Jump to content
Dogomania

Zakończony i rozliczony. .Bazarek, głównie ciuszkowy dla Gabi na jej utrzymanie w hoteliku - do 15.02.2019


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 21.02.2020 o 10:37, Aldrumka napisał:

ja poproszę o wysyłkę wspólną z agat21

i najtaniej będzie paczką (nie poleconym); może tez uda się zapakować nie w kopertę :)

połowa kosztów wysyłki dla każdej  z nas

Aldrumko, niestety to już niemożliwe bo przesyłka dla agat21 została wysłana w  zeszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Aldrumka napisał:

Do 1 kg 8,50, powyżej 9,9 zl

 

23 godziny temu, Livka napisał:

Saro czy jest możliwa wysyłka paczka w Ruchu ?

 

29 minut temu, Aldrumka napisał:

To ja poczekam aż sprawdzisz.

Dziewczyny, poczytałam o tej paczce w Ruchu i sprawdziłam gdzie są punkty wysyłkowe  w moim mieście. Niestety na moim osiedlu nie ma takiego punktu i mam spory kawałek do najbliższego a ja naprawdę wracam przed godz.18 z pracy i nie mam czasu i siły jeździć po mieście w korkach i po ciemku. Pocztę mam za to blok dalej a i tak muszę się sprężać żeby zdążyć z nadaniem paczek bo o godz.18 jest zamykana, jedynie w poniedziałki jest dłużej czynna.  Różnica w przesyłce będzie 3 zł jakby wysyłać ją tradycyjną paczką pocztową . Dlatego jeśli to problem to sama dopłacę tę różnicę i tak mnie to taniej wyjdzie niż za paliwo do auto aby dojechać do kiosku z którego można nadać paczkę.

Wyślijcie mi proszę na PW adresy do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Tak myślałam, że nie masz blisko punktu skoro w pierwszym poście napisałaś że pp, ale skoro Livka spytała :) oczywiście nic nie dopłacaj

Dziękuję za zrozumienie :). Aldrumko, podeślij dane do wysyłki na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...