak Albinek obrośnie w piórka w DS  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Havanka napisał:

Po tak obiecujących wieściach, mogę już zdjąć ogłoszenie Binia. Tak się cieszę, ze się udało !!!

Powodzenia maluszku i niech życie do ciebie zawsze się już uśmiecha !

Myślę Elu, że powrót z adopcji raczej Albinkowi nie grozi więc ogłoszenie możesz zdjąć  :)

Link to comment
Share on other sites

Biedak czołga się przed człowiekiem. Jednak przełamuje strach i całym sobą wtula .

 Dziewczyny ze schroniska uznały ,że jest prawie identyczny. Są pewne różnice, to jasne.

Jest trochę większy ale jak się patrzy na oba psiaki to są  podobne.

IMG-20200404-WA0007.jpg.a102d12fde070023a24e57c9d7402b41.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ewu napisał:

Biedak czołga się przed człowiekiem. Jednak przełamuje strach i całym sobą wtula .

 Dziewczyny ze schroniska uznały ,że jest prawie identyczny. Są pewne różnice, to jasne.

Jest trochę większy ale jak się patrzy na oba psiaki to są  podobne.

IMG-20200404-WA0007.jpg.a102d12fde070023a24e57c9d7402b41.jpg

Basiu czy udało się go zważyć jak prosiłam?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Albinek 2 sięga głową pod kolano. Magda spróbuje skombinować wagę. Jak się nie uda to ja zważę moją Kolę bo on jest takiej wielkości i masy jak Kola. Wiadomo , że w przybliżeniu.

Basiu wielkość ma znaczenie. Byłby to mój czwarty podopieczny. Dowiedziałam, się, że w schronie jest kopia Albinka. Jeśli byłby taki malutki jak Albinek, byłaby szansa na szybką adopcję. W obecnej sytuacji boję się brać na siebie kolejnego pieska, który może dłużej szukać domu. Albinek ujął wiele osób tą  naroślą w pyszczku, a i tak udało się zebrać  250,00 zł deklaracji a DT kosztowało 300. Czy wszyscy przeniosą deklaracje na tego pieska?  Może  ktoś podjął by się zebrać połowę deklaracji? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Basiu wielkość ma znaczenie. Byłby to mój czwarty podopieczny. Dowiedziałam, się, że w schronie jest kopia Albinka. Jeśli byłby taki malutki jak Albinek, byłaby szansa na szybką adopcję. W obecnej sytuacji boję się brać na siebie kolejnego pieska, który może dłużej szukać domu. Albinek ujął wiele osób tą  naroślą w pyszczku, a i tak udało się zebrać  250,00 zł deklaracji a DT kosztowało 300. Czy wszyscy przeniosą deklaracje na tego pieska?  Może  ktoś podjął by się zebrać połowę deklaracji? 

 

To oczywiste Elu.  Ja Ci o nim napisałam bo były chętne dwa domy na Albinka nr 1. Może darczyńcy zechcą przekazać deklaracje.

On się  biedny  tak  czołga:( Może uda się wkleić filmik?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

On się  biedny  tak  czołga:( Może uda się wkleić filmik?

No właśnie. Nie jest psem bezproblemowym i lepiej byłoby go przed adopcją poznać go i socjalizować w hotelu. Boję się, że taka adopcja ze schronu mogłaby skończyć się zwrotem. I co wtedy?

Spróbuję wkleić ten filmik.

Link to comment
Share on other sites

Zwrot zawsze się zdarzyć nawet psa sprawdzonego i DS też.

My chyba nie wiemy ile psów niesprawdzonych idzie do adopcji ze schronu do DS. niesprawdzonych i ludzie dają radę.

Jak piesio się czołga , ale nie jest agresywny , to wrażliwy domek poradzi sobie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...