Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Uwaga PROMOCJA przysłowiowa na biżuty!! DOKŁADAM FANTY! Herbaciano - kosmetyczno (etyczny i ekologiczny) - psiowo - CUDNE biżuty bazar na utrzymanie Fado, Treka oraz suniek na bdt u Malagos - przybywajcie :)) proszę w imieniu psiaków, do 25 I


agat21

Recommended Posts

3 minuty temu, uxmal napisał:

Sznauceryyyyyyy :))))****

Widziałam ostatnio sznaucera olbrzymiego ubranego w uroczo różową koszulkę (wyglądała na piżamową, na pewno nie była stricte psia), a po drugiej stronie smyczy dumnie paradował postawny pan :) Nic mnie tak nie wzruszyło jak olbrzymi sznaucer w różowym wdzianku u boku tego pana :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Widziałam ostatnio sznaucera olbrzymiego ubranego w uroczo różową koszulkę (wyglądała na piżamową, na pewno nie była stricte psia), a po drugiej stronie smyczy dumnie paradował postawny pan :) Nic mnie tak nie wzruszyło jak olbrzymi sznaucer w różowym wdzianku u boku tego pana :D

Hihihi . Dobre :)))) Pomysłowy Pan :)

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Widziałam ostatnio sznaucera olbrzymiego ubranego w uroczo różową koszulkę (wyglądała na piżamową, na pewno nie była stricte psia), a po drugiej stronie smyczy dumnie paradował postawny pan :)

Wyobraziłem sobie i nie mogłem się nie uśmiechnąć:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...