Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Cudny jest warto go ogłaszać,szkoda aby się przyzwyczajał tam gdzie jest.

Tak Aniu, czekamy już tylko na ładne zdjęcia, bo te, które są, dla nas są bardzo fajne, ale nie nadają się do ogłoszeń, zbyt wiele w nich prywatności. Pani Kasia poluje na odpowiedni moment, żeby porobić Albinkowi zdjęcia do ogłoszeń  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2020 o 16:46, elik napisał:

Tak Aniu, czekamy już tylko na ładne zdjęcia, bo te, które są, dla nas są bardzo fajne, ale nie nadają się do ogłoszeń, zbyt wiele w nich prywatności. Pani Kasia poluje na odpowiedni moment, żeby porobić Albinkowi zdjęcia do ogłoszeń  :)

Minęły już 3 tygodnie,warto zapytać w lecznicy co z wynikiem.Może już jest,ale coś ktoś gdzieś itp.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, agat21 napisał:

Piękne foty ze spaceru! Za pozdrowienia serdeczne dzięki, bo też czuję się pozdrowiona ;)

I bardzo dobrze, że tak czujesz, bo Alfik pozdrawia wszystkich wspierających go i dobrze mu życzących   1431711453_serce15.jpg.e00b9603009f44864a8f7510220fef1e.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Zaglądam do ślicznego Albinka.

I mocno, mocno trzymam za niego, by zdrowiał, a wynik histopatologii wyszedł pomyślnie.

Dzisiaj przelałam moją deklarację za luty i marzec.

Witaj Agnieszko  :)  Bardzo dziękuję za deklarację. Jak wpłynie na konto, dam znać  :)

Link to comment
Share on other sites

W dniu 28.02. na konto Albinka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     40,00 zł  od  MALWA   deklaracja II-III 
  •     50,00 zł  od  Anna G-R   deklaracja II
  •   230,00 zł  od  elik   z bazarku  

Bardzo serdecznie dziękujemy

1126464305_kwiatki15.jpeg.e1ab59fe9bcab1639da44124df7c9f0d.jpeg    

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Wyslalam swoja deklaracje za luty i marzec. U mnie dlugo to trwalo, bo robie przelewy raz w miesiacu. Jak zloze deklaracje na poczatku miesiaca, to trudno....trzeba czekac

Witaj na wątku Albinka  :) Dzięki wielkie za pomoc dla chłopaczka  :) Zwykle aktualizuję konta psiaczków 2 razy w tygodniu we środę i piątek. Dawniej robiłam codziennie, ale 7 psiaków do obsługi finansowej, zakupy dla nich, przelewy i scrimy czasem zabierają tyle czasu, że nie starcza na aktualizację wątków. 
Dam znać, jak kaska zamelduje się na kącie Albinka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Kiedy mają być wyniki?

Ten czas strasznie się dłuży....niestety :(

Znowu pytałam Panią Kasię o wyniki, ale nadal nie ma.   W klinice jest podany mój adres e-mail i maja dać znać, jak tylko dostaną wyniki. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Pani Kasia zadzwoni w czwartek, jeśli do tego dnia nie będzie wyników.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Albinka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     100,00 zł  od  teresaa118   deklaracja II-III  -  29.02.     
  •      20,00 zł  od  Anula   deklaracja  II  -  2.03.
  •      20,00 zł  od  elik   deklaracja  III  -  3.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

762238933_piesekzbuziakamiinapisemiloveyou.gif.b9bf8733304edc575eb723b0b949402d.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...