Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

40 minut temu, Aska7 napisał:

Ona jest cudna. Łapki dalej bez czucia ?

Na jednej łapce zaczyna się opierać..., podnosić się z siadu..., łapka / stopa grubsza. Ogonem wachluje. Próbuje  / usiłuje się drapać za uchem.

Jest reakcja na ciepło - na wyższą temperaturę wody. Czuje mrowienie podczas zabiegów - mięśnie zaczynają drgać

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Moli@ napisał:

Na jednej łapce zaczyna się opierać..., podnosić się z siadu..., łapka / stopa grubsza. Ogonem wachluje. Próbuje  / usiłuje się drapać za uchem.

Jest reakcja na ciepło - na wyższą temperaturę wody. Czuje mrowienie podczas zabiegów - mięśnie zaczynają drgać

Wspaniałe wieści : )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, agat21 napisał:

Nie mogę już dziś dać żadnych lajków, a tak bardzo podobają mi się zdjęcia Pikusi. Fajnych macie też sąsiadów :)

Przytulak z Pikusi :)

Naprawdę sąsiedzi super,  jesienią zamieszkali na stałe obok nas, (za płotem). Darkowi  wpadły w oko nasze drony - Dianka i Julka..., często rozmawia z nimi przez płot ,) Panny szybko zaakceptowały, wyczuły psiolubów :) Raz wołał na głski ( tylko przy nas) ale dłonią wykonał gest stój!  Julcia zatrzymała się...., stoi patrzy na niego to na mnie zdziwiona - co On chce? ,)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...