Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

To ja się przywitam z samego rana i podpiszę pod wszystkim co było wcześniej. Zupełnie inny psiak!

A wynik histopatologii - zawsze trzeba czekać, bo tylko w kilku miejscach to badanie jest robione. Lala czekała tytko 10 dni,.ale to rzut beretem od Warszawy.

Trzymaj się malutki i ciesz nowym życiem, bez stałego bólu i z pełnym brzuszkiem. A porządku trzeba ludzi uczyć - nie zawsze o tym pamiętają. On i  tak potraktował naukę ulgowo skoro tylko przeniósł….

 

To fakt. Na wynik  badania histopatologicznego czeka się dłużej niż na wynik z badania krwi i bywa różnie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jaguska napisał:

Elu, wreszcie mogę spać spokojnie, dziękuję Ci że pociągnęłaś to wszystko i wszystkim którzy pochylili się nad tym malutkim nieszczęściem. 

 2948414bb2ded608ac458434dac115f6.gif

Ty mnie popchnęłaś, ja pociągnęłam i razem z nami ruszyły dobre serduszka, których jak widać jest dużo na dogomanii i oby zawsze tak było, gdy jakiś zwierzaczek jest w potrzebie, jak nasz słodzinek Albinek  :)

Wam wszystkim, których wzruszyło nieszczęście Albinka i razem pochyliliście się nad jego cierpieniem, bardzo serdecznie dziękujemy. Bez Waszych serc Albinek tkwiłby nadal w schronie z tym nieszczęściem w pysiu. Nawet nie mogę o tym myśleć, bo natychmiast dostaję gęsiej skórki i cierpną mi zęby. Wspaniale, że udało się nam pomóc biedakowi. Co będzie dalej? Zobaczymy co pokaże badanie histopatologiczne. Tak, czy siak, na pewno ta operacja przyniosła mu wielką ulgę i z tego się cieszmy.

Ogromnie dziękuję  Wam także za to, że jesteście z Albinkiem, za rady, dobre słowa, otuchę. To też ma wielką wartość.

dziekuj-serdecznie.png    dla_Was_love.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kompletnie nie znam się na tym jakie powinny być parametry badania krwi. Widzę, że w wyniku badania krwi Albinka jest kilka parametrów zaznaczonych na czerwono. Czy to znaczy, że coś jest niedobrze?  Wet mówił, że wyniki  badania krwi są ok.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Kompletnie nie znam się na tym jakie powinny być parametry badania krwi. Widzę, że w wyniku badania krwi Albinka jest kilka parametrów zaznaczonych na czerwono. Czy to znaczy, że coś jest niedobrze?  Wet mówił, że wyniki  badania krwi są ok.

Wygląda na to,że Albinek jest zdrów jak rybka:) Nadziąślaki z reguły nie są zmianami rakowatymi,więć - m ożna mieć nadzieję,że Albinek będzie zdrowym pieskiem.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, bou napisał:

Wygląda na to,że Albinek jest zdrów jak rybka:) Nadziąślaki z reguły nie są zmianami rakowatymi,więć - m ożna mieć nadzieję,że Albinek będzie zdrowym pieskiem.

hurra.gif  

Byłoby super fantastycznie,  Dzięki Ci wielgachne za taką wiadomość  :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bou napisał:

Wygląda na to,że Albinek jest zdrów jak rybka:) Nadziąślaki z reguły nie są zmianami rakowatymi,więć - m ożna mieć nadzieję,że Albinek będzie zdrowym pieskiem.

Miejmy nadzieję, ze badanie histopatologiczne tylko potwierdzi Twoje słowa Bou i Albinek jak zdrowa rybka, wkrótce wypłynie na szerokie wody !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Ty mnie popchnęłaś, ja pociągnęłam i razem z nami ruszyły dobre serduszka, których jak widać jest dużo na dogomanii i oby zawsze tak było, gdy jakiś zwierzaczek jest w potrzebie, jak nasz słodzinek Albinek  :)

Wam wszystkim, których wzruszyło nieszczęście Albinka i razem pochyliliście się nad jego cierpieniem, bardzo serdecznie dziękujemy. Bez Waszych serc Albinek tkwiłby nadal w schronie z tym nieszczęściem w pysiu. Nawet nie mogę o tym myśleć, bo natychmiast dostaję gęsiej skórki i cierpną mi zęby. Wspaniale, że udało się nam pomóc biedakowi. Co będzie dalej? Zobaczymy co pokaże badanie histopatologiczne. Tak, czy siak, na pewno ta operacja przyniosła mu wielką ulgę i z tego się cieszmy.

Ogromnie dziękuję  Wam także za to, że jesteście z Albinkiem, za rady, dobre słowa, otuchę. To też ma wielką wartość.

dziekuj-serdecznie.png    dla_Was_love.jpg

Elu nie można było piękniej tego ująć. 

Podpisuję się pod podziękowaniem.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Elu nie można było piękniej tego ująć. 

Podpisuję się pod podziękowaniem.

Basiu, to i tak nie oddaje tego co czuję. To wspaniałe uczucie i myślę, że wszyscy tu tak się czujemy, bo to nasze wspólne działanie. Krąg dobrych Ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia napisała, że nocka minęła spokojnie. Apetyt Albinkowi dopisuje, nie wymiotuje, ani nie ma biegunek.Cieszy się na spacerach i stara się być bardzo grzeczny, choć nie zawsze mu to łatwo przychodzi. Jest dobrze .Trzeba być dobrej myśli, że to nie złośliwiec jakiś i czekamy na wyniki.
Pani Kasia przesyła pozdrowienia od siebie i od Albinka  :)

Pięknie dziękujemy Pni Kasiu    serce_7.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Sowa napisał:

Operacja była wczoraj, prawda? To on mógł jeszcze nie do końca dojść do siebie po narkozie.

Dostaje przeciwbólowce?

Dostaje antybiotyk na pewno, to wiem, ale nie rozmawiałyśmy na ten temat, czy dostaje środki b/bólowe. Siedzi we mnie przekonanie, że dostaje, bo przecież była ingerencja chirurgiczna.  Wydaje mi się to tak oczywiste, że powinien dostawać, że nawet o to nie zapytałam. Ale masz rację, nie ma pewności. Zapytam.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Operacja udana, Albinek czuje się coraz lepiej, wszyscy na razie odetchnęli;  niech kolejne i kolejne wieści o tym cudnym maluszku będą już tylko bardzo dobre i coraz lepsze:)

Witaj Martusiu    kwiatki-10.gif   Wieści są dobre i oby do końca były tylko takie :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Nie może być inaczej, tyle ciepłych myśli płynie w kierunku Albinka:)

Tak, to prawda :)  Ten mały psiaczek zgromadził wokół siebie wszystkie dobre dusze, jak za dawnych czasów, co nie tak często zdarza się na dogo.  Serce rośnie   serce-3.gif

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

Spokojnego, ale dodałabym jeszcze ciekawego i aktywnego żywota.

Spokojnego, ciekawego, aktywnego, zdrowego, pełnego miłości...    i czego tam jeszcze będzie mu potrzeba do szczęścia    gif_ma%C5%BCy.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

A jak radzi sobie z jedzeniem? 

Nie ma z jedzeniem żadnego problemu.

 

17 godzin temu, Sowa napisał:

Operacja była wczoraj, prawda? To on mógł jeszcze nie do końca dojść do siebie po narkozie.

Dostaje przeciwbólowce?


Właśnie dostałam SMS-a,. że nie dostaje środków p/bólowych i nie widać, żeby odczuwał jakiś ból. Szaleje i ma apetyt  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...