Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

21 godzin temu, elik napisał:

A ja dostałam dzisiaj SMS-a od Pani Kasi. Mam już adres do wysyłki obróżki i zaraz zrobię zamówienie.Rano byłam na różnorakich badaniach i dopiero przed godziną wróciłam.
Pani Kasia bardzo chwali naszego Albinka.  Pisze (mam zezwolenie na przekazywanie korespondencji), że Albinek dzięki nam nabrał chęci do życia (to słowa Pani Kasi) . Rozrabia. Ze smutnego psiaka zrobił się mały radosny łobuziak. Wszystko oczywiście w granicach normy.
Tu zacytuję słowa Pani Kasi: Takie psiaki się po prostu kocha.

Tak ogromnie cieszą te słowa  :)

Te słowa, to miód na moje serce:)  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Te słowa, to miód na moje serce:)  

Tak, to prawda. Takie słowa ogromnie cieszą, są nagrodą za wszelkie trudy i znoje na jakie napotykamy pomagając bezdomnym zwierzaczkom.
Mam piękne zdjęcia, ale już nie mam czasu ich wstawić. Muszę wyjść z domu. Po powrocie wstawię zdjęcia jak Albinek układa puzzle.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Tak, to prawda. Takie słowa ogromnie cieszą, sa nagrodą za wszelkie trudy i znoje na jakie napotykamy w

pomagając bezdomnym zwierzaczkom.
Mam piękne zdjęcia, ale już nie mam czasu ich wstawić. Muszę wyjść z domu. Po powrocie wstawię zdjęcia jak Albinek układa puzzle.

To czekamy na fotki. Może w niedalekiej przyszłości przydadzą się do ogłoszeń?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

To czekamy na fotki. Może w niedalekiej przyszłości przydadzą się do ogłoszeń?

Rano bardzo się spieszyłam, żeby zdążyć napisać kilka postów przed wyjściem z domu i widzę, że chcąc skasować =w= zamiast klawisz =Beck Spejs=  nacisnęłam klawisz =Enter=  i tekst "zjechał" w dół.  W swoim poście poprawiłam, a u Ciebie oczywiście tak zostało  :)
Zaraz zabiorę się za te fotki. Do ogłoszeń nie za bardzo będą się nadawały, bo są z ludźmi - mamą i Olusiem, wnusiem Pani Kasi :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Havanka napisał:

Fakt, fotki raczej nie nadają sie do ogłoszeń, ale bardzo cieszą oko !

Tak właśnie pisałam, że do ogłoszeń się nie nadają, ale do oglądania przez nas ku pokrzepieniu serc, jak najbardziej  :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Rzadko bywam na dogo, ale podczytuję wątek Albinka. 

Maluchu, zdrowiej, kciuki i ciepłe myśli wysyłam cały czas. 

Eliku, pieniążki na maluszka wpłacone.

Asiu kochana gorąco zapraszam na jego wątek nie tylko do oglądania  :)

A za pomoc dla psianka bardzo serdecznie dziękuję    serce_7.gif

Zaraz zaglądnę na jego konto coby powiedzieć co tam słychać  :)

Link to comment
Share on other sites

Od ostatniej informacji, na konto Albinka wpłynęły poniższe kwoty:

  •   40,00 zł  od  agat21  deklaracja II  + 30,00 zł  -  4.02.
  •   50,00 zł  od  ania75  -  4.02.
  •   20,00 zł  od  dorcia01  deklaracja II  -  4.02.
  •   20,00 zł  od  auraa  deklaracja II  -  5.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

choinka1.gif

choinka4.png

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jaguska napisał:

Zaglądam, dobrze się dzieje u Albinka :).

 

Bardzo dobrze się dzieje no i bardzo dobrze, że dobrze  :)

Mamy korespondencję od Albinka :)

Dobry wieczór, dzisiaj znalazłem sobie kolegę. Zabawa była przednia. Poszalałem na dworze, bo piękne słońce i goniłem w lesie ptaszyska :)  Potem ściągnąłem  Pani polar z wieszaka, spało się smacznie, ale Pancia zadowolona nie była, nie wiem  dlaczego przecież  tylko go pożyczyłem :) 
Życzę dobrej nocki Albinek 

20200209-202023.jpg

20200209-202248.jpg

20200209-202331.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Superaśny! :))

Słodki psiaczek  :)

Tylko nie wiem, czemu ma zapędy do przywłaszczania sobie rzeczy Pani. Już tak kiedyś zrobił, że poznosił na posłanie jakieś ubrania.  Jak go tego oduczyć?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Słodki psiaczek  :)

Tylko nie wiem, czemu ma zapędy do przywłaszczania sobie rzeczy Pani. Już tak kiedyś zrobił, że poznosił na posłanie jakieś ubrania.  Jak go tego oduczyć?

Chce się czuć bezpiecznie i mieć przy sobie jej zapach. Wiele psiaków tak robi. Może odżałować jakiś ciuszek i mu go po prostu dać?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, agat21 napisał:

Chce się czuć bezpiecznie i mieć przy sobie jej zapach. Wiele psiaków tak robi. Może odżałować jakiś ciuszek i mu go po prostu dać?

Jak nie gryzie to jest w porządku. Może też chce nauczyć porządku ? szkoda , że pańcia się wkurza. Mam nadzieję, że nie karci go po fakcie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Chce się czuć bezpiecznie i mieć przy sobie jej zapach. Wiele psiaków tak robi. Może odżałować jakiś ciuszek i mu go po prostu dać?

Porozmawiam jutro z Panią Kasią. Może faktycznie mogłaby dać mu jakiś już niepotrzebny ciuszek.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

Jak nie gryzie to jest w porządku. Może też chce nauczyć porządku ? szkoda , że pańcia się wkurza. Mam nadzieję, że nie karci go po fakcie.

Naszczęście3 nie niszczy, tylko zanosi na swoje posłanie  :)
Też mam nadzieję, że mama Pani Kasi nie karci go po powrocie do domu. Myślę, że Pani Kasia poinstruowała mamę, jak w takich przypadkach postępować. Przy najbliższej rozmowie zapytam o to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...