Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, teresaa118 napisał:

Jesli rzeczywiscie Albinek pojedzie do wlasnego domku, to mam mala prosbe, moj inny podopieczny - Orion zaczyna glodowac (w przenosni) nie ma pieniazkow na hotelik. Moze wspomozecie ?

Orion ma wątek na dogo ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za przeprowadzkę Albinka :)
A czy pani, która nie dostanie Albinka nie jest zainteresowana adopcją innego psiaczka? może by jakiegoś jej podsunąć?

Popieram:) W schronisku jest strasznie dużo psiaków, za dużo::( Sytuacja jest bardzo trudna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2020 o 10:45, elik napisał:

Nie powinno się trzymać nad gazem art. spożywczych. Podczas spalania gazu wytwarzają się szkodliwe substancje jak np tlenek siarki, azotu, węgla. Co prawda niewielkie ilości, ale jednak nie powinno się ich zjadać.

Elu to jest tylko muśnięcie gorącem. Wiem jak to działa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Jesli rzeczywiscie Albinek pojedzie do wlasnego domku, to mam mala prosbe, moj inny podopieczny - Orion zaczyna glodowac (w przenosni) nie ma pieniazkow na hotelik. Moze wspomozecie ?

Ojej, dziękuję teresaa118 za wspomnienie o Orionku <3 Faktycznie Orionkowi miesięcznie troszkę brakuje na utrzymanie, a mnie jako niepracującej osobie jest ciężko łatać dziury.

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Orion ma wątek na dogo ?

Orion z łańcucha Przebywa w hoteliku, w którym był Rex od Dora2010 - dlatego, że blisko i cena przystępna (do stycznia płaciłam 8zł/doba + karma, teraz 10zł/doba + karma).

Przepraszam za OT, elik.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A czy pani, która nie dostanie Albinka nie jest zainteresowana adopcją innego psiaczka? może by jakiegoś jej podsunąć?

Tysiu, pani, podobnie jak państwo zainteresowani Grzesiem, czeka na koniec perturbacji z koronawirusem.  Jeśli masz jakiegoś psiaczka wiekiem i wagą podobnego do Albinka, mogę zaproponować.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Jesli rzeczywiscie Albinek pojedzie do wlasnego domku, to mam mala prosbe, moj inny podopieczny - Orion zaczyna glodowac (w przenosni) nie ma pieniazkow na hotelik. Moze wspomozecie ?

Wiem o trudnej sytuacji Orionka i dlatego od marca zadeklarowałam dla niego 20,00 zł miesięcznie.Jeśli Albinek zamelduje się w domku, to  jak zawsze, jego pieniążki rozdzielę pomiędzy psiaczki.  Orionka też wspomożemy  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Popieram:) W schronisku jest strasznie dużo psiaków, za dużo::( Sytuacja jest bardzo trudna.

Basiu, dokładnie to co odpowiedziałam Tysi, odpowiem także Tobie.

Pani, podobnie jak państwo zainteresowani Grzesiem, czeka na koniec perturbacji z koronawirusem. 

Więc jeśli masz jakiegoś psiaczka wiekiem i wagą podobnego do Albinka, mogę zaproponować.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

Basiu, dokładnie to co odpowiedziałam Tysi, odpowiem także Tobie.

Pani, podobnie jak państwo zainteresowani Grzesiem, czeka na koniec perturbacji z koronawirusem. 

Więc jeśli masz jakiegoś psiaczka wiekiem i wagą podobnego do Albinka, mogę zaproponować.

Elu jest w schronisku kopia Albinka. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Elu jest w schronisku kopia Albinka. 

Basieńko zdjęcia proszę. Dobrze byłoby, gdyby dało się zrobić takie do ogłoszeń, choć wiem, że w warunkach schroniskowych trudno o takie, ale może?  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, teresaa118 napisał:

Jesli rzeczywiscie Albinek pojedzie do wlasnego domku, to mam mala prosbe, moj inny podopieczny - Orion zaczyna glodowac (w przenosni) nie ma pieniazkow na hotelik. Moze wspomozecie ?

Dziękuję, że go przypomniałaś. Tyle tych potrzebujących psiaczków, że można nie zauważyć, który najpilniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Albinka wpłynęły poniższe kwoty:

  • 50,00 zł od Anna G-R  deklaracja III   -  30.03.
  • 20,00 zł od jAnula   deklaracja III   -  2.04.
  • 20,00 zł od dorcia01  deklaracja III   -  3.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

678148141_dlaWaslove.jpg.197d161ac0e35c0206cd90c2c4a81e40.jpg        

Link to comment
Share on other sites

O godz., 10:30 Albinek przywitał się ze swoją panią. Pani Kasia  Napisała, że będzie miał cudowną rodzinę. Wszystko w porządku. Albinek był spokojny.

A o godz. 13-tej Pani Małgosia napisała, że już są w domu i wszystko w porządku  :) Albinek oczywiście jest niepewny, zdezorientowany, ale dzielnie kroczy po ogrodzie za Natalką, córka Pani Małgosi. Pani Małgosia gotuje jedzonko dla Albinka i mówi, że Albinek jest kochany  :)
Pani Kasia dała zapas karmy na początek, kocyk i podusię z zapachem. Wielkie dzięki Pani Kasiu  :)

Mam zdjęcia z NS i pozwolenie na ich wklejenie.

image000000.jpg.67d1622842b5898ffda1815ffa830d14.jpg

1980382094_naforumjpg.jpg.e7de70b88e951cec341a9f499953f048.jpg

image000001.jpg.3a3dbf3f2dda0547be611b3d84872ab2.jpg

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

Cudna wiadomość.To Albinek pojechał w tych cudnych szeleczkach ?Ma adresówkę?

Zapomniałam dodać, że i szeleczki i smycz i bandamkę Albinek dostał w prezencie od Pani Kasi. Adresówki na razie nie ma, ale prosiłam Panią Małgosię, żeby na razie chociaż taki breloczek do kluczy z numerem telefonu przypięła. Chciałam pomóc w zakupie na allegro, ale Pani Małgosia powiedziała, że już z dziećmi wszystko wyszukują w necie  :)  Mając takich pomocników Pani Małgosia wszystko znajdzie :)

Chciałam podziękować Pani Kasi ze wspaniałą, troskliwą opiekę i wyrównać rachunek za DT i paliwo, żeby wiedzieć ile kasiorki będzie do rozdania, ale nie mogę się dodzwonić.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...