Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 minut temu, rozi napisał:

Oblizuje się, czyli denerwuje troszeczkę.

Jeszcze się trochę denerwuje... Na chwilę sama położyła jak do warowania w wannie na widok aparatu poderwała się, może chlipnęła wody i oblizywała się

Kąpiel opóźniła się to ziapę zaczęła piłować...ślizgiem za nami, z łapki na łapkę i w oczy patrzy :) Normalnie pogania ,)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

Może podoba jej się ta kąpiel?  Bo by tak nie poganiała :)

Psy lubią jak się nimi zajmować (w stadzie bardziej widoczne)...nawet gdy się boją a dana czynność nie sprawia przyjemności to już po wszystkim ogon dupcie odrywa, głowa wysoko uniesiona, czasami burkną do innych...,  jakby mówił / mówiła "jestem ważniejsza" ,)

Pikusia na szczęście nie boi się wody jest zrównoważona, odważna i trzeba to wykorzystać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Anula napisał:

Pikusia jest fantastyczna ale Moli? Brak słów aby wyrazić co Moli robi dla tej suni.Zresztą od dawna jest wiadome,że u Moli to najlepszy DT do ,którego może trafić psiak.

Pikusia jest superaśną sunią :)

 

Dziękuję :) ... lubię sierściuchy chyba potrafię się z nimi porozumieć, zdobyć zaufanie...zapewnić poczucie bezpieczeństwa

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Psy jak ludzie. Tak myślę. Niektóre moje suki (bo mam wyłącznie suki i wyłącznie cztery na raz - taka przypadłość )) ujęły i rozkochały mnie bardziej niż inne. Za swoją mądrość, odwagę, wyjątkowość. Czułam się zaszczycona, że obdarzyły mnie swoją przyjaźnią i uczuciem. To ja byłam im wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

I wtedy rozstanie to ból nie do opisania : (

Ja to się najbardziej boję kiedy mój dom będzie "nieadopcyjny",  kiedy nie będę mogła opiekować się i żyć pod jednym dachem z psem. Bo będzie siły brak. 

Zostanę chyba przy akwarystyce.kupię muszlowce i będę się gapić. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...