Jump to content
Dogomania

NUNA NAGLE UMARŁA :( wielka jak kot już w DS u dogomaniackiej bukowej !!! w hoteliku pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Witam serdecznie na wątku Nuny , która pojechała do hoteliku 17 stycznia ze schroniska w M.

Okazało się , że jest wielkości kota, ma ok. 4 lat. Jest zalękniona, nie umiała chodzić na smyczy. Na szczęście jest łagodna do ludzi i zwierzaków.

Anecik obawiała się czy mała nie jest w ciąży , ale ku mojej radości nie jest. W sobotę ma sterylkę , a jesteśmy póki co jesteśmy bez kasy. Bazarki ostatnio idą mi słabo. Mam jeszcze dług po Frytce ok. 540 zł

Malutka ma króciuteńki ogonek ,ale wywija nim na wszystkie strony.

A to moja podopieczna

Nuna-1.jpgNuna-4.jpg

Nuna-2.jpg

Nuna-3.jpg

Nuna-5.jpg

Mam nadzieję , że będziecie nas odwiedzać .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Jaka kochana malutka. Poproszę o nr konta.

dziękuję Onaa za chęć pomocy. Ty masz też pod opieką psiaki. Spróbuję poradzić sobie sama. Jak nie wydolę , to zastukam.

kiyoshi , bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć. Sunia jest słodka , chociaż widać, że jeszcze przestraszona. Kilka z nich będzie się  nadawało do ogłoszeń.

Bardzo, żałuję , że nie  ma ogonka.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Zdjęcia piękne tylko szkoda , że obroża sterczy , bo na mnie zawsze to robi wrażenie psa zaniedbanego.

Poker....no co Ty. Przecież ona jest przesłodka, maluteńka, typ mega adopcyjny, z ogonkiem czy bez, nikt nawet nie zauważy obroży...sądze, że Anetka (lub ktoś inny) założyła jej taką jaką miała... w życiu bym nie pomyslała że to tak istotne...

a zdjęcia WSZYSTKIE nadają się do ogłoszeń ;)

To oczywiście tylko moje zdanie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam do nikogo żalu. Wiem , że Anecik opiekuje się nią bardzo dobrze. Może ja mam nadmierne wymagania estetyczne.

Ona jest adopcyjna tylko musi troszkę się wyciszyć , a zarazem pozbyć lęków. Na razie jest małym pomieszaniem z poplątaniem.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do malutkiej.Może ktoś chciał zrobić z Nuny latlerka bez ogonka?

Jeżeli chodzi o obroże to też bardzo nie lubię jak się końcówka majta psu.Naszym psiakom kupujemy bez sprzączki.

Może i chciał , ale z niej ratlerek jak z tygrysa kicia :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tola napisał:

Malutka słodka, myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem domu.   Poker  - Zea może pomóc w pokryciu kosztu sterylizacji, będzie Ci łatwiej.     Ja sama oferuje pomoc w zrobieniu olx na podane miasto. 

 

Tolu , dziękuję. Macie tyle wydatków , że każdy grosz się Wam przyda. Będę tłuc bazarki do upadłego , byle fanty szły.

Mogłabym się starać o częściowe pokrycie kosztów z Akcji Sterylizacji ,ale już za późno. Może spytam elik jak to rozegrać.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, auraa napisał:

Obroża jest ładna i widać że nowa :)

Widać , że nowa , ale to nie chodzi o to . Stercząca obróżka zaburza moje poczucie estetyki :)

47 minut temu, ewu napisał:

Przypominam o fakturze  z sterylkę na schronisko w wysokości 100zł.

 Dobrze, dzięki za przypomnienie.

Czy doszedł rachunek za Frytkę?

Anecik  mówi ,żeby Nunę  ogłaszać. Opanowała chodzenie na smyczy, wpadki czasem się jej zdarzają.  Bardzo lubi się przytulać. Dobrze, gdyby miała psiego towarzysza , bo lubi się bawić z psami .

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Widać , że nowa , ale to nie chodzi o to . Stercząca obróżka zaburza moje poczucie estetyki :)

 Dobrze, dzięki za przypomnienie.

Czy doszedł rachunek za Frytkę?

Anecik  mówi ,żeby Nunę  ogłaszać. Opanowała chodzenie na smyczy, wpadki czasem się jej zdarzają.  Bardzo lubi się przytulać. Dobrze, gdyby miała psiego towarzysza , bo lubi się bawić z psami .

Nie , niczego nie dostałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...