Jump to content
Dogomania

Nadprogramowe szaleństwo, śliczna Freya w nowym domu :)


Jaaga

Recommended Posts

22 minuty temu, Jaaga napisał:

W porozumieniu z Tolą, próbuję na FB czegoś nowego - szukamy opiekunów wirtualnych dla Freyi. Gdyby to się powiodło, to w ten sposób można pomagać innym zwierzakom znajdującym się pod opieką fundacji. Trzymajcie kciuki i kto może, to proszę o udostepnianie. Niestety nie potrafię tu linkować niczego z FB. Tam są nowe zdjecia Freyi.

Wyślij mi proszę link na mail [email protected]

 

Link to comment
Share on other sites

kradne z fb  (Jaaga z fb możesz bezpośrednio tu kopiować zdjęcia nie trzeba przez inne programy, tylko jak tu wkleisz to klikając dwa razy na zdjęcie musisz zmniejszyć rozmiar żeby żaden admin(o ile jakiś tu jeszcze jest) się nie przyczepił do rozmiaru zdjęcia)

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: pies

 

cuuuudowna :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Piękna sunia.

Też tak uważam, w schronisku dla ludzi była kolejnym buraskiem gdzieś w tle. Jest piękna, dostojna, pełna gracji.

Chciałam jeszcze dodać, że niestety, mimo wielu zdjeć i relacji na schroniskowym FB dotyczących darowanych karm, jakoś nie zmienił się sposób żywienia psiaków w schronisku. Oczywiście Freya pierwszą kupę zrobiła rozsypującą się, złożoną z nieoczyszczonego ziarna. Były w niej tylko napęczniałe zboże i jakieś łuski, otręby, czyli jak to nazywam,  trociny. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Teraz dopiero widać,jaka z niej piękna dziewczyna! Naprawdę nie można od niej oczów oderwać :)

To prawda,że wszystkie zamojskie psiaki mają "zbożową koo :( Nie wiem tylko jak szczeniaki,być może są trochę inaczej karmione....

Te, które były u nas w wcześniej, to jeszcze w kupie miały słomę, bo kojec jest nią wyścielony. Od razu były odrobaczone  i kupa składała się z prawie samego tasiemca, bo tam nie były odrobaczane. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Te, które były u nas w wcześniej, to jeszcze w kupie miały słomę, bo kojec jest nią wyścielony. Od razu były odrobaczone  i kupa składała się z prawie samego tasiemca, bo tam nie były odrobaczane. 

Tak,pamiętam bo wstawiałaś te przerażające zdjęcia  to co się znajdowało w ich koo :(  Biedne one wszystkie tam są....:(

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że Freya potrafi ładnie chodzić na smyczy. Bardzo się z tego cieszę.

No i cwaniara otworzyła sobie drzwi do przedpokoju, jak mnie nie było. Muszę zamykać wejściowe zawsze na klucz. Chciała chyba mnie szukać, bo normalnie to stale jest za mną. Teraz też lezy mi pod nogami. Miło patrzeć, jak śpi rozluźniona i spokojna.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Zdjęcia Freyki są fantastyczne ! Przydadzą sie do ogłoszeń. Jaaga, myślisz, ze można już pokazać ją światu?

Chyba musimy kilka dni odczekać, bo ona jest nie zaszczepiona na wirusówki i dopiero jutro lub we wtorek będę miała ją zczytaną z chipa. Teraz dostała bulgotów w jelitach, mam nadzieję, że to nic groźnego i jedynie reakcja na zmianę jedzenia.

Jej zdjęcia łatwo zrobić, bo nie reaguje na aparat. Stoi, siedzi czy lezy bez ruchu, więc prawie każde wychodzi nawet moim rozregulowanym aparatem.

Przyszedł niedawno do mnie znajomy, to tak go oszczekała, że się zdziwiłam. Stała w połowie kuchni, nie podeszła, ale jazgotała. Uspokoiłam ją, podał jej dłoń do powąchania i już było ok., ale i tak go pilnowała

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Udostepniłam Freyę na fb.

Uwielbiam burasy: wilczaki, wilki wiejskie, bo są najbardziej psie.

.Ja również. Moja nieżyjąca już bura Sara była dla mnie najpiękniejsza, mamy też burego Fly`a, właśnie bez ogona. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...