Jump to content
Dogomania

Nadprogramowe szaleństwo, śliczna Freya w nowym domu :)


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 19.01.2020 o 20:12, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata:

100 zł  - p. Małgorzata J.

Bardzo dziękujemy:)

Tolu, podaj cene karmy, zebym wstwiła w rozliczenie na pierwszej stronie. Jeszcze w wydatkach jest 30 zł za szczepienie zasponsorowane przez ZEA.

Freya jest niesamowicie mądra i wprost idealna. Nie spoufala się za bardzo z psami, ale też już tak sie cały czas nie izoluje. Ona jakby ich często po prostu nie dostrzegała.Jest we mnie wpatrzona, ktoś kto ja adoptuje naprawdę będzie mieć super oddanego psa. Ma tylko dziwny nawyk, że kiedy się cieszy i mnie zaczepia w zabawie, to warczy i wydaje takie gardłowe gulgotanie, jak pies, który jest zły i ostrzega. Trzeba przywyknać.

Szkoda tylko, że nikt o nią nie zadzwonił.Piękna, mądra, a nikt się nia nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2020 o 16:01, Jaaga napisał:

... Ma tylko dziwny nawyk, że kiedy się cieszy i mnie zaczepia w zabawie, to warczy i wydaje takie gardłowe gulgotanie, jak pies, który jest zły i ostrzega. Trzeba przywyknać.

Nasza Duśka zawsze w emocjach bawi się bardzo "głośno". Warczy, gardłuje, niespodziewanie poszczekuje. Znajomi czasem sztywnieją na te dźwięki. A ona tak ma i już. Ogólnie jest gadającym psem :))) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2020 o 16:01, Jaaga napisał:

Tolu, podaj cene karmy, zebym wstwiła w rozliczenie na pierwszej stronie. Jeszcze w wydatkach jest 30 zł za szczepienie zasponsorowane przez ZEA.

Freya jest niesamowicie mądra i wprost idealna. Nie spoufala się za bardzo z psami, ale też już tak sie cały czas nie izoluje. Ona jakby ich często po prostu nie dostrzegała.Jest we mnie wpatrzona, ktoś kto ja adoptuje naprawdę będzie mieć super oddanego psa. Ma tylko dziwny nawyk, że kiedy się cieszy i mnie zaczepia w zabawie, to warczy i wydaje takie gardłowe gulgotanie, jak pies, który jest zły i ostrzega. Trzeba przywyknać.

Szkoda tylko, że nikt o nią nie zadzwonił.Piękna, mądra, a nikt się nia nie interesuje.

Numer klienta:
14730602

 

Data zamówienia:
17.01.2020

 
 
     
 
Paczka (1 z 1)   1n8p.gif
 
     
 

Status paczki

 

Kurier:

Wysłana

 

DPD

     
   

Numer paczki:

   

13301111102957

 
     
 

Produkt

Suma z VAT

 
 
         
         
  Josera, jagnięcina i ryż      
 

- 15 kg

     
         
 

Nr artykułu 790354.1

     
 

1 x 159,80 PLN

 

159,80 PLN

 
         
         
     
 
 

Cena razem z VAT

159,80 PLN

 
 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

To na jakie miasto zmienić?

Zostawić na Warszawę?

 

A na Kraków ktoś robił? Warszawa też wątpliwa o odzew, bo to do nas 5 godz. w jedną stronę. Jednak z nad morza pod Cieszyn to już na pewno nikt nie przyjedzie. Nie wiem sama, ale jeśli nic innego to chyba już Warszawa lepsza.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Jak komuś będzie zależało to i 5 godzin pojedzie. Z Wroclawia ludzie jechali po psa do Lublina. Nocowali , żeby z nim pobyć i dopiero wrócili.   Po Teddy przyjechali do nas z Tczewa.

Tez tak myślę, zawsze trzeba zakładać, że jak trafi się super dom, to rodzina  osobiście przyjedzie po psa lub pomoże w transporcie. 

Po zamojskiego Homerka pani przyjechała z Wrocławia, a teraz rodzina z Warszawy,  zainteresowana Amber, też wybierała się osobiście do Jagny:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Tez tak myślę, zawsze trzeba zakładać, że jak trafi się super dom, to rodzina  osobiście przyjedzie po psa lub pomoże w transporcie. 

Po zamojskiego Homerka pani przyjechała z Wrocławia, a teraz rodzina z Warszawy,  zainteresowana Amber, też wybierała się osobiście do Jagny:)

To jednak małe psiaki, a na wieksze i tak trudno znaleźć kogoś chetnego. Wrocław to do nas 2,5 godz. drogi, a Warszawa bez korków 5. Nie mówiąc o Szczecinie ;)Takie domy, jak piszecie to szczęście, ale jednak ludzie najczęściej szukają psa bliżej. Po ogłaszaniu Bezy i Frey jakoś jestem pesymistką, jesli chodzi o adopcję psów tych rozmiarów. Dziękuję Tolu za ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jaaga napisał:

To jednak małe psiaki, a na wieksze i tak trudno znaleźć kogoś chetnego. Wrocław to do nas 2,5 godz. drogi, a Warszawa bez korków 5. Nie mówiąc o Szczecinie ;)Takie domy, jak piszecie to szczęście, ale jednak ludzie najczęściej szukają psa bliżej. Po ogłaszaniu Bezy i Frey jakoś jestem pesymistką, jesli chodzi o adopcję psów tych rozmiarów. Dziękuję Tolu za ogłoszenie.

Freya ma ogłoszenia na Wrocław, Kraków i Warszawę, jak nie będzie odzewu to za tydzień zmienię stolicę na jakieś bliższe miasto.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Może mam jej zrobić też gdzieś ogłoszenie?

Dziekuję. Poczekajmy kilka dni. Teraz mam swoje maluszki i nie dam rady robic nowych zdjeć. Jak je ogarne, to może na inne miasto z innymi zdjęciami zrobisz? Wzięłabym szpicowatego psiaka z zamojskiego schroniska, gdyby ona znalazła dom, a tu jak na złość całkiem brak zainteresowania.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Dziekuję. Poczekajmy kilka dni. Teraz mam swoje maluszki i nie dam rady robic nowych zdjeć. Jak je ogarne, to może na inne miasto z innymi zdjęciami zrobisz? Wzięłabym szpicowatego psiaka z zamojskiego schroniska, gdyby ona znalazła dom, a tu jak na złość całkiem brak zainteresowania.

OK:)

A maluszki widziałam na FB:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, rozi napisał:

Pokaż!!!   Amour62.gif

Nie potrafię tu wstawiać zdjeć, tylko z Fb. Chyba kiedyś będę musiała przysiaść i nauczyć się w końcu ;)

 

11 godzin temu, b-b napisał:

OK:)

A maluszki widziałam na FB:)

Tamte są starsze, mam maleńkie i to stale przy nich jestem i je przystawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...