Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba wózek do galopów hihihi :) chyba projektanci nie uwzgledniali takich sportowców jak Pikusia :)

mam pytanko jak korzystacie z poczty na telefonie ? Ja nie widze poczty i generalnie panelu logowania :( wyłacznie na kompie :( utrudnia to korzystanie z dogo strasznie 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tianku napisał:

Trzeba wózek do galopów hihihi :) chyba projektanci nie uwzgledniali takich sportowców jak Pikusia :)

mam pytanko jak korzystacie z poczty na telefonie ? Ja nie widze poczty i generalnie panelu logowania :( wyłacznie na kompie :( utrudnia to korzystanie z dogo strasznie 

Z poczty  na telefonie nie korzystam 

 

Może są wózki dla psich sportowców...? Szukałyśmy w necie niestety  nie znalazłyśmy :(

Amortyzatory w psim wózeczku!!

Słyszałam, że są organizowane zawody psów na wózkach (???) może ktoś ma namiary na właścicieli psów?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sucha karma weterynaryjna dla Pikusi (z kasy suni - 229,80zł / 30.09)

czekamy na dostawę

 

Royal Canin Veterinary Diet - Urinary S/O Moderate Calorie UMC 20

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie to karma dla psów ze skłonnością do nadwagi, cierpiących na bakteryjne zapalenie pęcherza lub infekcje dolnych dróg moczowych, rozbija kamienie struwitowe c.d. opisu

 

rozliczenie finansów strona numer 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...