Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 minuty temu, Aska7 napisał:

Pikusia ma jakieś stałe deklaracje ?

Jedną deklarację stałą

50,00 zł - Anna G.R. ze Szczekocin od lutego

 

Fundacja Bonifacy - opłaci koszt wizyt w lecznicy

Stowarzyszenie "PSIEroty z Podlasia" - kupią co miesiąc puchy dla Pikusi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja to trochę jak głupia liczę na cud. Ponieważ od ponad pół roku pałętam się po ortopedach i szpitalach i takich tam, to nadzieją napawa mnie opowieść mojego fizjoterapeuty, który się śmieje, że widział takie rtg kręgosłupa, że pacjent nie powinien wstać z łóżka, a przyszedł na terapię i się kładł, chodził i ruszał. A nie powinien teoretycznie. Organizm adaptuje się do niesłychanych ograniczeń i nic sobie z nich nie robi po pewnym czasie. Takie małe cudy cuda : )

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

Ja to trochę jak głupia liczę na cud. Ponieważ od ponad pół roku pałętam się po ortopedach i szpitalach i takich tam, to nadzieją napawa mnie opowieść mojego fizjoterapeuty, który się śmieje, że widział takie rtg kręgosłupa, że pacjent nie powinien wstać z łóżka, a przyszedł na terapię i się kładł, chodził i ruszał. A nie powinien teoretycznie. Organizm adaptuje się do niesłychanych ograniczeń i nic sobie z nich nie robi po pewnym czasie. Takie małe cudy cuda : )

Aska7 my też mamy taką nadzieję..., warto spróbować.

Ja sama cudem (dzięki ćwiczeniom) chodzę... już w wieku 25 lat powinnam siedzieć na wózku inwalidzkim ,) twierdzili ortopedzi

Link to comment
Share on other sites

Dziś ledwo zapakowałam w gatki..., kochana urwisica zabierała ogon :) co włożę w dziurkę to wyciągnie..., machała kitą w górę / dół  na boki jak szalona :)

Przekładałam ogon jedną ręką...drugą trzymałam gacie na brzuszku.

Cudny początek dnia :)

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Dziś ledwo zapakowałam w gatki..., kochana urwisica zabierała ogon :) co włożę w dziurkę to wyciągnie..., machała kitą w górę / dół  na boki jak szalona :)

Przekładałam ogon jedną ręką...drugą trzymałam gacie na brzuszku.

Cudny początek dnia :)

 

No fajna zabawa z zabieraniem ogona :) Na początek dnia świetna coby cały dzień był radosny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...