Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia! Gosia sunia z gruzowiska, bita ,przeganiana, żyjąca kromką suchego chleba, skrzywdzona przez człowieka i nadal chce zaufać człowiekowi, Pomożesz?


anica

Recommended Posts

Zakładam ten wątek z myślą że uda nam się wspólnie pomóc tej ogromnej suni z gruzowiska, naprawdę miałam "trochę zwolnić"  taki był plan ale ... przed samymi Świętami, na wątku Lakusia ,przeczytałam widomość od Nadziejki  o suni z gruzowiska ze szczeniakami, którą mieszkańcy wsi ,przeganiają kijami, obrzucają kamieniami, szczeniaki ,prawdopodobnie potruli bo ich już nie widać, były dwa ogromne psy ale tego drugiego już również nie widać, podobno został zabity, zresztą na sunię również polują ,żeby zabić, makabra!... dlaczego?  nie wiadomo?... pewnie sami nie widzą? na szczęście sunia jest już złapana, przebywa na razie u Izy ale jest wielka,ogromna i koszta utrzymania będą ogromne! same koszta dojazdu,kilka razy z klatką  łapką to ok 200,00zł, fajnie jest bo wygląda, że łatka agresora z jaką ją odławiano, tak twierdzili mieszkańcy wsi, raczej jest nie prawdziwa!? lub po prostu... myśli że trafiła u Izy do raju! Kochani, błagam , Pomóżcie Gosi, bo tak sunia ma na imię, proszę nie zostawiajmy Izy samej!  prosi.gif

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie Poker u Gosi :)

Udało się złapać i sunię i maluszka, na razie oby dwoje są u Izy, ponieważ sytuacja finansowa i nie tylko jest trudna , podjęłam się założenia wątku, żeby wszystkim przybliżyć losy Gosi, będę przez jakiś czas przekazywać bezpośrednie relacje od Izy, oczywiście jeśli będą pytania ,spróbuję na nie odpowiedzieć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Mortes. Białogony.

Dzięki .

Wkurza mnie operowanie imionami , a nie nickami.  Iz, Ań, Agnieszek , Ew  idt na dogo jest pełno, więc się gubię. A nick jest jeden , jedyny i od razu wiadomo o kogo chodzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2020 o 12:30, Jo37 napisał:

Dobrze, że sunia zaistniała na dogo. Może ktoś zrobi bazarek?

Witaj Jo37 :)   spróbujemy rozkręcić wątek dla suni, szkoda tylko że to się stało w tak trudnym czasie dla mnie , brak czasu to pewnie problem wielu z nas, był czas przywyknąć i jakoś sobie z tym radzić! mam nadzieję ,że wszyscy to rozumieją :)

Dnia 10.01.2020 o 13:01, Gabi79 napisał:

Jak dostanę fanty cześć utargu z bazarku będzie dla suni. Czy ona jest w hoteliku? 

Witaj Gabi :)   super ! bardzo dziękujemy, myślę że każdy grosik będzie potrzebny, ustalę jeszcze tylko jak będziemy zbierać pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2020 o 16:04, rozi napisał:

Mortes. Białogony.

Witaj Rozi :)

Dnia 10.01.2020 o 17:21, Poker napisał:

Dzięki .

Wkurza mnie operowanie imionami , a nie nickami.  Iz, Ań, Agnieszek , Ew  idt na dogo jest pełno, więc się gubię. A nick jest jeden , jedyny i od razu wiadomo o kogo chodzi.

Nawet nie wiem czy Iza ma jakiś nick?

Dnia 11.01.2020 o 15:40, Gabi79 napisał:

Zaglądam ponownie w oczekiwaniu na wieści nt. Gosi i pieska

Gabrysiu, kochana wieści będą jak najbardziej kolejne ale teraz u mnie takie zmiany , świat pędzi a ja za nim czasem nie mogę nadążyć! :(     na fb wszystko jest na bieżąco, niestety ja coś "nieogarniam"  fb ...a przynajmniej jak na razie słabo, bardzo słabo :(

Dnia 11.01.2020 o 17:12, iwna5702 napisał:

Słyszałam o tej sunieczce, cieszę się że jest bezpieczna :) 

Witaj iwna :)   ja również jak poznałam historię suni, naprawdę podziwiam Izę i pomimo że ,miałam nie podejmować żadnych / przynajmniej na razie! /  form angażowania się w pomoc , to ... nie mogłam , nie pomóc!

Dnia 11.01.2020 o 20:03, Olena84 napisał:

Iza wykonała ogrom roboty by sunię złapać, dobrze że udało się maluszka i są bezpieczne. 

Witaj Olenko :)   to prawda!   i nadal wykonuje!  dlatego ,fajnie że jesteście :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napiszę jeszcze raz, ponieważ widzę że poprzednie posty... wcięło??   nie wiem jak to się stało??? próbowałam przekazać bezpośrednią relację od samego początku!  spróbujmy jeszcze raz , tak jest chyba najlepiej, nie ma przekłamań :)

... to złomowisko ,było domem suni :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, agat21 napisał:

Śledzę historię Gosi i Felka na fb. Dorzucę do comiesięcznej kwoty, jaką wysyłam Izie na Jędrusia, jakiś grosz na oba psiaki. Niesamowita historia i szczęście, że udało się ich złapać. Tu chyba jakiś psi anioł pomagał :)

Raczej determinacja Mortes. Za co zresztą "zapłaciła".

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...