Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnia 13.03.2021 o 12:34, Moli@ napisał:

Kupiłam pieluchy dziecięce  dla Pikusi - 68szt / 22,99zł (na 15 - 25kg) 

Zakładam jak podpaskę z dziurą na ogon. 

 

 

 

7541ef8a855652ffmed.jpg

eae8c6fcc44ea0f8med.jpg

3d88a2a05ddc60f7med.jpg

 

Jak takie pieluszki sprawdzają się u suczki? Czy ten granulat z pieluchy nie wypada? Czy wypadają lepiej/gorzej w porównaniu do typowo psich pieluszek?

Z góry dziękuję za poradę bo stoję teraz przed dylematem zakupu pieluch dla mojej suni i przekopuję internety szukając porady a wszyscy piszą o szukaniu przyczyn problemu, ja przyczynę znam, nie da się jej zlikwidować, muszę sobie poradzić teraz z mimowolnym popuszczaniem moczu.

Czy Pikusia sobie nie ściąga tych pieluszek?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Joanienka napisał:

Jak takie pieluszki sprawdzają się u suczki? Czy ten granulat z pieluchy nie wypada? Czy wypadają lepiej/gorzej w porównaniu do typowo psich pieluszek?

Z góry dziękuję za poradę bo stoję teraz przed dylematem zakupu pieluch dla mojej suni i przekopuję internety szukając porady a wszyscy piszą o szukaniu przyczyn problemu, ja przyczynę znam, nie da się jej zlikwidować, muszę sobie poradzić teraz z mimowolnym popuszczaniem moczu.

Czy Pikusia sobie nie ściąga tych pieluszek?

 

 

4ddb3ac45b13919amed.jpg

 

 

 

73148eeefaab4929med.jpg

Typowo psich pieluch nie używałam.

Pieluchy o które pytasz są dobre - przylegają i nic nie wycieka. Pikusi muszę wymieniać w ciągu dnia ( pomiędzy 9 - 19 godziną 2 razy) i wtedy granulat nie wypada . Na noc nie zakładam - wysiusiana śpi, nie chodzi i nie popuszcza.

Na pieluchę zakładam gatki ochronne - są na zdjęciach powyżej. Polecam!! Odpukać niezniszczalne..., chłonne - dodatkowe zabezpieczenie i najważniejsze - nie ściąga saneczkując. Naprawdę warte  swojej ceny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 minuty temu, Aska7 napisał:

Na spacer też w pieluszce ?

Pięknie się uśmiecha : )

Chodziła po domu..., zgarnęłam na spacer. 

Nadal zimno..., zewnętrzne gatki i tak bym założyła do wyjścia. W domu ciepło a ma podwójne zabezpieczenie to nie wyprowadzę z gołą pupą 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...