Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczam, Promocja na akcesoria.! Bazarek Klasyczny: Codziennie coś nowego :) dla Ogórka. Torebki, czapki na wiosnę psie ubranka i dla ludzi ubrania, akcesoria do telefonu i obrazy do 19.03.2020


uxmal

Recommended Posts

3 godziny temu, uxmal napisał:

Oby minęło. Wczoraj w kolejce do apteki stałam godzinę Zrzutekranu_2020-03-15-11-35-53-091.jpeg.67a5ee2ab8d9c3d3d94dbe216ecb41a9.jpeg

Mam nadzieje,ze w bezpiecznej odleglosci?

Ja stalam 10 minut:)Wydzielona strefa,do czerwonej linii.A komunikacji miejskiej tak samo:(((

Ile spodnica na w pasie?Ta na lato oczywiście:-D

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, UlaFeta napisał:

Mam nadzieje,ze w bezpiecznej odleglosci?

Ja stalam 10 minut:)Wydzielona strefa,do czerwonej linii.A komunikacji miejskiej tak samo:(((

Ile spodnica na w pasie?Ta na lato oczywiście:-D

Ja latałam po aptekach jak poparzona. Nie mogłam znaleźć leku przeciwzakrzepowego. 

Wszyscy w kolejce stali blisko siebie. Na dodatek przed jedną z apteki (stało mało ludzi głównie starsi ludzie)  wpakował się smarkacz z legitymacja krwiodawcy i wymusił wejście bez kolejki. Wiem że im to przysługuje. Ale machanie starszym osobom że ma prawo wejść to brak empatii i chamstwo. 

Spódnica na lato ma w pasie 70 CM. 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, uxmal napisał:

Ja latałam po aptekach jak poparzona. Nie mogłam znaleźć leku przeciwzakrzepowego. 

Wszyscy w kolejce stali blisko siebie. Na dodatek przed jedną z apteki (stało mało ludzi głównie starsi ludzie)  wpakował się smarkacz z legitymacja krwiodawcy i wymusił wejście bez kolejki. Wiem że im to przysługuje. Ale machanie starszym osobom że ma prawo wejść to brak empatii i chamstwo. 

Spódnica na lato ma w pasie 70 CM. 

70 w pasie to ja miałam 10 lat temu:-DDDDDDD

a ta dluga na zime ile ma:)

Chamstwo to zwalczamy godnościom osobistom:-DDDDD

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, UlaFeta napisał:

70 w pasie to ja miałam 10 lat temu:-DDDDDDD

a ta dluga na zime ile ma:)

Chamstwo to zwalczamy godnościom osobistom:-DDDDD

34 cm nie rozciągnięta a rozciągnięta 45 CM. Wyciągnęłam do 46 ale tak na siłę. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nuncek napisał:

mam 2 pytania:

1. jaki rozmiar ma kufajka 6k? głównie w biuście ile cm?

2. torebka nr 6 - jaka może być największa długość paska? ile cm?

Ad1. Bez rozciągania  ma 46 CM. Może się rozciągnąć tak do 52-54 cm

Ad 2 długość paska tzn taka 1/2 to 46 cm,  całkowita długość/ wysokość to ok 78-80 cm

Link to comment
Share on other sites

Ludzie powariowali już zupełnie. Patrzę przez okno, pusta ulica, szeroka główna ulica, a środkiem chodnika idzie facet w masce  :D

No to chyba chory i nie chce rozsiewać, bo zdrowy raczej by się z powietrza nie zaraził, żywego ducha w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, uxmal napisał:

Ad1. Bez rozciągania  ma 46 CM. Może się rozciągnąć tak do 52-54 cm

Ad 2 długość paska tzn taka 1/2 to 46 cm,  całkowita długość/ wysokość to ok 78-80 cm

dziękujemy za podanie wymiarów, ale w obu przypadkach to za mało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...