Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Bardzo proszę o numer konta dla Pikusi :) przekażemy 100 zł spadku po Jasminku na dobrą karme dla niej <3

Wpłynęło 100zł / 06.04 - "na karmę dla Pikusi"

Dziękuję :)

 

Rozliczenie na pierwszej stronie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pikusia w doskonałej formie..., kilometry przejeżdża :)

Dziś spacerek z sąsiadką ..., pod Kołodno nas zaniosło, 4 km w kołach a panienka do domu jeszcze nie chciała wracać ,)

Oj, szkoda że nie ma sportowych wózeczków :(  a może są? Ktoś coś wie?

 

c14667f92fd3c847med.jpg

3612526f8e266f76med.jpg

 

95f236684ca78a9amed.jpg

d5d84d0a077d23f9med.jpg

36fb0459695691c0med.jpg

8bfe7a3df47ddbbdmed.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 100zł / 20.04 od Pani Ani ze Szczekocin

Bardzo dziękujemy :)

Rozliczenie na pierwszej stronie

 

Kupię małej materac ortopedyczny pokryty dermą - ze wszystkich stron. Stary już nie nadaje się do użytku - na demie masa pęknięć. Wyrzuciłam, sunia śpi na zabezpieczonej kołderce - tymczasowo.

Dzwoniłam po zakładach tapicerskich ale telefony milczą :(..., w sprzedaży namierzam materace - częściowo pokryte dermą..., dla nas bez sensu :(.

Nie ma czy nie znalazłam?

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że dobrych wózeczków nie robią :(

Nie przesadzam. 

Na trasie do Kołodna mamy do pokonania dwa wzniesienia..., pod jedno zdarza się że rowery prowadzą - ciężko wjechać a małpiszon bez problemów podjeżdża ,) Sąsiadka naprawdę była zdziwiona kondycją Pikusi chodź zna małą i kibicuje od pierwszych jazd wózeczkiem - długi spacer wybrała się z nami pierwszy raz. 

Link to comment
Share on other sites

Pikusia to debeściara :) Można się od niej uczyć radości życia.

Moli@ a czy masz FB? Na fb jest pani Beata W., która szyje materace ortopedyczne na wymiar do hotelików, DT i hodowli. Nie spotkałam się ze złymi opiniami, ludzie zachwalają trwałość produktów. Sama nie korzystałam (zapomniałam kiedy kupowałam swojemu). Szukałam do niej namiarów poza FB, ale nie znalazłam. :( Mogę podesłać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Pikusia to debeściara :) Można się od niej uczyć radości życia.

Moli@ a czy masz FB? Na fb jest pani Beata W., która szyje materace ortopedyczne na wymiar do hotelików, DT i hodowli. Nie spotkałam się ze złymi opiniami, ludzie zachwalają trwałość produktów. Sama nie korzystałam (zapomniałam kiedy kupowałam swojemu). Szukałam do niej namiarów poza FB, ale nie znalazłam. :( Mogę podesłać.

Podeślij, nie jestem na fb ale joi jest ,), można sprawdzić i warto mieć namiar na producenta..., nie spodziewam się niższej ceny ,)

Zaproponowany przez Askę7 jest OK, grubość pasuje. Na materacu leży drybet, Pikusia ma mięciutko, równo, ciepło i sucho.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

Tylko, żeby go nie przejechała ; )

:D

Można przejechać i zadeptać ,) Nie jestem przyzwyczajona do takich gabarytów, u sąsiadów non stop patrzę pod nogi ,),) Pańcia będzie pilnować kochane maleństwo :)

Link to comment
Share on other sites

Się mi przypomniało, jak mały taki szedł przez jezdnię i nagle usiadł, bo go coś zaswędziało za uchem. Nadjechała ciężarówa, nie bardzo miała jak hamować, może i nie widział kierowca, pojechał dalej, a to małe dalej się drapało  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...