Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnia 4.10.2022 o 17:18, Aska7 napisał:

No i pięknie 😄

Cudny, szczerbaty, Pikuniowy uśmiech 😊

Fajny urwis..., wczoraj dostałyśmy opieprz za szwendanie się po nocy...😉 , samochodów mało  z daleka świecą po oczach to droga nasza 🤣

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 20:07, limonka80 napisał:

Ale dziewczyna ma zdrowe, gęste futerko. 

A jak u Pikuni z majtkami ? Trzeba kupić ?

Ładne ma kudełki a to nadal wersja letnia..., zimą do skóry trudno się dostać 😀

 

Majty mamy... 2 sztuki w dobrym stanie + trzecie pocerowałam i też w nich śmiga na zmianę.

Dzięki za pamięć ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 10:44, limonka80 napisał:

Rozumiem. A Pikunia jest po prostu przecudna 😃, ten jej uśmiech ... 

Zaradna, inteligentna / pomysłowa 🤗 ale takie psy lubię 😉

Wczoraj na chwilę podniosła mi ciśnienie.

Pikunia ze średniakami śmigała...ja znosiłam śleputki. Przez okno widzę pusty wózeczek to lecę po schodach z Promyczkiem na rękach. Małpiszony biegają przy ogrodzeniu - oszczekują spacerowiczów i Pikunia z nimi.

Wózeczek przeszkadzał... Zawołałam... leci uśmiechnięta. 😉

Futro gęste - łapy obrośnięte, gacie na dupci to nic sobie nie zrobiła.

Pikunia potrafi wjechać wózeczkiem po schodach do domu..., nie pozwalam - staram się pilnować bo wjazd na stopień po kątem może zakończyć się wywrotką

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 15:53, rozi napisał:

Ja ostatnio niekoniecznie...

Nie marudź... 😉 zajmij się Pomiotem  a nie zbieraniem grzybków czy podziwianiem uroków okolicy... na to przyjdzie czas za rok 😁 bo wychowasz powsinogę z watą w uszach

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 17:39, Moli@ napisał:

Nie marudź... 😉 zajmij się Pomiotem  a nie zbieraniem grzybków czy podziwianiem uroków okolicy... na to przyjdzie czas za rok 😁 bo wychowasz powsinogę z watą w uszach

Jej tu odwala. W Warszawie nie było problemów, szłam sobie, ona sobie, po dużym terenie, nie musiałam patrzeć co robi. No ale ma półtora roku teraz, to taki moment.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 17:55, rozi napisał:

Jej tu odwala. W Warszawie nie było problemów, szłam sobie, ona sobie, po dużym terenie, nie musiałam patrzeć co robi. No ale ma półtora roku teraz, to taki moment.

Otoczona intrygującymi zapachami, odgłosami (zwierząt, ptaków), bezkresna przestrzeń do biegania a Ty się dziwisz, że jej odwala 🤗

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 18:07, Moli@ napisał:

Otoczona intrygującymi zapachami, odgłosami (zwierząt, ptaków), bezkresna przestrzeń do biegania a Ty się dziwisz, że jej odwala 🤗

Nie dziwię się, taki wiek. W Warszawie dużo więcej bodźców, też przestrzenie ogromne tam, gdzie byłyśmy, masa psów, ludzi, ptaki, wiewiórki i cała reszta.

Jeszcze jakieś dwa lata i się ogarnie  :D.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 18:29, rozi napisał:

Nie dziwię się, taki wiek. W Warszawie dużo więcej bodźców, też przestrzenie ogromne tam, gdzie byłyśmy, masa psów, ludzi, ptaki, wiewiórki i cała reszta.

Jeszcze jakieś dwa lata i się ogarnie  :D.

Niestety z wiekiem poważnieją... stateczne matrony 😉 ech życie

ps

Moja Peggy na tuje,  na panele ogrodzeniowe się wspina w pogoni za wiewiórką i muszę ściągać coby łapek nie połamała  ..., na widok kota aż się trzęsie, w lesie zawsze coś wyniucha/usłyszy. Pekiny niby kanapowce do towarzystwa a ta gończa 🤣

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...