Jump to content
Dogomania

KONIEC- Piękne eko torby z psami i kotem.


gosia7

Recommended Posts

MOJE KOCIE BEZDOMNIAKI

Na nie głównie przeznaczę środki z tego bazarku

Regulamin:

1.Bazarek potrwa do 31.01r.,do godz.21.00,czasu dogo. Ostatni ważny post godz.20.59.Jest prowadzony też na forum miau.Kto pierwszy ten lepszy.
2.Na wpłaty czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia bazarku, chyba że ustalimy inaczej.
3.Bazarek ma formę KT.

4.Wysyłka jest PP,w przypadku dużych paczek szukam tańszej formy przesłania fantów i wybieram np.Paczka w Ruchu (do odebrania w kiosku,ale to najtańsza opcja,zwykle przy niedużych gabarytowo paczkach do 2kg to 8,49zł,pow. 2kg  ok.9zł,ale także nieduży gabaryt) https://www.paczkawruchu.pl/ lub firmę kurierską Geis (ok.15zł)wygodna dostawa pod drzwi.

5.Odbiór osobisty możliwy w Warszawie ,ale bardzo proszę ,by Kupujący dostosował się do moich możliwości czasowych i proponowanego miejsca (zwykle podaję Mokotów/Włochy i jestem tam dostępna w kilku godzinnej rozpiętości czasowej).Błagam nie wymuszać konieczności wożenia przeze mnie fantów w dogodne dla Kupującego miejsca (to dla mnie wielkie obciążenie,mam dużo tymczasów i bardzo dużo obowiązków z nimi związanych.Nie mam czasu i samochodu. Dostarczanie fantu za kilka złotych ,podczas którego tracę ponad 2h (jadąc tam i z powrotem) to dla mnie skórka za wyprawkę:( Proszę wziąć to pod uwagę robiąc zakupy na moim bazarku.

6.Kupujący korzystający z odbioru osobistego dokonują odbioru zakupionych fantów w ciągu max.1,5tyg. od zakończenia bazarku. Niestety nie mam miejsca na przechowywanie fantów dłużej ze względu na bardzo małe mieszkanie:( Każda paczka dodatkowo w nim,to kolejny mebel,który trzeba skrzętnie omijać ostro lawirując ,co jest ogromnym utrudnieniem w małej kawalerce:(


7.Opakowania do przesyłek stosuję w większości z odzysku,chyba,że ktoś zażyczy sobie dopłatę za nowe. Zawsze bardzo dbam,aby Kupujący nie musiał dokładać ani złotówki za karton,kopertę bąbelkową,taśmę,wypełnienie gąbką lub poduszki powietrzne), także płatność głównie za przesyłkę.Proszę doceńcie ten wysiłek,każdorazowo kosztuje mnie to sporo zaangażowania,czasu i kombinacji z wyszukiwaniem darmowych opakowań.

8.Kupujący biorący udział w licytacji na tym bazarku,akceptują ww.zapisy regulaminu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprzedane: 5sztuk za sumę 175zł

dziękujemy:)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

UWAGA: WSZYSTKIE TORBY SIĘ SPRZEDAŁY NA CHWILĘ OBECNĄ. GDYBY KTOŚ JESZCZE KTÓRĄŚ Z NICH CHCIAŁ MIEĆ,PROSZĘ PISAĆ, MOŻE UDA SIĘ ZDOBYĆ:)

Kocio,psio i praktycznie :)
Proponuję zakup materiałowych toreb na podstawowe zakupy,na pieczywo,śniadanie do pracy,książkę czy dokumenty. Także na karmę dla karmiących w terenie kociar i na co jeszcze sobie wymyślicie... Taka torba przyda się w każdym domu,doskonała także na prezent,bo cieszy oko :D
Są eko,bo materiałowe,praktyczne. Można prać. Wykonane z grubego materiału. Będą służyć wiecznie :ok: Mają wygodną rączkę do trzymania.
A przy tym są cudne dla oczu,bo posiadają motyw tego, co kochamy najbardziej: koty i psy :1luvu: Wszystkie są NOWE

1. Torba kot

a. kupiła : Olena84

b. kupiła Gabi79

c. kupiła: Smyku


kt 35zł
Obrazek

Obrazek

Obrazek

2. Torba w pieski szczeniaki

kt35zł   

KUPUŁA: SMYKU

Obrazek

Obrazek


3. Torba w pieski rasowe, mniejsza rozmiarowo niż powyższe.
kt 35zł

KUPUŁA: SMYKU


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...