Jump to content
Dogomania

Zostawienie szczeniaka w suce po cesarce


Katarzyna 1975

Recommended Posts

Witam czy ktoś może miał taki przypadek że w suce po cesarce lekarze zostawili szczenię moja suka zaczęła się szczenię sama ale nie dała rady więc zawiozłem ja do kliniki tam stwierdzili że wymagana jest cesarka no i się zaczęło lekarze wyjeli 9 szczeniąt w tym 1 martwe zaszyli i oddali mi suke i szczenięta wizyta kontrolna po 2 dniach zastrzyki temperatura i do domu po 3 dniach A właściwie 2 wieczorem zaczynają umierać szczenięta 3 dnia z 11 zostaje 5 weterynarz do którego udało mi się dodzwonić każe natychmiast odstawić szczeniaki od matki bo ma toksyczne mleko szczeniaki nadal umierają zostaje 3 dostaje zastrzyki elektrolity i sztuczne mleko po 4 dniach suka wyszczenila jeszcze martw szczenię i wielki szok u mnie jak oni mogli przegapić szczenię mając otwarta macica lekarz mi mówi że oni nie otwierają całej macicy tylko kawałek i wyjmuje szczenięta po kolei i że to jest nie możliwe przecież ja tego nie wymyśliłem oni umywaja ręce A ja straciłam 10 szczeniąt z których jeden wart jest 4000zl  czy ktoś z was miał lub słyszał o czymś takim teraz czeka mnie  już tylko złożenie pozwu do sądu 

 

Edited by Katarzyna 1975
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Z jakiego miasta jesteś? Współczuję, sama byłam wiele lat hodowczynią ale miałam cudownego weterynarza przez 34 lata, niestety w sierpniu ub.r. nagle mi zmarł i jestem załamana. Już nie hoduję ale psy mam i boję się, żeby mi nie chorowały bo gdzie znajdę drugiego takiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...