Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Cudowne zakończenie dnia - zdjęcia cudownego Albinka. Juz na nich widać że ogonek w ruchu:) Nie mogę się doczekać filmiku! 

Połowa stresu już za nami  :) Teraz czekanie na werdykt z badania histop...

Musiałam się wgryźć w tajniki,bo trochu pozmieniało się na YouTube.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, MALWA napisał:

Przychodze z zaproszenia.

Mial psinek szczescie, ze trafil na osoby, ktore chcialy mu pomoc i ktore daky mu szanse na przyszly dom. Bardzo sie ciesze, ze operacja sie udala i maluszek moze jesc. 

Deklaruje po 20 zl miesiecznie stalej deklaracji.

Witaj Agnieszko  :) Dzięki za przybycie i za pomoc dla człopaczka. Kasa bardzo się przyda, bo Albinek ciągle nie ma pełnego pokrycia miesięcznego kosztu DT.
Wiem, .że jesteś bardzo zajęta, ale mam nadzieję, że jednak będziesz zaglądać do Albinka. To taki słodziak, że choćby dla poprawy nastroju, warto to niego zaglądać  :)
Nr konta prześlę Ci na PW.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, auraa napisał:

Nie wiadomo co on wcześniej jadł więc zeby mogą byc bardziej zniszczone niż powinny byc w określonym wieku. 

Teraz najważniejsze żeby szybko wyzdrowiał. 

No właśnie. Moja 16 letnia sunia, od 14 lat z nami, ma zęby w lepszym stanie niż Albinek. Miałam na tymczasie psiaczka, który wolał brać do pyszczka kamyczki, niż patyczki. 

Link to comment
Share on other sites

Albinek ma obiecaną obrożę Foresto od Anna G-R.  Wypatrzę gdzie można kupić najtaniej i zamówię, a Anna G-R zrobi przelew na konto Albinkowe.

Bardzo serdecznie dziękuję

serce_1.gif 

EDIT

1.02. na konto Albinka wpłynęła kwota 100,00 zł od Anna G-R.      

dziekuj-serdecznie.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2020 o 20:07, elik napisał:

Kto pomoże wypatrzeć obrożę Foresto w dobrej cenie?

Mam za 86,26 z dostawą. Kto znajdzie tańszą?

https://www.ceneo.pl/56456158

 

To chyba najtańsza opcja. Od 95 zł jest darmowa dostawa, to może dołożę 20 zł i coś się Albinkowi przyda: smaczek albo zabawka?

https://zooart.com.pl/product-pol-8135-BAYER-Foresto-Obroza-dla-kotow-i-psow-ponizej-8kg.html?ceneo_spo=true

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, dorcia01 napisał:

To chyba najtańsza opcja. Od 95 zł jest darmowa dostawa, to może dołożę 20 zł i coś się Albinkowi przyda: smaczek albo zabawka?

https://zooart.com.pl/product-pol-8135-BAYER-Foresto-Obroza-dla-kotow-i-psow-ponizej-8kg.html?ceneo_spo=true

Dorciu kochana, jeśli masz dobrą, nieprzymuszoną wolę  :) dołożyć Albinkowi dwie dyszki, to bardzo proszę, jemu każda dyszka się przyda  :)   ale uczciwość każe mi powiedzieć, że Anna G-R przysłała na obrożę dla Albinka 100,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:

Albinek pozdrawia:) Jak Mama Kasi wychodzi na chwilę na zakupy, to wskakuje na parapet i patrzy przez okno.

 

4 godziny temu, jaguska napisał:

Jak miło czytać takie wieści, lżej na sercu. 

Bardzo miło   serce_8.gif

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam dzisiaj SMS-a od Pani Kasi. Mam już adres do wysyłki obróżki i zaraz zrobię zamówienie.Rano byłam na różnorakich badaniach i dopiero przed godziną wróciłam.
Pani Kasia bardzo chwali naszego Albinka.  Pisze (mam zezwolenie na przekazywanie korespondencji), że Albinek dzięki nam nabrał chęci do życia (to słowa Pani Kasi) . Rozrabia. Ze smutnego psiaka zrobił się mały radosny łobuziak. Wszystko oczywiście w granicach normy.
Tu zacytuję słowa Pani Kasi: Takie psiaki się po prostu kocha.

Tak ogromnie cieszą te słowa  :)

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...