Jump to content
Dogomania

KONIEC! ROZLICZAM :) Dla psa i dla Pani :) Nowy bazarek dla Szpulki


kiyoshi

Recommended Posts

ROZLICZENIE :

  • Pani Irenka- nr 4- 10 zł; nr 14- 5 zł; nr 19- 8 zl; nr 21- 8 zł; nr 36- 5 zł= 36 zł - wysłane z fantami z pierwszego bazarku dnia 13.01. wpłacone 36 zł
  • Kiyoshi- nr 8- 8 zł; nr 16- 5 zł; nr 17- 8 zł= 21 zł (odebrane) wpłacone 21 zł
  • Aldrumka- nr 3- 8 zł (wpłacone 8 zł)
  • jo37- nr 9-6 zł; nr 18 - 10 zł= 16 zł (wpłacone 16 zł)
  • Kawon5- nr 20- 7 zł, nr 26- 7 zł; nr 28- 7 zł= 21 zł wpłacone 21 zł
  • Olena84- nr 29- 8 zł (wpłaciła 8 zł)
  • rozi- nr 40- 8 zł + 2,50 zł wspólna paczka= 10,50 zł (wpłacone 20 zł)
  • Gosia7- nr 6- 8 zł + 2,50 zł packa wspólna= 10,50 zł (wpłacone 11 zł)
  • dog193- nr 1- 10 zł; nr 5- 7 zł; nr 7- 8 zł= 25 zł + 9 zł wysyłka PwR= 34 zł (wpłacone 34 zł)

SUMA: 161 zł  dla piesków :)  :)  :) <3

 

Jesli ktos a chwilke to może zerknie czy sie nie pomyliłam w rozliczeniu? ale raczej nie...

większosć fantów wysłałam z fantami z drugiego bazarku i wtedy tam jest rozliczenie przesyłki ) tutaj tylko u rozi, gosia7 i dog193 jest wliczona wysyłka :)

Uzbierało się 161 zł !! BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM, zwłaszca Poker za podarowanie super fantów :)

Przelewam te pieniązki na konto Szpulki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2020 o 19:54, kiyoshi napisał:

tak dokładnie :) Flexi starszego typu albo takie "nierasowe " :) to zapisuje?

Dzięki

Aldrumka - taka była moja odpowiedz

Widac się nie zrozumialysmy. Flexi "nierasowa" yo dla mnie podróbka Flexi bo czym ona się różni? Jedynie tym że nie ma znaczka na pierwszy rzut oka

Odeślę Ci 8 zl jak tylko wrócę do domu a nietrafione zakup- z winy moich ograniczonych umiejętności językowych--wyrzuć do kosza jeśli się nie przydal

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Aldrumka - taka była moja odpowiedz

Widac się nie zrozumialysmy. Flexi "nierasowa" yo dla mnie podróbka Flexi bo czym ona się różni? Jedynie tym że nie ma znaczka na pierwszy rzut oka

Odeślę Ci 8 zl jak tylko wrócę do domu a nietrafione zakup- z winy moich ograniczonych umiejętności językowych--wyrzuć do kosza jeśli się nie przydal

I tu proszę nic mi nie odsyłaj. Faktycznie powinnam była dopytać co sygnalizujesz ale za szybko przeczytałam. Przepraszam. To ja się pomyliłam.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Aldrumka napisał:

I tu proszę nic mi nie odsyłaj. Faktycznie powinnam była dopytać co sygnalizujesz ale za szybko przeczytałam. Przepraszam. To ja się pomyliłam.

 

:( nie miałam złych intencji...ja się po prostu nie znam na tych zmyczach...dla mnie wszystkie te linki to flexi...ta po prostu bez znaczka :(

Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...