Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczam, Promocja na akcesoria.! Bazarek Klasyczny: Codziennie coś nowego :) dla Ogórka. Torebki, czapki na wiosnę psie ubranka i dla ludzi ubrania, akcesoria do telefonu i obrazy do 19.03.2020


uxmal

Recommended Posts

7 minut temu, rozi napisał:

Wszystkie spożywcze mają ciężko  :(

Za to te ceny koszmarne, kupiłam w sobotę po południu dla Kuli kilka udek po cenie niewyobrażalnej, no ale dobra, tyle ma być, to zapłaciłam. Poszłam dalej gdzieś po coś, wracam koło stoiska z drobiem i słyszę, jak jedna ekspedientka, pakująca do siatki te zewłoki,  mówi do drugiej: "ty co będziesz chciała sobie wziąć?"

Ciekawa jestem, jak rozliczają zwroty.

Być może zwrotów nie ma biorą sobie na obiad.Za ich obiad placi klient.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, UlaFeta napisał:

Pewnie z aktywnym weglem.

Uxalku na poczcie na Targowej stala kolejka wzdłuż Al.Solidarnosci(nie wiem jaka była sytuacja w srodku).Dochodzila do Wladka 4:(.Ja bym nie stala.

U mnie podobnie. Poczta czynna od 14 :00 :) 

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza i ostania. To są ceramiczne tzw. kamienie pod pizzę. cztery sztuki w zestawie. Kupiłam dla syna, ale wcześniej mu kupiłam pojedynczy duży, więc stwierdził, że wystarczy i do małych nie ma cierpliwości. A one fajne, na każdym coś innego można dać na wierzch.

Ciężkie, jak cholera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...