Jump to content
Dogomania

Do usunięcia_ Tanie ubranka chłopięce głównie 122-140_na bezdomniaki szczebrzeszyńskie_rozliczony


sharka

Recommended Posts

Bgra wciąż możesz zapłacić wyższą cenę,robiąc po prostu wyższy przelew na zwierzaki :) 

Wątpię,aby bezdomniaki miały za dużo pieniędzy,a jeśli tak i sharka nie potrzebuje zebrać więcej mając taką propozycję,to tylko Wam szczerze zazdroszczę. 

Link to comment
Share on other sites

Sharka przepraszam kochana, czuję się jak złodziej, rezygnuję z fantów, proszę o nr konta wpłacę cegiełkę w kwocie 200 zł,bo taką kwotę chciałam wpłacić, fanty miałam rozdać dzieciom w potrzebuje, mój wnusio nosi rozmiar 128.

Gosia7 myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przebiła moją cegiełkę :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Bgra proszę, ja już mam spakowane ubranka, wczoraj je podzieliłam na grupy, tylko zakleić karton. W żadnym wypadku nie bierz sobie uwag do serca i nie czuj się źle. Prowadzę bazarki tylko na dogo, bo tu jest społeczność, która się nawzajem zna, szanuje i wspiera. Nie wiem jak Wam to wytłumaczyć. Że pieniądz to nie wszystko, że chcę żeby trzy strony korzystały na bazarku, bo to się przekuwa później na coś więcej, co procentuje we wspólnym działaniu. Wiem, że co zostaje w kieszeni u dogomaniaków idzie później na jakąś deklarację na psiaka. A ja po prostu nie mam czasu na bazarek za ceny wyw, nie mam czasu opisywać detali na FB czy olx i tam walczyć z niezdecydowanymi ludźmi. I tak cud że zrobiłam ten bazar na który zbierałam się od roku . Nooo

Link to comment
Share on other sites

zazwyczaj nie zabieram głosu, ale tym razem mi się ulewa. Nie wiem o co ta gównoburza. Są wystawione używane rzeczy po chłopcu za taką a nie inną kwotę. Wyceny dokonała osoba, która ma je w ręku i w dodatku, jest jej właścicielem. Czyli może wystawić je np za 1 zł. Wolno? wolno. Kto ma syna albo wnuka wie doskonale, że używane po nich rzeczy rzadko nadają si.ę "do kościoła". Pomijając ten fakt, Sharka ma prawo wystawić rzeczy za taką kwotę, jaką uważa. Ciekawe, że nie bolą wyprzedaże po 1 zł tutaj na dogo, a zabolały buty za 10 zł.

Wydaje mi się, że każda z nas bierze udział w bazarkach, żeby pomóc zwierzakom, a nie zarobić, do licha.Uważam, że należy bazarek uznać za ważny wg zasad Sharki. Kto tak nie uważa, niech idzie na inny bazarek. Nikt nikogo nie zmusza. A Bgra kupiłaś wg jasnych zasad to bierz, a jak chcesz dać więcej, to twoja wola i nikomu nic do tego.

Od jakiegoś czasu obserwuję i na dogo i na fb, jak osoby pomagające zwierzakom tak jak mogą i potrafią, są hejtowane i to jest smutne i przykre, i to mnie bardzo bardzo uwiera.

I więcej się nie będę wypowiadała.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już mówię dobranoc, niestety z pracy musiałam jechać do taty i wróciłam dopiero wieczorem, jutro powpisuje wszystkie wpłaty i nadam wszystkie przesyłki, dzisiaj nie dałam rady

i w windzie na kilkadziesiąt minut utknęłam, same atrakcje :)

Link to comment
Share on other sites

Kwotę z bazarku zaokrągliłam do 280 zł i w dniu 02.02.2020 przelałam 140 zł na konto Dora1020 oraz 140 zł na konto Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło (Izbica) z dopiskiem, że to od p. Krystyny (potwierdzenie przelewu przesyłam Dorze).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...