Jump to content
Dogomania

Zakończony! Salon mody dla Maksa - bazarek czynny do 16.02. do godziny 22,00


jola&tina

Recommended Posts

Kochani pozwolcie

                   zaprosze na watus 

                          ruduni wychudzonej

 czeka na pomoc na ratunek...

                      moze ktores serce cos podpowie

Okolice Tarczyna! pilnie potrzebna pomoc w zlapaniu suni ruduni wychudzonej!blagamy

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, jola&tina napisał:

Nie wiem jak to napisać, ale napisać tutaj powinnam - Maks odszedł :(
Znowu nie zdążyłam :(

Zdążyłaś! Zdążyłaś być Człowiekiem przez duże C ♥️♥️♥️...! Zdążyłaś podjąć próbę i wierzylas to bardzo dużo. Ogromnie mi przykro, nie zdołamy wszystkich uratować, ale dzięki takim Ludziom jak Ty świat jest piękniejszy i lepszy. Głowa do góry, rozejrzyj się i znajdz Maksa w innych psich oczach... Przytulam Cię mocno i wysyłam moc pozytywnej energii aby Ci ulżyć w tych smutnych chwilach... Trzymaj się dzielnie Dobry Człowieku!!! Ba, Najlepszy !!!

Kajutek

P.S.

Przesyłka dotarła - bardzo dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Kajutek napisał:

Zdążyłaś! Zdążyłaś być Człowiekiem przez duże C ♥️♥️♥️...! Zdążyłaś podjąć próbę i wierzylas to bardzo dużo. Ogromnie mi przykro, nie zdołamy wszystkich uratować, ale dzięki takim Ludziom jak Ty świat jest piękniejszy i lepszy. Głowa do góry, rozejrzyj się i znajdz Maksa w innych psich oczach... Przytulam Cię mocno i wysyłam moc pozytywnej energii aby Ci ulżyć w tych smutnych chwilach... Trzymaj się dzielnie Dobry Człowieku!!! Ba, Najlepszy !!!

Kajutek

P.S.

Przesyłka dotarła - bardzo dziękuję.

Dziękuję, dziękuję przez łzy.
Za każdym razem jak odchodzi "mój" pies z Dogo, myślę, że ja też stąd odejdę.
I tak jakoś trwam.

9 minut temu, konfirm31 napisał:

Jolu, to nie Ty nie zdążyłaś. To śmierć po Maxa przyszła nieoczekiwanie i zbyt wcześnie. Też płaczę. 

Tak, to stało się nagle i nieoczekiwanie. Dla Maksia to może dobrze - nie cierpiał, nie był niedołężny -dla nas szok.

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie nie odchodź mimo że, wiem jak Ci teraz smutno i źle... Każdy zwierzolub zna ten ból, ale to cena za miłość która dostajemy od siersciakow. Tak bezwarunkowej, tak bezinteresownej w zasadzie od nikogo więcej nie możemy się spodziewać... I mimo tej strasznie smutnej chwili bardziej współczuję ludziom, którzy jej nigdy nie doświadczają... Trzymaj się dzielnie - dajesz przykład i nadajesz sens w tym skomercjalizowanym do granic możliwości świecie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Kajutek napisał:

Nigdzie nie odchodź mimo że, wiem jak Ci teraz smutno i źle... Każdy zwierzolub zna ten ból, ale to cena za miłość która dostajemy od siersciakow. Tak bezwarunkowej, tak bezinteresownej w zasadzie od nikogo więcej nie możemy się spodziewać... I mimo tej strasznie smutnej chwili bardziej współczuję ludziom, którzy jej nigdy nie doświadczają... Trzymaj się dzielnie - dajesz przykład i nadajesz sens w tym skomercjalizowanym do granic możliwości świecie...

Tak właśnie myślę, że warto kochać i cierpieć, niż mieć święty spokój bez miłości - w każdej dziedzinie życia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jola&tina napisał:

Tak właśnie myślę, że warto kochać i cierpieć, niż mieć święty spokój bez miłości - w każdej dziedzinie życia.

Tak, właśnie tak. Warto być Człowiekiem przez duże C w każdej dziedzinie życia ♥️♥️♥️... Bez względu na koszty... Reasumując i tak wygrywamy, mimo poniesionego lub z góry zaplanowanego cierpienia...!!! 

Tak bardzo Cię rozumiem i tak mocno wysyłam serdeczności, żebys czuła, że nie jesteś sama ♥️♥️♥️

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, jola&tina napisał:

Dochód z a bazarku wyniósł 192zł.

Maksiu nie pozostawił długów.
Chciałam zapytać, czy nie macie nic przeciwko temu, że pieniążki przeznaczymy dla suni z tego wątku?
https://www.dogomania.com/forum/topic/351391-okolice-tarczyna-sunia-złapana-proszę-o-pomoc/

Chyba, że ktoś ma inną propozycję.

Ja nie mam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Dochód z a bazarku wyniósł 192zł.

Maksiu nie pozostawił długów.
Chciałam zapytać, czy nie macie nic przeciwko temu, że pieniążki przeznaczymy dla suni z tego wątku?
https://www.dogomania.com/forum/topic/351391-okolice-tarczyna-sunia-złapana-proszę-o-pomoc/

Chyba, że ktoś ma inną propozycję.

                                         Znalezione obrazy dla zapytania: gify mis tedi szary

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Dochód z a bazarku wyniósł 192zł.

Maksiu nie pozostawił długów.
Chciałam zapytać, czy nie macie nic przeciwko temu, że pieniążki przeznaczymy dla suni z tego wątku?
https://www.dogomania.com/forum/topic/351391-okolice-tarczyna-sunia-złapana-proszę-o-pomoc/

Chyba, że ktoś ma inną propozycję.

Kochana, ja mam do Ciebie pełne zaufanie - dysponuj jak uważasz. Nie mam żadnych uwag!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...