Jump to content
Dogomania

Do usunięcia_ Tanie ubranka chłopięce głównie 122-140_na bezdomniaki szczebrzeszyńskie_rozliczony


sharka

Recommended Posts

12 godzin temu, sharka napisał:

Kwotę z bazarku zaokrągliłam do 280 zł i w dniu 02.02.2020 przelałam 140 zł na konto Dora1020 oraz 140 zł na konto Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło (Izbica) z dopiskiem, że to od p. Krystyny (potwierdzenie przelewu przesyłam Dorze).

Potwierdzam wpłatę 140zł na moje konto

i 140zł na konto wetki w Izbicy

bardzo dziekuję za pomoc kociakom:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2020 o 00:23, Bgra napisał:

Jak tylko dotrze paczka powiadomię :) 

Wydaje mi się , że Twoja paczka była awizowana w pt i czeka na odbiór na poczcie; podobnie paczka bukowej :/ sprawdźcie dziewczyny skrzynki i w razie czego - śledzenie przesyłek z nr który przeslalam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2020 o 20:44, sharka napisał:

Wydaje mi się , że Twoja paczka była awizowana w pt i czeka na odbiór na poczcie; podobnie paczka bukowej :/ sprawdźcie dziewczyny skrzynki i w razie czego - śledzenie przesyłek z nr który przeslalam

Mam i nie tylko ja ciągły problem z kurierem, nigdy nie przynosi mi pączek, muszę odbierać na poczcie, przepraszam za zwłokę bo dopiero dzisiaj mogłam odebrać.

Link to comment
Share on other sites

  • sharka changed the title to Do usunięcia_ Tanie ubranka chłopięce głównie 122-140_na bezdomniaki szczebrzeszyńskie_rozliczony

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...