Jump to content
Dogomania

Biżu na łapkę Cyganka - Zakończony i rozliczony


Koki-99

Recommended Posts

Anna61 działa aktywnie na miau pomagając kotom. Na jej drodze los postawił psa w potrzebie i oczywiście trzeba mu pomóc. Piesek miał nienaturalnie wykręconą tylną łapkę. Nie było wiadomo czy to wada wrodzona, wynik urazu czy wypadku, czy jeszcze coś innego. Okazało się, że to wada, a zdiagnozowanie i wyleczenie, aby psiak mógł chodzić będzie potwornie drogie.

Próbujemy uzbierać gdzie tylko się da pieniądze na ten cel i stąd mój bazarek. Będzie jednocześnie prowadzony na miau. Zasady i ceny takie same. Obowiązuje kup teraz, a koszt przesyłki do ustalenia indywidualnie, może być wysyłka inpostem lub pocztą. Niestety nie mam dostępu do innych form. Bazarek potrwa przez miesiąc.

Link do wątku pieska, historia i opis choroby, zdjęcia i filmiki na miau https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=196820

Przed operacją
0eb68c2c002d30ad.jpg
 
Po operacji
5f221cf7c3fb266e.jpg
FAKTURA za operację
18fcf4a9214e7b6f.jpg
 
 
 
ZRZUTKA - CEGIEŁKA dla dobrych dusz, którym się nic nie przyda z bazarku
(konto udostępniła fundacja)
 

 

1. Kolczyki z jakiegoś bazarku, szkło weneckie, spodobały mi się bardzo, ale nie mam do czego założyć i wolę jednak krótkie, mają srebrne bigle,

kt 10 zł kupiła kocka z miau

2. Fajny srebrny komplet z oczkiem w kolorze butelkowej zieleni, kupiłam na na miau, już nacieszył moje oczy, niech dalej pomaga,

kt 30 zł kupiła Negra & Anna

3. Kolczyki ze stali, wyglądają jak srebro, kupiłam na dogo dla córki, ale woli mniejsze,

kt 20 zł przecena 15 zł

https://www.dhgate.com/product/effie-queen-square-stainless-steel-hoop-earrings/425486940.html#s5-16-1;disc|1764632964


4. Łańcuszek chyba posrebrzany, wygląda jak srebro, nie ciemnieje, nie pamiętam czy też nie z bazarku, miał być do przeróbek, ale jest za ładny,

kt 10 zł przecena 5 zł


5. Efektowna bransoletka z karneolem i opalitem, trochę ją sobie zmodyfikowałam, wiele komplementów na jej temat słyszałam

kt 20 zł przecena 15 zł


6. Koralikowa bransoletka, nie neonowa, ładny pomarańczowy kolor, kupiłam na bazarku, ale nie było okazji do założenia, zapięcie w czarnym kolorze

kt 5 zł kupiła Nadziejka

7. Dwie szklane zawieszki na łańcuszek lub rzemyk, morski/turkus i fuksja

po 2 zł w kt przecena 1 zł za szt.


8. Piękna fasetowana zawieszka na łańcuszek z różowego kwarcu, kupiona na miau

kt 20 zł kupiła Figunia

9. Miodowo-bursztynowe kolczyki ze szklanych koralików, bigle srebrne

kt 5 zł przecena 2 zł


10. Bladoróżowe szklane kuleczki na srebrnych biglach

kt 10 zł kupiła Nadziejka

11. Delikatne, srebrne, łańcuszkowe kolczyki

kt 5 zł kupiła Aska7

12. Gwiazdki na wkręty z cyrkoniami, nie są srebrne, cyrkoniowe serduszko zawieszka gratis

kt 2 zł kupiła kocka z miau

13. Małe kwadratowe kolczyki z bursztynkami, srebrne

kt 5 zł kupiła Nadziejka

14. Bransoletka mojej produkcji, szklane szare perełki i fasetowane czarne koraliki

kt 5 zł kupiła Nadziejka

15. Bransoletka mojej produkcji, szklane, czarne, fasetowane koraliki i akrylowe a'la hematyt

kt 5 zł  kupila agat21

16. Zawieszka na łańcuszek biało-turkusowa, pięknie się mieni

kt 2 zł kupiła Nadziejka

17. Śliczny pierścionek z kocim okiem, kolor niebieski mniej nasycony niż na zdjęciu, nie jest srebrny, ale nie ciemnieje i nie zmienia koloru

kt 5 zł


18. Rzemykowa bransoletka czarna ze srebrną ozdobą, kupiłam kiedyś na bazarku, ale nie pamiętam czyje to wykonanie

kt 5 zł przecena 3 zł


19. Bransoletka z sieczki hematytowej z jakimś minerałem, ale nie wiem jakim, być może to jaspis

kt 2 zł kupiła Figunia

20. Naszyjnik z drobnych koralików, dwa odcienie beżowo-złote

kt 5 zł przecena 3 zł

21. Delikatne kolczyki z czarno-benzynkowych fasetowanych koralików z elementami ze srebra

5 zł kupiła kocka z miau

22. Komplet biżutków w kolorze złotym z fioletowymi kamykami, kupiłam na jakąś imprezkę i w końcu nie wykorzystałam, kolczyki nawet nie są rozpakowane z folii

kt 10 zł kupiła Nadziejka

23. Bransoletka z niebieskich jadeitów i szklanych, popielatych perełek, moje wykonanie. Kolor mniej nasycony, taki "dżinsowy" niebieski. Zamiast kociej zawieszki mogę dorobić zawieszkę z takiego samego jadeitu. Będzie dobra na łapkę ok. 16 cm. 

kt 10 zł przecena 8 zł kupiła Aldrumka za 10 zł

24. Bransoletka z mieszanych koralików na łapkę ok. 17 cm, moje wykonanie

kt 5 zł kupiła agat21

25. Bransoletka, którą zrobiłam kiedyś dla siebie, była na kilku imprezach, a teraz niech pomaga. Odcienie czerni, ładnie się mieni, chociaż na zdjęciu tego nie widać, na łapkę ok. 16 cm.

kt 10 zł kupiła agat21

26. To może być komplet, ale niekoniecznie.
a. Bransoletka w odcieniach brązu, na łapkę ok. 17 cm

kt 5 zł kupiła agat21

b. Naszyjnik w podobnych brązowych odcieniach

kt 5 zł

27. To też może być w komplecie albo osobno, jak kto woli
a. Bransoletka w kolorze kremowym na gumce silikonowej z zawieszką, w której brakuje jednego kamyczka (widać na zdjęciu), mogę ją zamienić na taki koralik jak w bransoletce

kt 5 zł przecena 3 zł

b. Naszyjnik na rzemykach z ładną zawieszką, z łańcuszkiem do regulacji

kt 5 zł przecena 3 zł

28. Naszyjnik w morsko-turkusowym kolorze

kt 5 zł przecena 3 zł

29. Korale dość ciężkie, okazałe na rzemyku

kt 5 zł przecena 3 zł

 

Zapraszam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE DOGO:

Nadziejka nr 6 za 5 zł + nr 10 za 10 zł + nr 13 za 5 zł + nr 14 za 5 zł + nr 16 za 2 zł + nr 22 za 10 zł = 37 zł wpłata 100 zł - koszt przesyłki 10 zł = 90 zł  w tym 50 zł cegiełka od Nadziejków :) bardzo dziękujemy za nadpłatę i cegiełkę :*

Negra & Anna nr 2 za 30 zł wpłata 40 zł - koszt przesyłki 5,90 = 34,10 dziękujemy za nadpłatę :*

Aska7 nr 11 za 5 zł wpłata 10 zł - koszt przesyłki 3,30 = 6,70 dziękujemy za nadpłatę :*

Figunia nr 8 za 20 zł + nr 19 za 2 zł = 22 zł wpłata 35 zł - koszt przesyłki 5,90 = 29,10 dziękujemy za wpłatę z górką :*

agat21 nr 15 za 5 zł + nr 24 za 5 zł + nr 25 za 10 zł + nr 26a za 5 zł = 25 zł wpłata 40 zł - koszt przesyłki 5 zł = 35 zł dziękujemy za wpłatę z górką :*

Aldrumka nr 23 za 10 zł wpłata 25 zł - koszt przesyłki 5 zł i rozliczone na drugim bazarku 3 zł =  17 zł dziękujemy za nadpłatę :*

 

22.01. przelałam na konto Anny61 36 zł czyli wpłaty Figuni i Aski7 w zaokrągleniu :)

28.01. przelałam na konto Anny61 70 zł czyli wpłaty Negra&Anna i agat21 w zaokrągleniu w górę oczywiście :)

29.01. przelałam na konto Anny61 107 zł czyli wpłaty Aldrumki i Nadziejki :)

 

ROZLICZENIE MIAU:
kocka nr 1 za 10 zł + nr 12 za 2 zł + nr 21 za 5 zł = 17 zł wpłata 40 zł koszt wysyłki biorę na siebie za najszybszą wpłatę z górką

Przelane na konto Anny61 21.01.

Link to comment
Share on other sites

              

                2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711

                           Kokuniu przekaz proszę Annie z miau

 ze sciskamy ogromnie za sile za zdrowenko maluszka Cyganka

                      aby się udało tez i domek znaleźć biedaczkowi

koszta potężne potężne  5 tysiaczkow

                        Piekny bazarus wyczarowalas piekny

Link to comment
Share on other sites

Kokuniu

 a maluczki kramik Nadziejkuskowy mogę poczarować ?

dla tego biedunia

wtedy sobie skopiuje od Ciebie wiadomości z pierwszego postu kochana

tylko teraz pędzimy do weta z kotuniem a otem do harowy ...znaczy do pracy

ja od 4 rano na nogach

 pooozdrawiam ogromnie

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nadziejka napisał:

Tak  to maluczki będzie

Serdecznie prosimy cudenka num 6 i num 13

 

Zapisuję :)

Kciuki za zdrowie kotełka ;)

Nadziejko Kochana, każdy grosz dla tego biedaka się liczy, bo kwota jest wręcz zaporowa. Anna61 ma dostać wszystkie wyniki, bo piesek jest już chyba po pierwszej operacji ratującej nóżkę. Anna chce jeszcze zrobić jakąś zrzutkę na portalach pomocowych. Myślę, że się bardzo ucieszy z Twojej pomocy. Pozdrowienia przekazałam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję  Koki-99 za bazarek :) dla Cyganka.
Dziękuję też wszystkim kupującym za pomoc :)
Dzisiaj mam mieć wszystkie dokumenty z lecznicy i może uda się wreszcie zrobić ogólnokrajową zbiórkę bo kwota powalająca.
Piesek ma wstawione implanty i już próbuje na tej nóżce stawać, ale najpierw musi się nauczyć, że ma tą nogę i może na niej stanąć.
(Anna61 z miau.)
Udało mi się zarejestrować, ale zupełnie nie potrafię się tutaj poruszać :(
Poprzednia wersja była zdecydowanie łatwiejsza i to samo z miau, mam starszą wersję bo też było ciężko się poruszać w nowej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Alvenka napisał:

Bardzo dziękuję  Koki-99 za bazarek :) dla Cyganka.
Dziękuję też wszystkim kupującym za pomoc :)
Dzisiaj mam mieć wszystkie dokumenty z lecznicy i może uda się wreszcie zrobić ogólnokrajową zbiórkę bo kwota powalająca.
Piesek ma wstawione implanty i już próbuje na tej nóżce stawać, ale najpierw musi się nauczyć, że ma tą nogę i może na niej stanąć.
(Anna61 z miau.)
Udało mi się zarejestrować, ale zupełnie nie potrafię się tutaj poruszać :(
Poprzednia wersja była zdecydowanie łatwiejsza i to samo z miau, mam starszą wersję bo też było ciężko się poruszać w nowej.

Fajnie, że tu jesteś. Będą wiadomości z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...