Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - Bazarek w akcie desperacji do 16 lutego 2020 g 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

19 godzin temu, Radek napisał:

Dług się robi mocno nieciekawy:/ 

Moje odczucie bylo takie samo jakieś 700zł temu...

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

Wujcio prosimy              Jego Swiatobliwosc Dalajlame

za 10 zl 

Dziękuję, już zapisuję.

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dług kolosalny, myśleliście o jakiejś zbiórce? 

O zbiórce na Dogo? Staramy się robić bazarki różnymi siłami. Pogrążyły nas choroby starych psów. I jeszcze pogrążą nie raz w przyszłości. Tego nie da się przewidzieć. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, TZmestudio napisał:

O zbiórce na Dogo? Staramy się robić bazarki różnymi siłami. Pogrążyły nas choroby starych psów. I jeszcze pogrążą nie raz w przyszłości. Tego nie da się przewidzieć. 

Pomyślałam akurat o zbiórce na ortalu typu siepomaga, ratujemyzwierzaki. Przepraszam, że tak pytam, chciałabym mieć możliwość jakoś Wam pomóc... :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Pomyślałam akurat o zbiórce na ortalu typu siepomaga, ratujemyzwierzaki. Przepraszam, że tak pytam, chciałabym mieć możliwość jakoś Wam pomóc... :(

I co napiszemy w opisie: głupi ludzie dali się wciągnąć w ratowanie nikomu nie potrzebnych zwierząt i z własnej woli zdewastowali dom i teraz brakuje in .... pieniędzy aby dalej zajmować się głupimi kundlami?

Sam się zastanawiam jak pomóc, ale starzy ludzie odchodzą z dogo, młodzi nie nadchodzą. Zostaje jeszcze garstka. Wystarczy zobaczyć ile osób było na naszym wątku jak ratowaliśmy psy przed wywózką do Radys, a ile jest teraz.

Bazarki nie idą tak jak kiedyś. 

Ale pomysłu nie mam. Łudzą się, że jak kilka osób zrobi bazarki dla nas to w kilka miesięcy uda się wyjść na zero. Trzeba tylko znaleźć chętnych. 

Nawet mam trochę ciuchów na bazarek ale nie mam czasu go zrobić. Jak ktoś byłby chętny to bym wysłał, aby tylko dług się zmniejszył. Innych pomysłów nie mam.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, TZmestudio napisał:

Nawet mam trochę ciuchów na bazarek ale nie mam czasu go zrobić. Jak ktoś byłby chętny to bym wysłał, aby tylko dług się zmniejszył. Innych pomysłów nie mam.

Możesz przywieźć do mnie razem z fantami (kupionymi) jeśli uznasz, że są chodliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...