Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Uwaga PROMOCJA przysłowiowa na biżuty!! DOKŁADAM FANTY! Herbaciano - kosmetyczno (etyczny i ekologiczny) - psiowo - CUDNE biżuty bazar na utrzymanie Fado, Treka oraz suniek na bdt u Malagos - przybywajcie :)) proszę w imieniu psiaków, do 25 I


agat21

Recommended Posts

9 godzin temu, b-d napisał:

A co to, już koniec? :-(  Łoooo, taki fajny bazarek :-(

 

Przed chwilą, Kamila Proc napisał:

szkoda, trzebaby spisac gdzies te przyslowia i utworzyc osobny watek dogo-przyslow

Też żałuję, ale myślę, że za moment coś podobnego wymyślę :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A teraz nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie podziękować wszystkim licytującym, kupującym, odwiedzającym, twórczym dogomaniaczkom i dogomaniakom ♡♡♡♡♡♡♡♡

Postaram się dziś powysyłać pw i skontaktować się z mazowszanką w sprawie fantów, które są u niej.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, uxmal napisał:

Jeśli Figunia chce mogę odstąpić korale. 

  Zasłużyła przy przysłowiach. :)

Kochane, przepraszam, dopiero teraz przeczytalam Wasze wpisy.

Uxmal, bardzo Ci dziekuje za Twoja propozycje. Mam co prawda naszyjnik z bursztynow, ale leciwe juz sa, troche sie z nich sypie...  i chyba nie tak ladne, jak te, na bazarku. Jesli Ty nie masz w ogole, to nie ma o czym mowic, sa Twoje, ale jesli naprawde nie za bardzo zalezy Ci na nich, to chetnie je "drapne". 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Figunia napisał:

Kochane, przepraszam, dopiero teraz przeczytalam Wasze wpisy.

Uxmal, bardzo Ci dziekuje za Twoja propozycje. Mam co prawda naszyjnik z bursztynow, ale leciwe juz sa, troche sie z nich sypie...  i chyba nie tak ladne, jak te, na bazarku. Jesli Ty nie masz w ogole, to nie ma o czym mowic, sa Twoje, ale jesli naprawde nie za bardzo zalezy Ci na nich, to chetnie je "drapne". 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Figuniu,  to drapnij je. Porostu uwielbiam bursztyny. Mam dużo, w sumie całą rodzinkę by się uzbierało :)))

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Karen116 napisał:

Pierwszy raz kupuję coś z bazarku, podpowiedzcie proszę, co teraz? Przy wpłacie trzeba dodać kwotę na transport, czy tak? Ile trzeba doliczyć? 

Czekaj na pw z danymi do przelewu i kwotą do wpłaty. Sama podaj adres do wysyłki i już : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...