Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

Dnia 7.04.2020 o 23:37, elik napisał:

Mamy nowe zdjęcie z DS Albinka i wiadomość, że Albinek najlepiej czuje się przy Natalce, córeczce Pani Małgosi i nie odstępuje Jej ani na krok  :)
Kurtka czy nie będzie tęsknił, gdy Natalka wróci do szkoły?

na.jpg.ea6bd3a190a819c4180d1f6348a5a8f0.jpg

 

Szczęśliwy psiak !

Wreszcie na właściwym miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2020 o 10:30, elik napisał:

Albinek, pies na włościach  :) :) :)

2.jpg.f90c4b9fcdc14f2c90d5347f315a5681.jpg

Pani Małgosia napisała, że Albinek jest uwielbiany przez wszystkich, kochają go i dziękują za niego  :) Ma częsty kontakt także z Panią Kasią (DT)   :)

Podobny obraz 

                  Pozdrowionka i caluskow milion Albisiowi 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2020 o 08:45, Nadziejka napisał:

Podobny obraz 

                  Pozdrowionka i caluskow milion Albisiowi 

Bardzo dziękujemy z Albinkiem Nadziejko  :)  Dopiero teraz widzę Twój post.

Link to comment
Share on other sites

Albinek już ponad miesiąc jest w swoim domu i nic nie wskazuje na to, żeby miał z niego powrócić  :)  
Na jego koncie pozostało 851,26 zł. Myślę, że możemy rozdysponować te pieniądze, bo szkoda, żeby leżały na koncie.
Chciałabym zaproponować  następujący podział:

351,26 zł dla Binia, następcy Albinka - czeka go kastracja, szczepienia i 300 zł miesięcznie DT

500,00 zł dla Saruni i Arusia na ich wspólne konto - oboje chorzy, na lekach i specjalistycznej karmie + hotel 550 zł/m-c, a deklaracji miesięcznych mają razem 425,00 zł. W marcu koszt badań, leków, karmy i hotelu wyniósł łącznie 1.497,84 zł, a w kwietniu 823,90 zł.  Szczegółowy wykaz wydatków z fakturami za marzec  i za kwiecień

Bardzo proszę deklarowiczów Albinka o opinię.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2020 o 22:20, elik napisał:

Albinek już ponad miesiąc jest w swoim domu i nic nie wskazuje na to, żeby miał z niego powrócić  :)  
Na jego koncie pozostało 851,26 zł. Myślę, że możemy rozdysponować te pieniądze, bo szkoda, żeby leżały na koncie.
Chciałabym zaproponować  następujący podział:

351,26 zł dla Binia, następcy Albinka - czeka go kastracja, szczepienia i 300 zł miesięcznie DT

500,00 zł dla Saruni i Arusia na ich wspólne konto - oboje chorzy, na lekach i specjalistycznej karmie + hotel 550 zł/m-c, a deklaracji miesięcznych mają razem 425,00 zł. W marcu koszt badań, leków, karmy i hotelu wyniósł łącznie 1.497,84 zł, a w kwietniu 823,90 zł.  Szczegółowy wykaz wydatków z fakturami za marzec  i za kwiecień

Bardzo proszę deklarowiczów Albinka o opinię.

Kochani, czekam na wypowiedzi do soboty i jeśli nie będzie innych propozycji, rozdzielę pozostały majątek Albinka tak, jak zaproponowałam w wyżej zacytowanym poście.

Będę wdzięczna za akceptację zaproponowanego podziału.

Link to comment
Share on other sites

Mamy nowe zdjęcia Albinka i pozwolenie Pani Małgosi na  pokazanie córeczki na wątku :)

Wspaniały widok   Fotolia_983807_Sa.jpg.ace262f097c2edebfc379fb02b7ffe52.jpg

IMG-20200522-WA0001.jpg.78ccffcfc50636dc965335b3078b8eea.jpg

Takie zdjęcia, to nagroda za wszelkie trudności, jakie trzeba było pokonać, żeby biedny bezdomny psiak został przyjęty do Rodziny.

IMG-20200522-WA0002.jpg.f5af39346a255bb1b2c2eb2a017545f6.jpg

Mam jeszcze krótki filmik, ale muszę go najpierw wgrać na YuoTube.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin te fantastyczne zdjęcia i filmik są juz na wątku a ja dopiero teraz zajrzałam. Oj tak Eluś, dla takich fotek warto ponosić trudy. Albiś ma wspaniałą, młodą panią i widać, ze lubi jej towarzystwo i jest szczęśliwy !

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Havanka napisał:

5 godzin te fantastyczne zdjęcia i filmik są juz na wątku a ja dopiero teraz zajrzałam. Oj tak Eluś, dla takich fotek warto ponosić trudy. Albiś ma wspaniałą, młodą panią i widać, ze lubi jej towarzystwo i jest szczęśliwy !

Pani Małgosia mówiła, że Albinek jest zakochany w młodej pani i odwrotnie,  przy czym w Albinku kocha się cała Rodzina  :) Takie zabawy jak na filmiku są każdego ranka. Kiedy w domu nie ma córeczki Pani Małgosi, Albinek czeka na Nią w jej pokoju.

Na prośbę Pani Małgosi przesłałam Jej link do wątku Albinka.  Może Pani Ania, albo córeczka zalogują się na dogo  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Pani Małgosia mówiła, że Albinek jest zakochany w młodej pani i odwrotnie,  przy czym w Albinku kocha się cała Rodzina  :) Takie zabawy jak na filmiku są każdego ranka. Kiedy w domu nie ma córeczki Pani Małgosi, Albinek czeka na Nią w jej pokoju.

Na prośbę Pani Małgosi przesłałam Jej link do wątku Albinka.  Może Pani Ania, albo córeczka zalogują się na dogo  :)

Byłoby wspaniale gdyby od czasu do czasu były zdjęcia i wieści z pierwszej ręki !

To ogłoszenie na olx, to był strzał w dziesiątkę ! Oby jeszcze tak Biniowi sie poszczęściło...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2020 o 13:05, elik napisał:

Kochani, czekam nas wypowiedzi do soboty i jeśli nie będzie innych propozycji, rozdzielę pozostały majątek Albinka tak, jak zaproponowałam w wyżej zacytowanym poście.

Będę wdzięczna za akceptację zaproponowanego podziału.

Oczywiście jestem za.Ty Eluniu znasz potrzeby psiaczków i rozdysponuj wg.uznania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2020 o 20:19, Gabi79 napisał:

A może Pani Małgosia zarejestruje się na Dogo.

Zapraszamy serdecznie.

 

Byłoby miło  :)

Dnia 22.05.2020 o 20:24, Havanka napisał:

Byłoby wspaniale gdyby od czasu do czasu były zdjęcia i wieści z pierwszej ręki !

To ogłoszenie na olx, to był strzał w dziesiątkę ! Oby jeszcze tak Biniowi sie poszczęściło...

Masz rację Elu, najlepsze są wiadomości z pierwszej ręki. Ja to czasem czegoś nie dopowiem, coś zapomnę bo nie od razu mogę przekazać...

Link to comment
Share on other sites

  

Dnia 15.05.2020 o 22:20, elik napisał:

Albinek już ponad miesiąc jest w swoim domu i nic nie wskazuje na to, żeby miał z niego powrócić  :)  
Na jego koncie pozostało 851,26 zł. Myślę, że możemy rozdysponować te pieniądze, bo szkoda, żeby leżały na koncie.
Chciałabym zaproponować  następujący podział:

351,26 zł dla Binia, następcy Albinka - czeka go kastracja, szczepienia i 300 zł miesięcznie DT

500,00 zł dla Saruni i Arusia na ich wspólne konto - oboje chorzy, na lekach i specjalistycznej karmie + hotel 550 zł/m-c, a deklaracji miesięcznych mają razem 425,00 zł. W marcu koszt badań, leków, karmy i hotelu wyniósł łącznie 1.497,84 zł, a w kwietniu 823,90 zł.  Szczegółowy wykaz wydatków z fakturami za marzec  i za kwiecień

Bardzo proszę deklarowiczów Albinka o opinię.

 

 

Dnia 21.05.2020 o 13:05, elik napisał:

Kochani, czekam na wypowiedzi do soboty i jeśli nie będzie innych propozycji, rozdzielę pozostały majątek Albinka tak, jak zaproponowałam w wyżej zacytowanym poście.

Będę wdzięczna za akceptację zaproponowanego podziału.

 

Dnia 22.05.2020 o 21:23, Anula napisał:

Oczywiście jestem za.Ty Eluniu znasz potrzeby psiaczków i rozdysponuj wg.uznania.

Anulko bardzo serdecznie dziękuję za wypowiedź

Ostatecznie, po zarejestrowaniu czipa,  na koncie Albinka pozostało  812,26 zł. Pozwoliłam sobie nieco zmodyfikować moją propozycję odnośnie podziału majątku Albinka.
Zgodnie z wcześniejszą propozycją, kwotę 500,00 zł przekazałam dla seniorów Sary i Aureliusza, którzy mają wspólne konto, kwotę 200,00 zł przekazałam na potrzeby Binka, następcy Albinka w DT, pozostałą sumę w kwocie 112,26 zł przekazałam dla staruszka Fido, który ma tylko jednego stałego deklarowicza.

Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, dzięki którym Albinek szybko, bezpiecznie i nie pozostawiając długu, znalazł się w swoim stałym domu.

2842476_dzikujejestecie2.jpg.50b576684100317bc66fbbe1500d23a3.jpg     2020331650_kwiatki15.jpeg.a7f69a473e0851fc413e9f91f4209202.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Potwierdzam i bardzo dziękuję za prezent od Albinka dla Fidusia. 112,26 zł jest już na koncie i w rozliczeniu Fido na początku wątku. Bardzo dziękujemy!!!

 

I ja bardzo dziękuję za potwierdzenie  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...