Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przytupciałam do cudnej Pikusi.

Lolusiowi też nikt nie dawał żadnych szans na chodzenie, a po rehabilitacji biega. Tylko chwilkę korzystał z wózeczka, a im dłużej trwała rehabilitacja, tym sprawniejszy był Loluś.

Wierzę, że Pikusia też stanie na łapki, wola wyzdrowienia jest bardzo ważna, a Pikusia ma jej chyba aż nadto.

Trzymam za nią kciuki, szacun Moli@

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ona03 napisał:

Przytupciałam do cudnej Pikusi.

Lolusiowi też nikt nie dawał żadnych szans na chodzenie, a po rehabilitacji biega. Tylko chwilkę korzystał z wózeczka, a im dłużej trwała rehabilitacja, tym sprawniejszy był Loluś.

Wierzę, że Pikusia też stanie na łapki, wola wyzdrowienia jest bardzo ważna, a Pikusia ma jej chyba aż nadto.

Trzymam za nią kciuki, szacun Moli@

Fajnie że przytupciałaś :)

Wet, rehabilitantka mówią że gdyby była mniejsza już by chodziła...ale próbujemy. Pikusia chętnie współpracuje...widać delikatną poprawę...

Dziś odbiorę RTG. kupię Neurovit (trzecia seria)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

O rany! Jak się wystraszyłam po tych rtg. :()

Jest ulga. Po komentarzach rozumiem, że przed zrostem weci zdążyli nastawić choć trochę to załamanie (przesunięcie) w górnym odcinku lędźwiowym?

Ortopeda coś zrobił... a potem przez ponad miesiąc ograniczenie ruchu i "delikatna obsługa"

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Moli@ a masz może jakieś "najświeższe" rtg? Czy mogłabyś pokazać? 

Nie mam...nie było robione.

Wet obejrzał Pikusię i stwierdził że nie ma potrzeby wykonania kolejnego RTG...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Mta82 napisał:

@Moli@ czy nadal myjesz pupę Pikusi specjalnym płynem antybakteryjnym? Być może udałoby mi się załatwić taki jeśli się Wam przyda. Mam pytać?

 

Myłam mydłem antybakteryjnym stosowanym w służbie zdrowia. Płyn antybakteryjny stosuję do mycia i dezynfekcji podłogi.

Kupiłam w hurtowni zaopatrującej placówki medyczne itp. Mydła już nie mam i myję panienkę dzieciowym w płynie,

Pikusia śmiga w gaciach z wkładką i musi / powinna mieć mytą pupę przynajmniej 2 razy dziennie. Ja myję dwa razy - rano i wieczorem...przed bąbelkowaniem też

Link to comment
Share on other sites

Dziennie dwa zabiegi elektrostymulacji..., pobudzenie mięśni w kończynach i układu nerwowego.

Za przygotowanie suni (ogolenie pól pod elektrony, szkolenie - podłączenia, ustawienia odpowiednich parametrów itd + opakowanie żelu pod elektrody zapłaciłam 50,00 zł / 02.03

Wygolenia są większe niż widać na zdjęciach..., przykrywa długi włos i nosidełko

 

362e92328dd04324med.jpg

2cbfcaf4ac2ec2d5med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...