Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Uwaga PROMOCJA przysłowiowa na biżuty!! DOKŁADAM FANTY! Herbaciano - kosmetyczno (etyczny i ekologiczny) - psiowo - CUDNE biżuty bazar na utrzymanie Fado, Treka oraz suniek na bdt u Malagos - przybywajcie :)) proszę w imieniu psiaków, do 25 I


agat21

Recommended Posts

22 godziny temu, agat21 napisał:

8. Miseczki na psiaka/ psiaków na stojaczku. Cena wywoławcza 10 zł

A ja bez zaproszenia zaglądam, witam obecnych i proszę o informację jaka jest pojemność tych miseczek. Czy dla psiaka o wadze 14 kg będzie odpowiednia ?

Rezerwuję do czasu otrzymania odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, gosia7 napisał:

Bardzo dziękuję za zaproszenie:)

 

14 minut temu, elik napisał:

A ja bez zaproszenia zaglądam, witam obecnych i proszę o informację jaka jest pojemność tych miseczek. Czy dla psiaka o wadze 14 kg będzie odpowiednia ?

Rezerwuję do czasu otrzymania odpowiedzi.

Dziękuję pięknie za odwiedziny i podrzucanie. Jeszcze wszystkich nie zdążyłam zaprosić, bo już wczoraj byłam padnięta lekko wieczorem :D Ale dziś jeszcze porozsyłam :) I bardzo dziękuję, że elik się zjawiłaś bez zaproszenia ;))

Miseczki będą odpowiednie dla takiego średniaka ok. 14 kg, jeszcze jak chcesz, to je zmierzę wieczorem, jak wrócę do domu :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

To sobie z rana podrzucę.

 

5 godzin temu, rozi napisał:

Zaglądam z zaproszenia  :)

 

4 godziny temu, uxmal napisał:

Hopki co. 5 minut. Dzień dobry

 

2 godziny temu, ala123 napisał:

Dzień dobry :) Podniosę bazarek.

Dziękuję pięknie za zajrzenie i podnoszenie bazarku :****

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, agat21 napisał:

Dziękuję pięknie za odwiedziny i podrzucanie. Jeszcze wszystkich nie zdążyłam zaprosić, bo już wczoraj byłam padnięta lekko wieczorem :D Ale dziś jeszcze porozsyłam :) I bardzo dziękuję, że elik się zjawiłaś bez zaproszenia ;))

Miseczki będą odpowiednie dla takiego średniaka ok. 14 kg, jeszcze jak chcesz, to je zmierzę wieczorem, jak wrócę do domu :)

W takim razie bardzo proszę zarezerwuj je dla mnie do czasu zmierzenia pojemności. Jeśli będą odpowiednie tzn. będą miały co najmniej 1 l pojemności to wezmę je w opcji K.T.

Dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

W takim razie bardzo proszę zarezerwuj je dla mnie do czasu zmierzenia pojemności. Jeśli będą odpowiednie tzn. będą miały co najmniej 1 l pojemności to wezmę je w opcji K.T.

Dziękuję  :)

Miseczki mają pojemność po 0,75 l   :/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Hmmm liczyłam na litrowe, aleeee może psiaki nie będą wyrzucały z nich karmy, proszę w opcji KT.

Dziękuję Ci pięknie! :) Podobno na mniejszych talerzach podaje się potrawy, żeby najeść się mniejszą ilością jedzenia, może to samo dotyczy miseczek? ;))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Dziękuję Ci pięknie! :) Podobno na mniejszych talerzach podaje się potrawy, żeby najeść się mniejszą ilością jedzenia, może to samo dotyczy miseczek? ;))

No nie wiem, nie wiem, jak się na to będą zapatrywały moje piesy  :)
Poproszę nr konta.

Czy jest możliwa wysyłka za pośrednictwem kiosku RUCHu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...