Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcę bardzo podziękować za pomoc w utrzymaniu Pikusi..., odpowiednia karma, środki higieniczne, sprzęt (wózeczek), materace wpłynęły na dobrą formę fizyczną, psychiczną..., zdrowa :) Takich wyników  wet nie spodziewał się. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

I opieka zapomniałaś dodać : ). Ważne jest być kochanym : )

Nie wiem nawet czy nie ważniejsze - czasem spacerując z moim Dżekim widzę rasowe pieski w markowych ubrankach i obrożach, ale takie...bez życia i radości, bo idą z kimś, ale tak jakby same - opiekun/ka albo rozmawia przez telefon, albo się w niego bez przerwy wpatruje a na psa nie zwraca najmniejszej uwagi. Te psy takie .... biedne.

Nie to co roześmiana Pikusia ze szczęściem wypisanym na pyszczku :-)) 

Pieniądze są bardzo ważne żeby zapewnić psiakowi - zwłaszcza choremu - potrzebne warunki i opiekę jakiej potrzebuje, ale te pieniądze na niewiele się zdadzą jeśli nie ma się serca dla psa, do ponoszenia trudów codziennej opieki nad nim.

Pieniądze się znajdą, serca się nie kupi - Pikusia mała szczęściara :-)) 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :)

W lecznicy mieszka sunia po wypadku, też z połamanym kręgosłupem - jeździ wózeczkiem. Ma fachową opiekę, bardzo dobrą karmę..., jest pod stała kontrolą wetów a jednak smutna. 

Własnego domu, własnego człowieka nic nie zastąpi.

 14a803248f74576bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pikusia została dziś zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Przed zabiegiem przegląd / podstawowe badanie. Przepisałam  panienkę na siebie, ma już swoją książeczkę zdrowia.

Zapłaciłam 116zł / 12.05 (paragon)

Pikunia jak zawsze była bardzo grzeczna :)

5a9c8504df0d605fmed.jpg

60cf1c18bae86762med.jpg

98aec7f0d8f6997amed.jpg

Po szczepieniu...

6e9ce772fe216e9fmed.jpg

d6c5e7042c30b1e3med.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupiłam pieluchy(w promocji) i płyn do płukania poszewek i gatek(ładnie pachną i nie elektryzują się)

Zapłaciłam 47,97zł / 10.05 (paragon) 

- płyn do płukania 1,8l - 7,99zł

- pieluchy 2 x 39szt - 39,98zł

 

11a4a37c7355ae93med.jpg

0641a91f3572d444med.jpg

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Moli@ napisał:

Kupiłam płyn do płukania poszewek i gatek(ładnie pachną i nie elektryzują się)

Czytając  o pachnących gatkach Pikusi parsknęłam kawą w monitor 🙂 Koleżanka zza biurka dziwnie spojrzała..... 

Pikusia nie wie nawet jak jej się pofarciło, a może właśnie wie i dlatego ciągle taka roześmiana...... 

Link to comment
Share on other sites

Pikusia rozrabia jak zając w kapuście ,) Z domu wypada jak torpeda..., po schodach..., zakręca na jednym kole i jedzie do ogrodu. Ganiała się z Teyem, Guciem i Stefką..., "galopem" w pewnym momencie rozpędzona nie wyrobiła się na łuku i bęc na boczek :( Lecę podnosić...a małpiszon hop i stoi na kołach. Otrząsnęła się i gotowa lecieć dalej. 

Sprawdziłam czy siedzi dobrze w wózeczku...., siedziała. No szatan nie pies. Mięśnie klaty, łap ma wyrobione..., sportsmenka :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

Kalectwo jest tylko w naszej głowie :-) 
Kochana dziewczynka.

Opiekuje się, osłania - oszczekuje latające / bawiące się obok psy...,  pilnuje psie staruszki :)

Jak Chaplin jeździ wózeczkiem tylko laseczki brak ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2021 o 06:42, Moli@ napisał:

Opiekuje się, osłania - oszczekuje latające / bawiące się obok psy...,  pilnuje psie staruszki 🙂

Jest opiekuńcza wobec słabszych, bo sama czuje się pewna, bezpieczna i zaopiekowana.

Oddaje to co dostaje :-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...