Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - Bazarek w akcie desperacji do 16 lutego 2020 g 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

Jedna jak tylko otworze jedno oko, abym mogl funkcjonowac normalnie a nie na "autopilocie". A druga dla przyjemnosci , takie delektowanie sie bo juz zmysly sa pobudzone pierwszą. Odstęp pomiędzy kawami nie wynosi nawet godziny. A potem to moze kolo 15.00 ale ostatnio to batdzo rzadko. No chyba ze praca intelektualna mnie czeka to wtedy pewnie i jeszcze jedna dodatkowo. Czy to duzo? Mysle ze Radek wiecej herbat wypija :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

U Was też poniedziałek przyszedł za szybko? 

U mnie nie przyszedł. On biegł.

W ramach dowcipu opowiem jak  to jest z ciśnieniem krwi. Ostatnio musiałem odwiedzić SOR czyli pogotowie. Jest to istotne. Nie jakąś podrzędną wiejską przychodnię. SOR!. Lekarz na  owym SORze mierzy ciśnienie i 180/90. mówię, że nigdy takiego nie miałem, ale nie robi to żadnego wrażenia na lekarzu. 
No dobra idę do lekarza w szpitalu i znów chce mi mierzyć ciśnienie (po pół godziny od poprzedniego), kiedy mówię że miałem mierzone i ma to na skierowaniu, odpowiada, że tamte badania go nie interesują. No i mierzy  takim urządzeniem z klamerką zapinaną na palec. No i .... 130/90.

Wniosek: zanim zaczniecie się leczyć na nadciśnienie poszukajcie wiarygodnego ciśnieniomierza z wiarygodną obsługą. 

I wyrzućcie wszystkie ciśniomierze na nadgarstki, to zabawki jak powiedział lekarz. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, TZmestudio napisał:

 Lekarz na  owym SORze mierzy ciśnienie i 180/90. mówię, że nigdy takiego nie miałem, ale nie robi to żadnego wrażenia na lekarzu. 

Może nie robiło wrażenia, bo wiedział że ma niesprawny ciśnieniomierz;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...