Jump to content
Dogomania

KONIEC-My się zimy nie boimy- zapraszam po ciepłe rzeczy:)


gosia7

Recommended Posts

MOJE KOCIE BEZDOMNIAKI

Na nie głównie przeznaczę środki z tego bazarku

Regulamin:

1.Bazarek potrwa do 15,02r.,do godz.21.00,czasu dogo. Ostatni ważny post godz.20.59.
2.Na wpłaty czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia bazarku, chyba że ustalimy inaczej.
3.Bazarek ma formę KT.

4.Wysyłka jest PP,w przypadku dużych paczek szukam tańszej formy przesłania fantów i wybieram np.Paczka w Ruchu (do odebrania w kiosku,ale to najtańsza opcja,zwykle przy niedużych gabarytowo paczkach do 2kg to 8,49zł,pow. 2kg  ok.9zł,ale także nieduży gabaryt) https://www.paczkawruchu.pl/ lub firmę kurierską Geis (ok.15zł)wygodna dostawa pod drzwi.

5.Odbiór osobisty możliwy w Warszawie ,ale bardzo proszę ,by Kupujący dostosował się do moich możliwości czasowych i proponowanego miejsca (zwykle podaję Mokotów/Włochy i jestem tam dostępna w kilku godzinnej rozpiętości czasowej).Błagam nie wymuszać konieczności wożenia przeze mnie fantów w dogodne dla Kupującego miejsca (to dla mnie wielkie obciążenie,mam dużo tymczasów i bardzo dużo obowiązków z nimi związanych.Nie mam czasu i samochodu. Dostarczanie fantu za kilka złotych ,podczas którego tracę ponad 2h (jadąc tam i z powrotem) to dla mnie skórka za wyprawkę:( Proszę wziąć to pod uwagę robiąc zakupy na moim bazarku.

6.Kupujący korzystający z odbioru osobistego dokonują odbioru zakupionych fantów w ciągu max.1,5tyg. od zakończenia bazarku. Niestety nie mam miejsca na przechowywanie fantów dłużej ze względu na bardzo małe mieszkanie:( Każda paczka dodatkowo w nim,to kolejny mebel,który trzeba skrzętnie omijać ostro lawirując ,co jest ogromnym utrudnieniem w małej kawalerce:(


7.Opakowania do przesyłek stosuję w większości z odzysku,chyba,że ktoś zażyczy sobie dopłatę za nowe. Zawsze bardzo dbam,aby Kupujący nie musiał dokładać ani złotówki za karton,kopertę bąbelkową,taśmę,wypełnienie gąbką lub poduszki powietrzne), także płatność głównie za przesyłkę.Proszę doceńcie ten wysiłek,każdorazowo kosztuje mnie to sporo zaangażowania,czasu i kombinacji z wyszukiwaniem darmowych opakowań.

8.Kupujący biorący udział w licytacji na tym bazarku,akceptują ww.zapisy regulaminu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kupione :

poz.8 a i b beataczl 20zł

poz.4 i 5 Gabi79 46zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Czapka męska,młodzieżowa z pomponem firma Decathlon

kt.6zł

wycofana , oddana zaprzyjaźnionemu Bezdomnemu:)

8196fbadd4f0.jpg

e91d39a33ef1.jpg

5a2af6519faf.jpg

 

2. Śliczne dziecięce szaliki beż oraz rudy. Idealne kolorystycznie w duecie. Piękne oodzielnie. W składzie 30% wełny,70% akryl. Bardzo przyjemne w dotyku.  NOWE Z METKĄ. Produkt polski.

KT Razem 20zł,oddzielnie po 10zł każdy.

40b5a76b6e28.jpg

c8c7047d3296.jpg

bc4a3ac2bb99.jpg

63d4ecdccf4a.jpg

6caf13e4a457.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Gabi79 napisał:

Czy ja źle widziałam, wydawało mi się, że przy 4 i 5 była cena KT 17 zł 

Tak,pomylilam przy wpisywaniu ceny i w momencie Twojej licytacji pewnie dopiero poprawiałam:(.

Oczywiście mogę wycofać Twoją licytację,jeśli sobie życzysz.

W aktualnej cenie były już przed świętami pod choinkę:( Zostały mi te dwa trójpaki. 

Wychodzi 7.6zł za parę,jak na angorę to i tak dobra cena. W sklepach nawet i za 20zł za parę z angory są:(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, gosia7 napisał:

Tak,pomylilam przy wpisywaniu ceny i w momencie Twojej licytacji pewnie dopiero poprawiałam:(.

Oczywiście mogę wycofać Twoją licytację,jeśli sobie życzysz.

W aktualnej cenie były już przed świętami pod choinkę:(

Wychodzi 7.6zł za parę,jak na angorę to i tak dobra cena. W sklepach nawet i za 20zł za parę z angory są:(

OK. Niech zostanie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...