Jump to content
Dogomania

Zakończony i już prawie rozliczony trochę walentynkowy bazarek na karmę dla DT i bezdomniaków do 09.02.2020


sue

Recommended Posts

Dnia 6.02.2020 o 20:21, Nadziejka napisał:

Aniu czy jestem w rozliczenie wpisana?

zaraz popatrze jeszcze kartenki cudne

prosze num 8 a i 8 e

Dopisuję i dzięki :) Rozliczenie też już aktualizuję. Niedługo poleci pw. 

A tak w ogóle jutro koniec bazarku. :(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, gosia7 napisał:

Ja poproszę jeszcze 4szt. poz.6,czyli taki sam zestaw serwetek z kotkami ,jaki był robiony dla mnie:)

 Ta licytacja jest w imieniu SabaS z miau i od Niej będzie wpłata i do Niej wysyłka.Namiary podam na PW.

Dzięki :) Ale super. Proszę w takim razie o pw, z mojej strony wszystkie namiary i kwoty bez zmian. 

Na wykonanie trzeba będzie troszkę poczekać (nie ma zapasu nici, więc na pewno około tygodnia). 

Bardzo dziękuję za promowanie bazarku :) 

Twoja przesyłka Gosiu jest już na poczcie, dotarła 6.02 i jest awizo, nie pamiętam komu miałam napisać że już dotarła bo ktoś prosił, jeśli Tobie to przepraszam ale zapomniałam.

 

Bazarek rozliczę jutro, dziś czynny do 00;00 - może jeszcze jakaś duszyczka zawędruje :)

Dziękuję wszystkim dotychczas tutaj obecnym za zaglądanie, podrzucanie i kupowanie :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, gosia7 napisał:

sue,czy wpłata od SabaS dotarła? Ona chciałaby wiedzieć,wysłała we wtorek:)

Doszła. Bardzo dziękuję :)

Proszę jednak o cierpliwość co do realizacji, dopiero w poniedziałek kupię (mam nadzieję) nici, bo u nas w mieście zawiodła dostawa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...